Jump to content
Lucian

te iubesc !

Recommended Posts

adevar sau provocare?

provocareeeeeeeeeeeee

:-? fa un topic la diverse in care ii faci o declaratie de dragoste cuiva :))

...nici nu pot si nici nu vreau sa dau inapoi, so here goes. ceva simplu, inventat pe moment. victima e kika - s'oz. ori tu, ori lexa...sau pante :rofl1:

LuckyShot, putine au fost momentele ce mi-au trebuit sa realizez ca intreaga ta umanitate s-a revarsat in sufletul meu. am stiut din prima clipa in care ti-am vazut cuvintele tandre insirate pe fereastra de la mess ca nu esti decat o simpla fata, ci insasi fericirea si bunastarea mea. ai devenit o parte din mine, mi-ai schimbat zilele in bine si ai dat culoare si sens vietii mele pe acest pamant. te iubesc !

Link to comment
Share on other sites

Ingeras, am asteptat atata timp sa'ti zic ca ... offf...mi'e atat de greu :(...vreau sa iti zic ca m'am indragostit de tine. Da! Nu mi'e rusine sa recunosc...m'am indragostit de tine din prima clipa in care te'am vazut in MU :wub:. M'ai vrajit total, m'am indragostit de tine si...mi'e foarte greu sa vad ca tu iubesti pe altcineva =((. De ce ea si nu eu? Am asteptat atat sa iti marturisesc sentimentele mele...si acum totul este in zadar. O preferi pe ea, pe ea o iubesti si nu pe mine.

Ce pot sa fac sa te cuceresc? Orice...

Pentru iubirea vietii mele, Lucian :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ingeras, am asteptat atata timp sa'ti zic ca ... offf...mi'e atat de greu :(...vreau sa iti zic ca m'am indragostit de tine. Da! Nu mi'e rusine sa recunosc...m'am indragostit de tine din prima clipa in care te'am vazut in MU :wub:. M'ai vrajit total, m'am indragostit de tine si...mi'e foarte greu sa vad ca tu iubesti pe altcineva =((. De ce ea si nu eu? Am asteptat atat sa iti marturisesc sentimentele mele...si acum totul este in zadar. O preferi pe ea, pe ea o iubesti si nu pe mine.

Ce pot sa fac sa te cuceresc? Orice...

Pentru iubirea vietii mele, Lucian :wub:

ingeras :love1:

...dar nu, nu voi fi niciodata al tau. inima imi bate pentru altcineva. ma simt viu de cand au luat nastere sentimentele mele pentru LuckyShot. prefer sa trec in nefiinta decat sa plec de langa caldura ce mi-o ofera dulcile sale imbratisari.

dis is fun. tre' sa trecem si la adevar totusi, raman fara idei :D

Link to comment
Share on other sites

De ce ma ranesti in halul asta? :( Oare asta mi'e soarta...persoana iubita sa imi intoarca spatele? De ce Doamne, cu ce am gresit?

Sa iubesti e ceva gresit?

Macar o sansa da'mi, sa iti demonstrez ca te pot face cea mai fericita persoana din lume. :)

Link to comment
Share on other sites

O NU :(

Vazand aceste randuri m'am decis sa'mi deschid sufletul in fata ta si sa'mi descarc sentimentele adanc ingropate in inima mea.

Narcisa, petala de floare, tu dai sens vietii mele, dragostea mea pentru tine este invers proportionala cu inaltimea ta... dar acum totul este in van, caci tu'l iubesti pe Lucian :( .

Link to comment
Share on other sites

Macar o sansa da'mi, sa iti demonstrez ca te pot face cea mai fericita persoana din lume. :)

nu multe ma pot impresiona. va trebui sa faci ceva iesit din comun. te risti sa-ti dau eu exemple...sau te gandesti tu la ceva? :))

dragostea mea pentru tine este invers proportionala cu inaltimea ta...

DU-TEEEEEEEEEEEEE =))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau, dar Lucian a trezit in mine sentimente minunate, unice, e persoana alaturi de care as vrea sa traiesc toata viata.

Atunci du-te cu el, lasa-ma pe mine purtat de ganduri negre(spre bej).

Toata dragostea mea se va transforma in ura..

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOH NOEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSS

WTF??????????????///////////// NARCI.... TRE SA-TI MARTURISESC.... SPER CA NU E PREA TARZIU.... VREAU SA STII CA EOOOO TE IUBESC CEL MAI MULT SI CEL MAI MULTE DINTRE TOTI NATARII ASTIA (POATE DEZA MA INTRECE), DAR NU TE IUBESC xDDDdddd

LASA BA DEZA CA MERGEM LA FEMEI.

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOH NOEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSS

WTF??????????????///////////// NARCI.... TRE SA-TI MARTURISESC.... SPER CA NU E PREA TARZIU.... VREAU SA STII CA EOOOO TE IUBESC CEL MAI MULT SI CEL MAI MULTE DINTRE TOTI NATARII ASTIA (POATE DEZA MA INTRECE), DAR NU TE IUBESC xDDDdddd

LASA BA DEZA CA MERGEM LA FEMEI.

:rofl1:

ok.. ma multumesc cu premiu de consolare, panteee unde esti ? :yum:

=)))

Oooooh...nu! Nu merit asa ceva! De ce sunteti invidiosi pe iubirea ce a inflorit intre noi doi? Lasati'ma sa fiu fericita cu el!

pokemon,du-teeeeeeeeee!!1

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...