Jump to content
The Wizard

Un turist român a filmat câteva OZN-uri în Turcia

Recommended Posts

S-a uitat pe cer după stele şi s-a trezit că priveşte un OZN. Un turist român a filmat câteva apariţii ciudate pe cerul Turciei.

Ştefan se afla în vacanţă pe coasta mediteraneeană, în staţiunea Alanya. În seara zilei de 23 iulie 2009, în timp ce lua masa la un restaurant situat în imediata apropiere a ţărmului, bucureşteanul a observat pe cer trei obiecte zburătoare şi a avut inspiraţia să le filmeze.

Românul a povestit că în seara respectivă s-a produs o pană generală de curent în toată staţiunea. După zece minute de întuneric, electricitatea a revenit, iar la câteva minute pe cer au apărut câteva puncte luminoase. Pe parcursul a treizeci de minute au tot apărut şi dispărut. Aceste corpuri proiectau pe apă un fascicul luminos, pâlpâiau şi păreau să dispună de un fel de sistem de propulsie.

Imagine IPB

sursa + vid: realitatea TV

Link to comment

Am vazut (mai mult auzit) pe youtube o emisie radio interesanta.

A sunat o persoana speriata cu voce tremuranda de parca era urmarit si vorbea de extraterestrii.Dupa 1-2 minute in care face dezvaluiri se intrerupe emisia brusc pe urma revine si cica a fost o pana de curent subita :) nu le venea sa creada nici la cei care faceau emisiunea.

Link to comment

Sincer, nu prea seamn a OZN`uri.

Ahahaha,asta a fost cea mai tare pe ziua de azi.

La orice lucru neidentificat sansele sunt de 50-50,insa cu ajutorul propagandei media sansele scad.A fost o farsa!daca zic eu nu inseamna nimic, daca zice un expert la tv pare mai credibil ?din pacate da.

Link to comment

HAHAHAHAHA

OZN - obiect zburator neidentificat

Nu trebuie sa fie rotund sau oval , nu au toate aceeasi forma.

Zise el care stia ca Ozn-urile au mai multe forme! Ne zici si noua unde ai vazut si cu ce motoare sunt echipate?

Acelea sunt luminile unor avioane de vanatoare(vezi MIG 32), dar romanii cand pleaca din tara prima data cred ca tot ce zboara , se mananca...sau te mananca .. folositi variata care va place mai mult!

Link to comment
Guest Anonim3

mai mult ca sigur ca au fost extraterestrii care au venit sa fure energie pentru navele lor.

banuiesc ca au o tehnologie avansata de a stoca energia si o folosesc de catre ori trec prin dreptul planetei pamant.

aceste fiinte sunt de fapt niste hoti abjecti de joasa factura care opereaza la nivel intergalactic.

cand o sa avem si noi crucisatoare planetare ii vom izbi cu toata forta. pana atunci rabdam si ne batem intre noi ca ciumafetii.

Link to comment

pai si de ce nu se publica mai multe imagini daca timp de 30 de minute aparea si dispareau...

Pentru ca NASA si toate Statele lumii interzic aceste lucruri si neaga cu nesimtire ca exista :)

LuckyShoot tu mereu ai avut ceva de comentat la fiecare stire

Bine ca nu le poti face si in buda

Link to comment

Pentru ca NASA si toate Statele lumii interzic aceste lucruri si neaga cu nesimtire ca exista :)

LuckyShoot tu mereu ai avut ceva de comentat la fiecare stire

Bine ca nu le poti face si in buda

Amice du-ti teoriile conspiratiei in alta parte. Nu stiu ce tot visezi tu pe-acolo ca becurile astea sunt ale unor turisti extraterestrii..

Link to comment

LuckyShoot tu mereu ai avut ceva de comentat la fiecare stire

Bine ca nu le poti face si in buda

tu esti bolnav? cand am mai comentat eu la stiri? ca dau pe-aici o data pe luna. da, azi am comentat la vreo 4, 5 stiri, asta inseamna mereu la tine?

si da, daca ma screm mai mult pot sa le fac si in buda

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...