Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bunny

Mux - The Mu Legend Continues

Recommended Posts

frumos rau ,insa trebe sa aveti pc bunicel.

la anu(uuu) poate deschide Linkmania un asfel de servar .

da misto...

vb lui Dumnezeu..la anuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu vom juca si noi :))

bai... trezirea... abia am primit si noi s1 si voi vreti cai verzi pe pereti? :rofl2:

e super tun grafica dar cred ca tot 97d rulzz... stiti primu inceput nu se uita

Link to comment
Share on other sites

Guest The_KniveS

mux asta seamana cu cabal. poate doar sa fie un pic mai tare la grafica dar la gameplay si spell seamana cu cabal. Asa ca.. se poate juca cabal de acum :)

aici ai dreptate seamana foarte mult cu cabal la skiluri

P.S. asta nu e Mu season 5-6 asta e un nou mmorpg

Link to comment
Share on other sites

se pare ca's singuru cui nu'i place ... cum o zis si r3w asta nu mai e mu :)

e rau sa vad ca toate jocurile sa iau dupa wow.

Pentru tine WOW e mama mmorpg-ului.Toate jocurile mmorpg au acelasi caracteristici , dar alte infatisari.

www.mmorpg.com take a pick.

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi place (sau cel putin asa cred).

Singurul motiv care ma face sa zic asta este:

Nu poti sa lasi afk ! Daca poti, e ok. Mare afk-ist sunt :P

Pentru afk , nu exista "Nu pot" ....

toate au cate o chestie de care te poti folosi... , daca nu le descoperi , atunci clar nu esti afk-ist cu diploma ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest uLise - Mg

Copiat dupa wow copiat dupa wow copiat dupa wow :blink:

Voi ganditi ? Si wow a fost copiat dupa alte jocuri asta nu inseamna ca jocul asta e copiat dupa WoW

Se vede ca jucati un singur mmo , doar Mu .... majoritatea mmo au rasele human orc elf e si normal sa para asemanat dupa WoW , skillurile is misto , efectele acelea dar mobi , orasu , questurile unde-s :| cum se desfasoara un siege... prefer un Mu mai vechi si sa joc un SRO sau Aion fata de MuX ...

Link to comment
Share on other sites

E o schimbare totala. Nu consider ca e o continuare a MU-ului decat cu numele. MU e un joc mai mult static (te mai misti cand ai level mic sau cand n-ai spot si cauti unul sau faci invazii). Da, aduce cu Lineage la cateva harti, mai ales la cea mai inchisa la culoare cu scari (lipsesc diversele shop-uri sau temple care ies mai mult in evidenta in grafica, lineage avand mai multe quest-uri), cel putin asa mi se pare. E o schimbare aproape radicala, nici gand o continuare a MU-ului, asa cum majoritatea suntem obisnuiti sa-l jucam.

Dar, jucand te obisnuiesti si cine stie, poate chiar sa-ti placa.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...