Jump to content
Nagasaky

Am nevie de o parerea voastra

Recommended Posts

Ut 2004 merita toti banii ,de fapt toate seriile nu numai 2004, pacat pt ca sunt servere de ut dar nu intra prea multi prob pt ca este un joc prea mare, si are lag maree sa speram ca in viitor o sa jucam si ut ca sa va mai fac si eu pe voi, mai mult ca la cs biggrin.gif hy norok

Link to comment
Share on other sites

Kebba in caz de nu ai vazut bine el a zis ce poate downloada...nu sa cumpere ..sau e ut pe linkmania blink.gifBangHead.gif

am vazut ca sunt si servere...si cum a zis si Jay-ZZZ ...amn esti in romania...din 1.000.000 de calc cu hl pe ele, sau ut, 999.990 au hl sau ut crackat(nu original adika).....mai trage o privire pe la servere...si despre downloadat...ai avut dreptate si n-ai avut...da se poate downloada, dar cine ssta sa downloadeze 4 sau 5 giga cat are jocu ??? ohmy.gif

Link to comment
Share on other sites

HEY DO YA WANNA GO 2 WAR WITH ME...

NEXT TIME WATCH WHAT UR WRITTING MORE CAREFULLY ABOUT ME... 1224.gif

greu e sa faci posturi nu-i asa...

incearca Call of Duty 2 e supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, a, si o sa download si eu Lineage 2 ce ii trebe sa mearga online (patchuri ceva) dk faceti clan ma bagg si eu biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifeusa_dance.gifhello2.gificon_thumright.gifbanana.gif

Link to comment
Share on other sites

sa nu credeti ca altundeva nu-i la fel. vorbeam cu un canadian (care nu-i roman deci nu are sange de hotz biggrin.gif ) despre jocurile originale si daca el cumpara..si mi-o zis ca hell, only rich kids buy original games. deci nu-i diferenta

Nope, numarul de magazine de jocuri pe care le-am vazut in strainatate spun altceva. La noi se vand 3 jocuri pe la Media Galaxy si Diverta si alte locuri, in Europa sunt magazine mari de jocuri, impartite pe PC, PS2, Dreamcast, Gamecube... cu tot felul de prezentari, oferte speciale, bonusuri. Jocurile se ieftinesc pe masura ce trece timpul, de ex Half-Life era 8 euro, cat un meniu la McDonalds. Altele erau si pe la 20, cele mai noi 40, dar cumpara lumea, rafturile erau goale la unele (adica din stiva de 10 GTA, mai erau 2). Nu mai generaliza pt altii ca sunt putine locuri in care pirateria e asa de dezvoltata ca la noi. Si macar la software-uri nu mai zic, acolo chiar prefera omul sa dea banul si sa aiba support si update si de toate. La noi... nici la cinema nu mai merge lumea, se uita la un film de calitate jalnica pe un monitor de 17''...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...