Jump to content
Sesshomaru

Muslim Demographics

Recommended Posts

Wtf is this shit? Care ar trebui sa fie mesajul? "Call to action?" Ce naiba inseamna asta? Ar trebui sa iesim pe strada sa omoram musulmani? Ar trebui sa facem ca ei cate 100 de copii care apoi vor creste in saracie si foamete?

Sa ajungem sa ne vindem fiicele , da pare o insulta la adresa islamului si impotriva oricarei religii si cult care practica , casatoria aranjata . Stiu ca e jignitor insa ei sunt ca niste sobolani . Se inmultesc fara sa gandeasca absolut deloc . Cu cat au mai multi cu atat mai bine , si asa suntem o planeta suprapopulata si ei tot continua pe acest ritm. Ar trebui in toate tarile sa se impuna legi ca in China pentru musulmani sa nu aiba mai mult de 2 copii sa zicem si nu sa ajungi sa-i vezi cu cate o echipa de fotbal langa ei . E crud insa e necesar .

La cele 6 miliarde de oameni la care s-a ajuns in prezent un deficit in natalitate ar fi zic eu un pas inainte . Rasa umana nu va disparea fiti fara grija insa daca vom continua in ritmul asta nu vom avea cu ce sa ne sustinem traiul si automat vor aparea situatii de conflict . Sau cine stie poate in 2012 vor mai disparea niste omuleti de pe aici - poate reusesc cumva sa curete putin China , India , Orientul Mijlociu si prin Africa putin - le-ar face o favoare .

Stai fara grija . Vei vedea peste vreo 15-20 de ani inca un Hitler care isi va indrepta atentia catre musulmani .

Oricum in momentul de fata nu ai ce face decat sa stai si sa te uiti , doar daca nu te gandesti sa-ti legi o bomba de gat si sa strigi Allah Akbar .

Link to comment
Share on other sites

Phy, cred ca tu nu realizezi ce transmite acel video.

Nu l-am vazut dar mi se pare ca stiu la ce se refera (cuceririrea europei si americii de catre invazia pasnica a musulmanilor daca nu ma insel).

Este un pericol real. Nu trebuie sa FACI ceva, trebuie sa realizezi ce se intampla, asta e scopul videoului. Knowledge is the greatest power.

Link to comment
Share on other sites

Phy, cred ca tu nu realizezi ce transmite acel video.

Nu l-am vazut dar mi se pare ca stiu la ce se refera (cuceririrea europei si americii de catre invazia pasnica a musulmanilor daca nu ma insel).

Este un pericol real. Nu trebuie sa FACI ceva, trebuie sa realizezi ce se intampla, asta e scopul videoului. Knowledge is the greatest power.

Nu-ti trebuie un astfel de documentar sa vezi asta . Se stie de mult timp ca , comunitatile musulmane din Europa sunt foarte mari si au o rata de crestere alarmanta . E adevarata vorba ta "Knowledge is the greatest power" insa in cazul de fata nu prea e relevanta . E ca si cum ai gasi un material x care ar facilita o producere de energie 'curata' insa care omul nu l-ar putea gasi . Degeaba stii daca nu il poti folosi intr-un fel . Legi impotriva musulmanilor nu se vor lua niciodata caci le-am incalca drepturile omului .

Chiar si asa sa zicem intr-o lume in care majoritatea populatiei are radacini arabe daca n-ar fi exista religia musulmana n-ar fi fost un impediment prea mare . Insa dat fiind faptul ca ei au o religie arhaica din punctul meu de vedere ne-am indrepta cu pasi rapizi intr-o perioada extrem de nefasta pentru populatia Terrei . Cum majoritatea conduce minoritatea cel putin eu cred ca nu v-a fi prea frumos .

Link to comment
Share on other sites

E de-ajuns sa faci o excursie in Franta,Olanda,Spania sau Italia si ai sa vezi ca e o problema f mare.In Italia construirea moscheelor e la ordinea zilei,nu se mai canta colinde la scoala,crucea nu mai are ce cauta in scoli si spitale pt ca se simt jigniti beduinii,se poarta val,vin aici si ne impun modul lor de viata.In ITALIA,tara laica cu Papa de la Vatican,etc...Deci reflecteaza un pic la problema care se apropie din ce in ce mai tare si la noi.

Link to comment
Share on other sites

acum cateva saptamani va plangeati ca or sa ne invadeze nigarii si chinezii europa...

acum muslmanii...

maine ce auzim...ca or sa ne invadeze tiganii..?

Aia ne invadeaza de mii de ani stai calm insa spre deosebire de musulmani , tiganii ( chiar daca unii zic ca e jignitor termenul eu in strainatate nu am auzit de 'rroms' ci de 'gypsy' ) nu se compara in numar cu musulmanii - chiar daca facem comparatie aici intre o etnie si adeptii unei religii caci mai mult ne ingrijoreaza acea religie decat inflatia de persoane arabe .

Link to comment
Share on other sites

Problema asta cu strainii nu trebuie ignorata. Asta face rusul si sovieticul ALEXANDRU MIRONOVcel care impreuna cu SILVIU BRUCAN au vrut ca CEAUSESCU SA FIE UCIS si DE 20 DE ANI CU FUNDATIILE SALE SOCRATE-SOCRATES sustinute financiar de toti romani, ALEXANDRU MIRONOV lupta pe bani romanilor impotriva romanilor si cu sprijinul TVRM. SI NU O SA CREDETI SUNT PESTE 5 MILIOANE DE CETATENI STRAINI DIN 1990 adusi in ROMANIA CARE VOTEAZA IMPOTRIVA ROMANILOR pentru desfiintarea statului roman si pentru exterminarea poporului roman si pentru COLONIZAREA EVREIASCA DEFINITIVA A ROMANIEI.

Link to comment
Share on other sites

Problema asta cu strainii nu trebuie ignorata. Asta face rusul si sovieticul ALEXANDRU MIRONOVcel care impreuna cu SILVIU BRUCAN au vrut ca CEAUSESCU SA FIE UCIS si DE 20 DE ANI CU FUNDATIILE SALE SOCRATE-SOCRATES sustinute financiar de toti romani, ALEXANDRU MIRONOV lupta pe bani romanilor impotriva romanilor si cu sprijinul TVRM. SI NU O SA CREDETI SUNT PESTE 5 MILIOANE DE CETATENI STRAINI DIN 1990 adusi in ROMANIA CARE VOTEAZA IMPOTRIVA ROMANILOR pentru desfiintarea statului roman si pentru exterminarea poporului roman si pentru COLONIZAREA EVREIASCA DEFINITIVA A ROMANIEI.

lol....asta ai visat tu azinoapte ?

Link to comment
Share on other sites

Problema asta cu strainii nu trebuie ignorata. Asta face rusul si sovieticul ALEXANDRU MIRONOVcel care impreuna cu SILVIU BRUCAN au vrut ca CEAUSESCU SA FIE UCIS si DE 20 DE ANI CU FUNDATIILE SALE SOCRATE-SOCRATES sustinute financiar de toti romani, ALEXANDRU MIRONOV lupta pe bani romanilor impotriva romanilor si cu sprijinul TVRM. SI NU O SA CREDETI SUNT PESTE 5 MILIOANE DE CETATENI STRAINI DIN 1990 adusi in ROMANIA CARE VOTEAZA IMPOTRIVA ROMANILOR pentru desfiintarea statului roman si pentru exterminarea poporului roman si pentru COLONIZAREA EVREIASCA DEFINITIVA A ROMANIEI.

Adica un strain o sa n-e scape de problema imigrantilor :cool2:

Si o da "(1) România este stat naţional, suveran şi independent, unitar şi indivizibil."

Cifrele sunt cam piperate...... si nici o predictie nu poate prezice viitorul cu exactitate , problema musulmanilor nu este cea ma iimportanta problema in acest moment.

Link to comment
Share on other sites

Adica un strain o sa n-e scape de problema imigrantilor :cool2:

Esti praf!

Islamizarea nu este cea mai importanta problema a noastra(A romanilor), dar este o problema. Uita-te pe you tube si o sa gasesti romani din stanga si dreapta Prutului convertiti la Islam si care la randul lor continua sa faca prozelitism. Muftiul Romaniei insusi denunta fundatia Taiba ca este o acoperire a islamismului terorist. Anual, unui numar de romani convertiti la islam le este sponsorizat pelerinajul la Mecca. Printre prozeliti nu sunt doar oameni de o conditie modesta ci chiar doctori si avocati. Nu as zice ca este o problema care poate fi neglijata. Niciuna din problemele noastre nu poate fi neglijata.

Link to comment
Share on other sites

Islamizarea nu este cea mai importanta problema a noastra(A romanilor), dar este o problema. Uita-te pe you tube si o sa gasesti romani din stanga si dreapta Prutului convertiti la Islam si care la randul lor continua sa faca prozelitism. Muftiul Romaniei insusi denunta fundatia Taiba ca este o acoperire a islamismului terorist. Anual, unui numar de romani convertiti la islam le este sponsorizat pelerinajul la Mecca. Printre prozeliti nu sunt doar oameni de o conditie modesta ci chiar doctori si avocati. Nu as zice ca este o problema care poate fi neglijata. Niciuna din problemele noastre nu poate fi neglijata.

Dovezi, nu vorbe-n vant. :D

Nu exista nici o islamizare, decat in capul unor omuleti semiobscuri a caror existenta e marcata de paranoia si se pricep de minune la asta. Un singur lucru vad eu din acel asa zis filmulet cu tenta demografica (not =)) ), Europa si in general cultura occidentala e intr-un declin vertiginos.

Nu-i de mirare. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Esti praf!

Islamizarea nu este cea mai importanta problema a noastra(A romanilor), dar este o problema. Uita-te pe you tube si o sa gasesti romani din stanga si dreapta Prutului convertiti la Islam si care la randul lor continua sa faca prozelitism. Muftiul Romaniei insusi denunta fundatia Taiba ca este o acoperire a islamismului terorist. Anual, unui numar de romani convertiti la islam le este sponsorizat pelerinajul la Mecca. Printre prozeliti nu sunt doar oameni de o conditie modesta ci chiar doctori si avocati. Nu as zice ca este o problema care poate fi neglijata. Niciuna din problemele noastre nu poate fi neglijata.

Asculta eugene tu chiar crezi ca cineva o sa creada bazaconile astea ? Vezi ca indata incepe Dan Diaconescu in direct fuga pe 0 Tv, am auzit ca e un batran care are un aparat de masura cati draci pe m2 sunt in studiu.

Link to comment
Share on other sites

Asculta eugene tu chiar crezi ca cineva o sa creada bazaconile astea ? Vezi ca indata incepe Dan Diaconescu in direct fuga pe 0 Tv, am auzit ca e un batran care are un aparat de masura cati draci pe m2 sunt in studiu.

tot ce e posibil sa devina religia dominanta la cat de multi ingnoranti ca tine sunt in tara si in lumea asta.....

Apropo, bucurativa ateilor ca traiti intr-o tara crestina pentru ca sunteti liberi, de traiam intr-o tara islamica va taiau aia limbile la cat de ,,superiori,, si mari liberi cugetatori va credeti voi ...

PREJUDICE IS IGNORANCE!!!Lasati prejudecatile de orice fel ca de-asta nu dam in fata ci inapoi

Link to comment
Share on other sites

.In ITALIA,tara laica cu Papa de la Vatican,etc...Deci reflecteaza un pic la problema care se apropie din ce in ce mai tare si la noi.

italia nu este sediul papal, ci Vaticanul, care este un stat in inima italiei, cu legi proprii, inclusiv numere de inmatriculare la masini ;)

Oricum plaga oamenilor care se inmultesc iepureste, are un singur scop, dominarea si impunearea de reguli primitive in lumea in care sunt tolerati. Europa a gresit enorm cand a dat liber tuturor popoarelor sa invadeze teritoriile lor. Cred ca asta va fi sfarsitul civilizatiei umane, amestecul cu toate ciurucurile, care refuza sa se civilizeze. O decadere alarmanta a nivelului de trai si al culturii, din care nu cred k isi va reveni vreodata. De fapt stupizenia promovata zilnic pe toate canalele de tv, este o metoda eficienta de indobitocire a populatie, la fel ca si minciunile bine faurite cu privire la diverse alte pericole (vezi virusii aparuti de la animale - vaca nebuna, porcul turbat, gaina sclerozata sau cum le-o mai zice) care sa mute atentia de la realele pericole cu care se confrunta societatea zi de zi. Adica: pierzi locul de munca, pt k patronul prefera sa angajeze 2 marochini sau 2 peruviani cu aceeasi bani, in loc de 1 bastinas. Si apoi populatia, in caz de necesitate, ar muri de foame - cati mai sunt in stare sa supravietuiasca 1 an de zile, cand a fost crescut cu energie electrica si internet k mod de informare si comunicare? Daca ar disparea brusc toate sursele de curent din lume (scenariu ipotetic) 90% din civilizatie ar disparea. Cum ar mai fi in stare sa isi faca focul singuri, cand ei folosesc brichete sau in cel mai rau caz chibrite? Deja consider civilizatia actuala in prag de colaps dpv al supravietuirii in caz de dezastru planetar. Cine ar supravietui? Salbaticii care beau apa direct din lacuri si care stiu ce radacini sa manance fara sa li se faca rau.

Restul...pa-pa.

mai revin cu idei pe parcurs :-?

Nu spun k albii sunt perfecti - Doamne fereste, dar din ce vad zi de zi pe strada, ii prefer celor colorati. :|

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau ca niste oameni bravi in trecutul lor, precum Englezii sau Francezii, au ajuns acum sa fie f#tuti de niste terchea-berchea ca musulmanii. trecutul colonial al lor se razbuna pe toti! din pacate si pe noi. ce putem face? trebuie sa raspandim ideea ca musulmanii sunt in afara societatii europene, cum si sunt! musulmanii si negrii afara! sa-si bea cafeaua la Beirut si la Bagdad! n-au nimic de-a face cu Europa. afara!

Link to comment
Share on other sites

Daca musulmanii vor fi majoritari ce procent vor fi tiganii? Asistam la cea de-a doua invazie otomano-musulmana si indo-pakistaneza. Cand vor fi majoritari cine va mai munci?Va imaginati casa voastra locuita de musulmani sau tigani ? Ce va fi pe gazon, in baie,in piscina? Pentru a realiza un scenariu cat de cat apropiat de acele vremuri cititi Vintila Corbu-Caderea Constantinopolului.

Eruopa Isi pune la cale falimentul...cu mare grija.Arabii, negrii, indo-pakistanezii nu fac altceva decat sa solicite serviciile sociale.Autoritatile spera ca, daca se vor naste multi tineri acestia vor sustine economia si pe cei ajunsi la varsta pensionarii.Bubble-ul nu e foarte departe.

Si sa vezi atunci valorile democratiei ce perimate vor fi...

Link to comment
Share on other sites

Phy, cred ca tu nu realizezi ce transmite acel video.

Nu l-am vazut dar mi se pare ca stiu la ce se refera (cuceririrea europei si americii de catre invazia pasnica a musulmanilor daca nu ma insel).

Este un pericol real. Nu trebuie sa FACI ceva, trebuie sa realizezi ce se intampla, asta e scopul videoului. Knowledge is the greatest power.

Are dreptate black , am vazut documentarul acu 2 ani :-?

Documentarul ne indruma ca o familie de 2 membri sa faca minim 2-3 membri ca sa putem rezista ... dar alta problema este ca suntem prea multi pe pamant 6 mild. Cu alte cuvinte daca se inmultesc musulmani si in acelasi timp si noi nrul explodeaza

De la aparitia motorului oameni s-au inmultit alarmant .... -_-

Asiatici se inmultesc ca (,) caini in plm de prostani , mor de foame si fac 10 copii de caciula.

Tampiti frate , ca si pocaiti aia tot asa sub 10 nici nu discuta 8-| si tot timpu isi cer drepturi.

Aveam o colega in clasa , pocaita ,avea 11 ani frati tot timpu venea taica-su cu dosare la scoala alocatii , ajutor social , burse , etc. ca-s multi si nu le ajunge..... si cand o auzeai ca zice " si ce daca suntem multi , nu exista la noi in casa nu avem ( de mancare etc )" pai si normal daca veniti cu pomana ... uite asa statu se duce la vale.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=3_vR5moPjJ0...feature=related

Deja au inceput sa-si impuna stilul lor de viata in UK! Search youtube islam4uk

LE: Se observa ipocrizia din societatea asta? Daca eu, white separatist, doresc sa scap de acesti microbi sunt automat scuipat de indoctrinati .....Iar microbii aia umbla liberi si marsaluiesc pentru suprematia islamului sunt lasati in pace!

:(

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...