Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-Black-

Cost /post Global

Zen global  

77 members have voted

  1. 1. Cat sa coste /post?

    • 5 milioane?
      28
    • 10 milioane?
      30
    • mai mult de 10 milioane?
      18


Recommended Posts

Guest Drojdie

5mil ... nu stiu cat de mult o sa se reduca spamu` , dar decat sa fie scos de tot global chatu ..

Link to comment
Share on other sites

lamuri (pt. cei care nu au citit celalalte topic-uri ):

1. nu se poate modifica culoarea "post"-ului

2. nu se poate seta un nr. de "post"-uri pe o perioada de timp

3. nu se poate face o comanda ca sa isi dezactiveze fiecare vizualizarea "post"-urilor

4. nu cred ca mai vrea nimeni o regula noua care sa reglementeze continutul "post"-urilor

5. nu cred ca cea mai buna solutie este desactivarea "post"-ului

6. speram sa scada spam-ul o data cu cresterea pretului

Link to comment
Share on other sites

sa fim seriosi e o idee proasta in loc sa se puna un regulament si sa sa dea ss pentru cei care fac spam,mariti suma de zen ceruta..Asa nu vor mai da cei mici post care nu cred ca faceau spam..cei mari care se cearta sau ne bagau noua balade tot vor avea zen..

Link to comment
Share on other sites

10+, macar asa s-ar mai diversifica si trade-urile, odata cu scaderea spamului..., ca in loc sa ceri "n" iteme (ca in jwl nu se mai fac trade-uri de mult...), mai vindeti si pe zen..

Ideiile cu suspendurile pentru spam mi se par aberante... sa-sa sunt destule reguli, care cam dau peste cap multa lume :)

Ideea desfiindatarii nu e asa de rea, daca se obteaza pt desfiintarea globalului, eu sunt de acord !

Link to comment
Share on other sites

E ok asa baietii, super faina modificarea.

Inainte de schimbare erau copii cu prea multi bani si niste pitaci care cautau party care postau pe global. Acum au ramas doar copii cu prea multi bani care spameaza la fel de mult si rad de schimbarea asta.

Felicitarile mele pentru aceasta alegere. De-abia astept sa se ajunga la 100 milioane sa trebuiasca sa vand aripile de pe mine ca sa dau un post pe global.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...