Jump to content
blk

Mafia 5 - Un nou inceput

Recommended Posts

gandalf mi s-a parut suspect de la inceput, si nu sunt singurul.

tocmai asta voiam sa postez. sa-ti zic de ce mi se pare mie suspect: nu ca a facut baie si a fost vazut noaptea prin sat etc etc... 8-|

dar, lancelot si memorex au fost in acelasi clan, mai mult ca sigur. iar gandalf nu a votat nici pe unu, nici pe altul. in schimb, l-a votat pe dream, care face parte din celalalt clan.

iar zeal s-a purtat ciudat atunci cand i-am zis clar in fata pe cine si-a folosit abilitatile, iar el a negat. daca era bun, mi-ar fi dat dreptate, nu m-ar fi acuzat in continuare.

acum sa ne hotaram...

Link to comment
Share on other sites

tocmai asta voiam sa postez. sa-ti zic de ce mi se pare mie suspect: nu ca a facut baie si a fost vazut noaptea prin sat etc etc... 8-|

dar, lancelot si memorex au fost in acelasi clan, mai mult ca sigur. iar gandalf nu a votat nici pe unu, nici pe altul. in schimb, l-a votat pe dream, care face parte din celalalt clan.

iar zeal s-a purtat ciudat atunci cand i-am zis clar in fata pe cine si-a folosit abilitatile, iar el a negat. daca era bun, mi-ar fi dat dreptate, nu m-ar fi acuzat in continuare.

acum sa ne hotaram...

despre tot ceea ce ma acuzati, m-am explicat deja.

daca mai aveti nelamuriri va stau la dispozitie cu orice intrebare.

votez gandalf pana atunci

Link to comment
Share on other sites

Explicaia din partea mea sun cam aa... Pe lancelot nu l-am votat pt c nu eram destul de sigur i nu am vrut s arunc, cu votul iar pe memmorex l-am votat pe pagina 30...mai pot spune c nu sunt singurul care nu l-a votat pe lance, deci nu mi se pare atât de relevant.

Din cei rmai vii cred c sunt care nu au votat pe lance sau pe memmo...

Dac mai sunt întrebri v rspund dar mai greu pt c postez de pe telefon

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...