Jump to content
Xardas

Adidas cumpara Reebok

Recommended Posts

ciudatenii ca la Nike.

Poate ca fac ei si ciudatenii dar si pe cei mai buni wink.gif

Am avut doua perechi de Reebok si pot spune ca s-au rupt destul de repede <3 luni....

De Puma nici nu trebuie sa aducem vorba, aia n-au nici un viitor, se rup cel mai repede.

Adidas sunt cei mai rezistenti dar cam urati (parerea mea), Nike arata cel mai bine dar nu sunt chiar asa de rezistenti ca Adidas......hmmm greu de ales...

Link to comment

reebok "rullz" in america doar pe segmentul de fani nfl, unde toate echipele au echipament rbk

nimic nu se compara cu nike, si asta va spun din calitatea unui cumparator......."inversunat" (daca nici antrenamentele nu sunt adevarate teste de anduranta atunci nu stiu ce mai poate fi)

ordinea la rezistenta ar fi nike, adidas, reebok ....de adidas mam plictisit....aceleasi produse cu 3 linii de pe vremea lui ceasca, reebok modele obosite...nike...pe gustul meu

o firma cu mare cautare in sua este champion, firma care produce toate echipamentele nba, dar sunt foarte multi jucatori care au contracte personale de publicitate cu diferite firme (vezi LeBron)

faptul ca rbk a cumparat adidas.....useless...asta nu o sa ii (le) aduca mai multi cumparatori....sunt deja foarte cunoscuti pe piata, si toata lumea stie ca nu ar fi posibila o schimbare totala, chiar si cu un bugert mare de marketing

intrebare ca mie lene de google la ora asta:puma si adidas erau unite?daca da au fost cumparate impreuna?

Link to comment

Dupa ce am vazut The Longest Yard m-am indragostit definitiv de Reebokurile mele care seamana intr-o oarecare masura cu cei din film biggrin.gif:D:D

Dupa mine, rbk rulzz din punct de vedere al modelelor (aduse la noi). Nikeurile mi se par, in proporite mare, de prost-gust iar Adidas cam demodati. Puma... not my type, asa k prin eliminare ramane rbk-ul si poate Iversonul (same shit)

Link to comment

Adiddas si Reebok au fost de acord sa se uneasca, tocmai pentru ca nici una dintre ele "rulezzzz" la capitolul vanzari (in comparatie cu adversari precum Nike).

Spera sa atraga toti fanii Adiddas si Reebok sub un singur acoperis, astfel detronand Nike.

Nu cumpar haine/shoes sau altceva de la nici una dintre astea, preferand firme precum Globe, Element, Etnies etc.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...