Jump to content
blk

Mafia 5 - Inscrieri

Recommended Posts

nnnnnnnnnnnUUUUUUUUUUUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUUUUU :crybaby:

:))

hai ma ca nu a fost cu intentie :-*

Promite-mi ca daca o sa fi mafiot nu o sa ma linsezi din prima (nici eu nu am facut-o in prima mafie, intreab-o pe iri / thefirst- stiam ca esti pericolos de felu tau, dar am cazut de acord ca esti baiat calumea)

Link to comment
Share on other sites

:))

hai ma ca nu a fost cu intentie :-*

Promite-mi ca daca o sa fi mafiot nu o sa ma linsezi din prima (nici eu nu am facut-o in prima mafie, intreab-o pe iri / thefirst- stiam ca esti pericolos de felu tau, dar am cazut de acord ca esti baiat calumea)

sunt impartial, n-am resentimente. te omor / investighez doar daca devii o amenintare :D

Link to comment
Share on other sites

In niciun caz inainte de luni.

Vreau sa introduc si obiecte in urmatorul joc.. gotta sort that out.

Si oricum, scenariul, rolurile, inscrierile.. eheee. mai e pana incepe jocul :)

Oricum, aveti timp sa invatati pe din-afara regulile..

Link to comment
Share on other sites

desi am citit regulamentul si editiile anterioare, e prima data cand incerc :) sper sa nu incurc. hope this will be fun

Chillax man, se invata pe parcurs. Welcome aboard.

Radule, rolurile se dau random. Daca iar ma fortezi sa chem extraterestrii doar ca orgoliul tau nu suporta sa joace un rol de cetatean cinstit, mai bine ma lipsesc de tine. Ia exemplu de la jas2jas si deza ca se poate juca foarte bine si pe un rol de "oaie". Pana una alta, ma multumesc cu ceilalti inscrisi.

Yonel, am dubii in privinta ta dar iti voi da o sansa.

Sunt 24 inscrisi pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Am facut contu asta special pentru joc :) I'm in

25 cu el.

BTW pentru cine vrea sa stie, pe Dreamwatcher si darkrider ii stiu personal, de-aia ii las sa intre fara sa aiba mare activitate pe forum pana acum.

Vreti sa fiti prietenii mei ? :D

No, GTFO.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...