Jump to content
xtest

Pura curiozitate

Linkmaniacilor le convine candva ceva?  

60 members have voted

  1. 1. Linkmaniacilor le convine candva ceva?

    • DA
      18
    • NU
      42


Recommended Posts

Si uite cum la ora asta ma plictisesc de moarte inainte de a merge la somn . . . ma gandeam asa in capul meu ... in general celor de pe linkmania le convine ceva? Votul meu merge catre nu.

PS: Aveti in vedere unde este facut sondajul si tratatil ca atare, ora e de vina.

Link to comment
Share on other sites

Pai sa zicem ca mie unul nu-mi place sa fiu acuzat de ceva ce n-am facut. Ma scoate din minti. <_< Nu-mi place sa fiu injurat de catre unul care a luat suspend si nici macar n-a fost dat de mine. Si chiar daca ar fi fost dat de mine, de ce nu poate sa inteleaga o persoana ca nimeni n-are nimic cu el si se incearca decat putina omenie? Daca e admin, trebuie injurat, majoritatea merg pe premiza asta. Intreb si eu pe ceilalti, de ce?

ps: ma rog, acum postez in calitate de user, cu drepturi de asistent, insa disabled. :P

Link to comment
Share on other sites

Eu unul am votat din perspectiva mea si nu a majoritatii , pot spune ca in mare parte ai dreptate ....90 % din playeri sunt contra peste tot( aici ne referim la mu ) .

Cel mai bun exemplu pe care il pot da acum este : pana sa se schimbe versiunea toti tipau si dadeau cu toporul ca de ce nu face nimeni nimic si de ce se tine versiunea aia invechita , dupa ce s`a schimbat iar au sarit in sus ca sa se bage la loc vechiul server....Asta niciodata nu o pot intelege

Link to comment
Share on other sites

Eu unul am votat din perspectiva mea si nu a majoritatii , pot spune ca in mare parte ai dreptate ....90 % din playeri sunt contra peste tot( aici ne referim la mu ) .

Cel mai bun exemplu pe care il pot da acum este : pana sa se schimbe versiunea toti tipau si dadeau cu toporul ca de ce nu face nimeni nimic si de ce se tine versiunea aia invechita , dupa ce s`a schimbat iar au sarit in sus ca sa se bage la loc vechiul server....Asta niciodata nu o pot intelege

Intr-adevar, numai eu stiu 2-3 persoane ce au facut mai demult topice cu schimbarea versiunii, iar acum ca s-a schimbat, ghici ce, vroiau 97 inapoi, ca ce, "noua nu ne place S1". Iar in topicul respectiv, avea destule motive pentru care dorea acest lucrul (d/c, dupe, 1hithack, shadowbug, s.a.). Pana nici eu nu credeam ca se va schimba vreodata, dar s-a schimbat, si nu zic ca nu e bine, dar parca-mi pare rau de 0.97d, ma simteam mai "acasa". Dar in fine, se mai schimba vremea, precum si mentalitatea omului, pacat ca nu spre maturizare.

Link to comment
Share on other sites

' date='Aug 20 2009, 00:05' post='4130401']

Pai sa zicem ca mie unul nu-mi place sa fiu acuzat de ceva ce n-am facut. Ma scoate din minti. <_< Nu-mi place sa fiu injurat de catre unul care a luat suspend si nici macar n-a fost dat de mine. Si chiar daca ar fi fost dat de mine, de ce nu poate sa inteleaga o persoana ca nimeni n-are nimic cu el si se incearca decat putina omenie? Daca e admin, trebuie injurat, majoritatea merg pe premiza asta. Intreb si eu pe ceilalti, de ce?

ps: ma rog, acum postez in calitate de user, cu drepturi de asistent, insa disabled. :P

si ce mi s`a intamplat mie? cum cataloghezi? :-? si nu s`a intamplat o singura data.. prea multa omenie canalizata in directii gresite duce la exces de... ma abtin <_<

btw.. de unde atata maturizare :rofl1: care`i scopu ? sa fii privit ca un matur timp de 50 de ani ? dupa 51 sa`mi spui cum a fost si dak a meritat :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

' date='Aug 20 2009, 00:05' post='4130401']

Pai sa zicem ca mie unul nu-mi place sa fiu acuzat de ceva ce n-am facut. Ma scoate din minti. <_< Nu-mi place sa fiu injurat de catre unul care a luat suspend si nici macar n-a fost dat de mine. Si chiar daca ar fi fost dat de mine, de ce nu poate sa inteleaga o persoana ca nimeni n-are nimic cu el si se incearca decat putina omenie? Daca e admin, trebuie injurat, majoritatea merg pe premiza asta. Intreb si eu pe ceilalti, de ce?

ps: ma rog, acum postez in calitate de user, cu drepturi de asistent, insa disabled. :P

Who pissed off the wabbit, I want names and I want them now.

The end is near...when the last tear of the last wabbit will moisture the Dungeon ground the world will fall apart ( Nostradamus. His latest works )

Link to comment
Share on other sites

Guest Silphy

normal ca nu :)) fieacare cu interesele lui in functie de rasa/rr etc :P

Nu pentru ca uni au uitat cum ca acesta este doar un joc (prea mare foamea de Xp ) ^_^

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...