Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mr.W

Need Help...

Recommended Posts

Am inceput sa joc si sa intru zilnic si sa-mi petrec foarte multe ore in Mu S1 incepand cu 1 mai. Au trecut aproape 4 luni de atunci... si nu am reusit da dau rr #-o . Asta in mare parte fiindca am crescut singur sau am crescut pe altii, nu m-a crescut nimeni si nici n-am umblat cu "party pls qqq " etc. AM ajuns in prezent sa am lvl aproape 356 si lvl-ul nu ar fi o problema: as da in t1 singur pana ce dau rr dar serverul a devenit din ce in ce mai aglomerat si e foarte greu sa-ti gasesti loc undeva, in cazul meu in tarkan 1 unde fac un lvl in 3 ore si 20 minute ( asta daca dau singur ):wub:.

Am crezut ca ma pot descurca de unul singur dar m-am inselat. Pana si pe cei care la un moment dat ii cresteam in party acum au macar 1 rr :). E clar...de unul singur imi va fi foarte greu si nu vreau sa raman foarte in urma avand in vedere ca atunci cand m-am apucat sa joc nimeni de pe server nu avea rr.

Daca doriti si puteti sa ma ajutati va raman recunoscator . :right:

Link to comment
Share on other sites

deci tu ai facut topicul asta sa ceri ajutor ai incercat sa itzi cautzi un guild ? sa intri noaptea atunci gasesti spoturi mai usor.. si nopatea se cauta multa lume pentru party... ps de sambata asta dau rr si am sa cresc si bkul si mai am nevoie de un elf si sm sa stau tot timpul in pp daca stai on si multe ore da un pm si vorbim..

Link to comment
Share on other sites

Chiar e greu, stiu cum e, nu stiu cum de rezistati unii atatea ore. Eu m-am lasat la levelul de 298. Am mai intrat acum vreo luna, m-a luat Yuna in party, am stat cred ca vreo ora, si de-abia am facut 2 bare. De-atunci am zis pas, nu mai am "puterea" necesara de a creste inca un bd, mi-au ajuns 2 bd-uri in care am facut un mg full, un bk aproape full si in sfarsit un bk full.

Vladutz, cum a zis si King_Warlord, incearca sa-ti gasesti un guild de oameni intelegatori, incearca totusi sa nu profiti de ei, sau de rr-urile lor ca sa cresti tu. Ajuta la randul tau, facand rost de spoturi, etc. Te descurci. :)

Link to comment
Share on other sites

deci tu ai facut topicul asta sa ceri ajutor ai incercat sa itzi cautzi un guild ? sa intri noaptea atunci gasesti spoturi mai usor.. si nopatea se cauta multa lume pentru party... ps de sambata asta dau rr si am sa cresc si bkul si mai am nevoie de un elf si sm sa stau tot timpul in pp daca stai on si multe ore da un pm si vorbim..

Eu sunt acum intr-un guild dar e de non-rr-iti..si cum sa intru intr-un guild ca sa dau rr? Eu stiu ca nu se face asa ceva.. :-?? 'Caut guild, vreau sa dau rr !!' :) Noatea stau uneori pana la 2, 3 afk nu las cu nimeni in party ca mi-am luat teapa mereu...de trezit cu noaptea in cap ca sa iau spot, da, asta fac dar la bafta mea..mereu cand am spot ori se inchide serverul si apoi numai prind..ori vine unu` si aduce tantalosul pe spot.. #-o De stat on stau mereu on, toata ziua chiar ...uneori de la 5 dimienata pana la 2-3 noaptea :) .

Chiar e greu, stiu cum e, nu stiu cum de rezistati unii atatea ore. Eu m-am lasat la levelul de 298. Am mai intrat acum vreo luna, m-a luat Yuna in party, am stat cred ca vreo ora, si de-abia am facut 2 bare. De-atunci am zis pas, nu mai am "puterea" necesara de a creste inca un bd, mi-au ajuns 2 bd-uri in care am facut un mg full, un bk aproape full si in sfarsit un bk full.

Vladutz, cum a zis si King_Warlord, incearca sa-ti gasesti un guild de oameni intelegatori, incearca totusi sa nu profiti de ei, sau de rr-urile lor ca sa cresti tu. Ajuta la randul tau, facand rost de spoturi, etc. Te descurci. :)

:kiss:

Link to comment
Share on other sites

' date='Aug 14 2009, 15:25' post='4113598']

Daca esti incepator tre sa ai un pic de bun simtz si totul se rezolva deoarece la asta se rezuma la bunul simtz ... si cei din guilda te vor ajuta...

Iti doresc mult succes..

Is incepator :wub: joc de cand o aparut jocul :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Is incepator :wub: joc de cand o aparut jocul :rofl1:

Lasa-l pe tzepu, el nu stie romana bine, ce sa mai zic de istorie :))

Dar sa sti ca are dreptate, atat in joc cat si in viata trebuia sa dai dovada de caracter ;)

Iti doresc mult succes, si eu sunt mic si ma chinui, m-am reapucat de cateva zile :right:

Link to comment
Share on other sites

Lasa-l pe tzepu, el nu stie romana bine, ce sa mai zic de istorie :))

Dar sa sti ca are dreptate, atat in joc cat si in viata trebuia sa dai dovada de caracter ;)

Iti doresc mult succes, si eu sunt mic si ma chinui, m-am reapucat de cateva zile :right:

10q :cool2:

Link to comment
Share on other sites

:D E foarte greu..mai ales acuma:P. Deci trebuie sa fi baiat serios sa vorbesti cu un guild care merita osteneala. Te mai scoli si tu pe la 5-6 dimineata ;;) mai faci o preluare. mai prinzi ceva liber. Si vei reusi..Crede-ma e foarte multa rabdare si enorm de multi nervi:P. dar cand ai lvl 1 :cool2: .Merita :D!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...