Jump to content
Guest iiiipisicamica

ce o sa faceti cand o sa muriti?

Recommended Posts

Tu ori esti rocker nebun ori esti confuz rau( stiam un rocker, avea pe coperta unui disc o diavolita de isi baga o cruce in p... si scria fuck jes..doamnee, cica asculta ala dadea din cap cadea, se ridica se tiena de dulap dadea din cap, cadea se ridica din nou, dadea cadea, si tot asa, intra tasu in camera, isi face dwe trei ori cruce, iese, intra masa vede coperta:Nenorocituleee mi-ai baga diavolul in casa, dementulee!!!)

1: Trebuie sa fii cel mai mare idiot prost sa vrei sa fii nemuritor, ar insemna sa-ti vezi familia murind, iubita si cei apropiatim prietenii pe toti sa-i vezi murind, apoi sa-ti faci o familie, sa o vezi murind, cata nebunie, de asta trebe sa fii nebun s avrei sa fii nemuritor!!

2: Ce sa faci cand vine moarte...MORI, mie nu mi-e frica de moarte, atata timp cat mor li nistit la casa mea, nu torturat sa vioolat de boschetari si batut cu o blana cu cuie sau cine stie ce...ai murit esti mort asta e, desiguur nu mi-ar place sa mor acum, viata e frumoasa (cateodata, ce nesimitta a fost gagika mea bene ca ne-am despatrtit) asa ca mori, devii altceva(ai chinuit un limbric in viata asta, asta devii in viaat viitoare, asa scrie in Biblie, ma org nu era limbric acolo!!) asa ca CARPE DIEM(traiti fiecare clipa!!!)

Dar insa as vrea calc in Rai sa pot juca cs in continuare!!!!

Link to comment
Share on other sites

Fumatul nu ajuta, but weed ajuta tongue.gif

offtopic:stii bancul cu bula...se duce bula pe balcon sa fumeze si el marijuana, da un fum ..bleah...bun jointu asta...mai da unu ...huh, i'm going high deodata vede o bila mare de foc, basti prin faat lui, asta se sperie, se da inopi si zice...cool dude e bun asta...mai trage un fum vruuum ira bila aia mare prin fata lui...asta se sperie si mai rau si zice: da-te dracu ca ma omori ..intra incasa...masa: unde ai fost ma nenorocitulee...bula:pe balcon am fumat..masa : 2 zile ma imbecilule ??? biggrin.gif sper k v-a placut....

on topic...va spun eu de acum...daca ajungeti in iad, o sa jucati mu dar o sa pierdeti de fiecare data nu o sa va iasa nimik, daca jucati cs chiar dca ati fost cinsitit sau nu o sa jucati cu codatiii lui satana biggrin.gif ahahah!!

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa fii cel mai mare idiot prost sa vrei sa fii nemuritor, ar insemna sa-ti vezi familia murind, iubita si cei apropiatim prietenii pe toti sa-i vezi murind, apoi sa-ti faci o familie, sa o vezi murind, cata nebunie, de asta trebe sa fii nebun s avrei sa fii nemuritor!

Eu zic ca in 200-250 de ani evoluezi destul de mult incat sa nu mai bocesti cand iti moare cineva foarte apropiat. De aceea vreau sa fiu nemuritor, pentru ca in timp nu ramai prost cum esti acuma( biggrin.gif )..eu zic ca in 500 de ani poti chiar sa-i ordoni creierului nu el tie incat sa iti creasca si aripi daca vrei(acuma si aia care joaca MU o sa vrea sa fie nemuritori). Cu timpul devii un semizeu.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca in 200-250 de ani evoluezi destul de mult incat sa nu mai bocesti cand iti moare cineva foarte apropiat. De aceea vreau sa fiu nemuritor, pentru ca in timp nu ramai prost cum esti acuma( biggrin.gif )..eu zic ca in 500 de ani poti chiar sa-i ordoni creierului nu el tie incat sa iti creasca si aripi daca vrei(acuma si aia care joaca MU o sa vrea sa fie nemuritori). Cu timpul devii un semizeu.

nu cred ca as putea sa trec peste moartea fam mele, si a noii fam, si a noii fam...si a noii fam..si tot asa.....as deveni un om rece, fara sentimente biggrin.gif acum fiecare face ce vrea nu ??? biggrin.gificon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca in 200-250 de ani evoluezi destul de mult incat sa nu mai bocesti cand iti moare cineva foarte apropiat.

Depinde in ce consta evolutia.Pentru unii regersul este sinonim cu evolutia biggrin.gif. Da asa e la noi ...revolutia si prostitutia ne-au marcat evolutia

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca as putea sa trec peste moartea fam mele, si a noii fam, si a noii fam...si a noii fam..si tot asa.....as deveni un om rece, fara sentimente biggrin.gif acum fiecare face ce vrea nu ??? biggrin.gificon_thumright.gif

Exact. Senimentele sunt si ele explicate stiintific. Odata cu evolutia dispar. Eu zic ca o sa evoulam pana la un moment dat cand o sa ne dam seama ca nu mai are rost sa traim si nu ca nu are rost ca ne mor familiile, etc, o sa va dati voi seama ... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Frate... nush... decat sa traiesc la infinit fara fata care o iubesc mai bine nu mai traiesc deloc... Kebba are dreptate... shi shtii ca e un principiu care zice ca te indragosteshti o singura data iar restu e vrajeala (faci compromisuri shi itzi zici doar ca itzi place cand defapt nu e asa). Sa te vad eu, pe tine nemuritor fiind, ce faci dupa ce itzi moare aleasa inimii (doamne fereshte, vorbim teoretic), treci peste? poate ca da, dar nush in ce masura gaseshti pe cineva care sa-i ia vreodata locul. Avetzi o viatza, traitzi-o! Site-ul cu Deathclock e prostie wink.gif

Viatza placuta in continuare! occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

Poate o sa vi se para ciudat dar eu stiu ce fac cand mor tongue.gif ....la s&d Call of Duty pe Linkmania. Vorbesc pe messenger si mai citesc pe forum tongue.gif.

Lasand gluma la o parte nu o sa stau vreodata sa ma gandesc la lucruri din astea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...