Jump to content
Guest iiiipisicamica

ce o sa faceti cand o sa muriti?

Recommended Posts

Guest iiiipisicamica

ce o sa faceti cand o sa muriti?asteptati moartea?va e frica de moarte?ati vrea sa fiti nemuritori?

Link to comment
Share on other sites

Guest iiiipisicamica

interesant siteul cam macabru da ma rog mi a zis ca o sa mor in 2043 si am doar 13 ani sad.gif( crybaby2.gifcrybaby2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

Pai nu mie frica pentru ca toti ajungem la asta odata si odata la mine zice ca o sa mor in anu' 2068 , in luma mai pe 19 lol ...

Link to comment
Share on other sites

Guest iiiipisicamica

da e nasol sa mori nu mai esti nimic....daca o fi vreun omd sa aflu daca voi fi bogat sau sarac

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

lol am vazut ceva acuma eu am dat pe normal dar sunt optimist deci am dat dupa aia pe ala si prima data zicea ca mor in 2090 dupa inca 5 setari tot asa zicea ca mor in 2100 LOL deci nu se pune site-ul ...

Link to comment
Share on other sites

Guest iiiipisicamica

bombane "romania-libera" de pe vremea lui ceaushescu si da siteul e o tzeapa da am aflat cum a muri john merick daca stiti cin e

Link to comment
Share on other sites

Nu va fie frica. Licenta de gropar zici ??? Gropar is io din nastere. Bineinteles ca va cer ca plata hainele de pe voi. Deci inainte de a fi ingropati luativa 2 tricouri, 2 pantaloni. Pt ca "primul strat" il iau io. O sa va las in mormant shi un telefon prin care puteti sa va contactati familiile, sa nu ziceti ca-s zgarcit. tongue.gif

LATER EDIT: in curand o sa va prezint ofertele de gropar, la publicitate, maybe...

Link to comment
Share on other sites

Guest iiiipisicamica

g man eu glumeam nu te mania ! tiphat.gif oricum o sa am o viatza prospera smile.gif))

ca de ai am ford focus si hummer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...