Jump to content
blk

Mafia 4 - Singuri impreuna

Recommended Posts

Nope , ala era Wanksta :D ... A baut prea mult , si`a pus o peruca pe cap si de beat ce era a gresit camera ....

Atunci bine ca nu am incercat ceva mai mult decat am facut....cred ca ramaneam traumatizat :blink:

Link to comment
Share on other sites

Unii s-au jucat cu zapada, altii s-au relaxat la o ciocolata calda sau un ceai in fata semineului.. iar altii au baut bere. Multa bere. Din fericire, este beciul plin de bere proaspata la temperatura de 2-3 grade, prezervate perfect de iarna de afara. Lumea se retrage cu cafeaua, ciocolata si berea spre camerele lor.. singuri / singure sau insotiti / insotite inceercand sa uite sa gazda este inca intr-o stare foarte grava.

Incepe noaptea! Trimiteti tintele pe mail. Orice intrebari, pe mail / messenger.

Noaptea tine pana Marti seara la ora 20:00. Cine nu intra in acest interval (sunt aproape 30 ore) isi pierde ocazia.

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua a 2-a!

Soarele incepe sa straluceasca peste crestetul muntilor. Dupa o prima zi destul de calma si prietenoasa, dimineata aduce vesti sumbre! Sunt gasite 2 cadavre:

Equilibrium - Cetatean cinstit

Ganezu - Politist

Au mai ramas:

1 nu ma cunosti

2 pitikoo

3 deza

4 andix

5 mr.linky

6 rene

7

8 rapture

9 denyi

10 ady_cortez

11 irnk

12 alexandruc

13 liquid love

14 memmorex

15 luckyshot

16

17 lucian

18 jas2jas

19 crazy kid

20 radu

21 mihai91

22 kreathor

23 wanksta

24 renux

25 the_first

Va decideti sa luati situatia in propriile maini si sa descoperiti cine a facut asta. Voturile voastre decid cine moare la noapte!

Linsare instanta - 13 voturi

Linsare la termen - 9 voturi

Ziua tine pana miercuri seara la ora 23:00 sau pana cand se strang 13 voturi pentru aceeasi persoana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...