Jump to content
lego_kid

Un OZN a fost fotografiat urmarind un avion Hercules

Recommended Posts

am eu o teorie despre aceste UFO.

eu cred ca un UFO poate sa fie o masina inteligenta, un robot zburator poate.

daca acest presupus robot este condus de instincte primare, cel mai probabil ca a plecat in urmarirea lui hercules ca sa se reproduca. e logic sa fie asa.

este ca si cum ai vedea o grasa dezbracata cum isi agita subtiorii dupa 10 ani pe o insula pustie. daca robotul a calatorit ani lumina este clar ca lumina zile ca e 'agitat'.

Link to comment

Unidentified Flying Object. deci AHAHHAHAHA

si UFO ce inseamna ma? obiect zburator neidentificat?

Vezi ca incurcasi limbile,sau nu mai stii nici tu unde traiesti....

Ce sa zici si tu acu?

OZN. UFO tot aceasi chestie este. Teai legat de alegerea mea de a scrie in engleza pt simplu fapt ca nu aveai cu ce sa ma critici. Nu are nici o importanta in ce limba zici. Sensul ramane acelasi

da prietene, stiu ce inseamna.. tu crezi in mos craciun? daca da, scriei pe www.moscraciun.ro , o sa vina prin decembrie

Na poftim....Altu care vrea sa mi-o intoarca si nu stie cum.

Ce legatura are Mos Craciun cu acest topic baiete? Macar daca vroia sami inchizi gura faceai un reply mai inteligent. Sincer, nuti dau mai mult de 15 ani.

Link to comment

daca ala e OZN, atunci trebui sa va anunt ca de fapt era o nava a replicatorilor, venita sa fure tehnologia de pe avionu' Hercules englez...asa stati calmi pana trece the Fifth cu scaneru' sa adune chistoacele de tigari de sub scaune :))

cam subtire poveste pt a fi publicata pe un forum :|

Link to comment

Ce sa zici si tu acu?

OZN. UFO tot aceasi chestie este. Teai legat de alegerea mea de a scrie in engleza pt simplu fapt ca nu aveai cu ce sa ma critici. Nu are nici o importanta in ce limba zici. Sensul ramane acelasi

Na poftim....Altu care vrea sa mi-o intoarca si nu stie cum.

Ce legatura are Mos Craciun cu acest topic baiete? Macar daca vroia sami inchizi gura faceai un reply mai inteligent. Sincer, nuti dau mai mult de 15 ani.

"acum,aceeasi,te-ai,simplul(de articole ai auzit?),nicio",acum sunt de ajuns ca sa te critic? Daca in 3 randuri cat a durat reply-ul tau ai atatea greseli gramaticale e clar. Daca tot te adresezi altora cu "copile",macar dovedeste ca ai trecut prin scoala,nu prin coceni ! Si gandeste-te bine cine a inceput cu remarcile....

Link to comment

Ce sa zici si tu acu?

OZN. UFO tot aceasi chestie este. Teai legat de alegerea mea de a scrie in engleza pt simplu fapt ca nu aveai cu ce sa ma critici. Nu are nici o importanta in ce limba zici. Sensul ramane acelasi

Na poftim....Altu care vrea sa mi-o intoarca si nu stie cum.

Ce legatura are Mos Craciun cu acest topic baiete? Macar daca vroia sami inchizi gura faceai un reply mai inteligent. Sincer, nuti dau mai mult de 15 ani.

lectie de gramatica : sa-ti , nu-ti . Acum inchide gura ca scoti numai ozn-uri

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...