Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lanaya

Mai facem preluari?

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=302356

dupa cum puteti vedea....am fost plecat un minut si cand ma intorc mort....desi am murderer stage sus si poza cand imi pune doar o intrebare de afk....postez...iar adminul imi spune ca trebuie sa am poza in momentul decesului pe spot....acum ma intreb...la ce mai are rost PRELUAREA....:| daca eu vin si il intreb pe ala afk?si nu raspunde..il omor...ca pe spot nu sta decat 3 secunde dupa ce moare...si iau spotul...

lamuritzi-ma...

Link to comment
Share on other sites

iti trebuie poza in momentul decesului fiindca doar asa poti dovedi ca ai primit pk pe spotul tau. un murderer stage sus poate insemna orice daca ai poza dupa ce te-a dat in oras.

spui ca NicoleSM te-a omorat fara sa faca preluare, a facut-o pe riscul lui/ei. nu e corect ce a facut, dar a avut noroc si tu ghinion sa fii plecat de la pc chiar in momentul ala. daca erai de fata cand te-a omorat si faceai poza in momentul decesului, avea suspend acum.

Link to comment
Share on other sites

de curiozitate...tot in lt7 am facut pe AFKistul sa vad daca lumea mai face preluare...si ori dupa ceea ce ai spus tu xtest(leai dat frau liber) ori nu se gandesc...deja vin..salut ..esti? trosc ma omoara...de 2 ori...mau pkit DECI Faceti o regula noua ceva...

Link to comment
Share on other sites

care risc?...ca dupa ce te omoara stai 3 secunde apoi te da in town..si daca faci poza in town cu murderer stage 1 nu se ia in considerare...deci daca sunt pe forum si ma omoara..asta e

Ai nevoie de print cu self defence activat in momentul in care te omoara nu dupa ce te omoara sau cu stage`ul de murder, pentru ca nu sunt valabile, cand esti singur/a pe spot incearca sa fi atent/a pentru ca uite ce patesti si nu poti face nimic in legatura cu asta ...

Link to comment
Share on other sites

care risc?...ca dupa ce te omoara stai 3 secunde apoi te da in town..si daca faci poza in town cu murderer stage 1 nu se ia in considerare...deci daca sunt pe forum si ma omoara..asta e

daca esti on si vezi cand te omoara, nu ti-e greu sa faci o poza chiar in acel moment. daca nu, mergi mai departe si cauti si tu pe cineva afk. altceva nu se poate face.

daca s-ar tine cont de sugestia ta de a putea dovedi cu un print facut dupa ce te-a omorat, s-ar crea haos si s-ar ajunge la vanatoare

Link to comment
Share on other sites

La asemenea specimene care doar saluta si daca nu ai raspuns direct PK, as sugera sa li se dea cumulat pedeapsa PK + nesimtire, pt. ca e clar ca-s neamuri proaste si merita o pedeapsa mai mare ca sa se invete minte.

Link to comment
Share on other sites

de curiozitate...tot in lt7 am facut pe AFKistul sa vad daca lumea mai face preluare...si ori dupa ceea ce ai spus tu xtest(leai dat frau liber) ori nu se gandesc...deja vin..salut ..esti? trosc ma omoara...de 2 ori...mau pkit DECI Faceti o regula noua ceva...

De ce nu l-ai postat pentru pk pe spot ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mda... Mentalitatea LinkMania aici..FIX :blink: . Trebuie facut un clicker pentru tasta 'Print Screen' , sa faca printuri din secunda in secunda daca se poate...

E Mu PrintMania, nu LinkMania.. #-o

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...