Jump to content
Memmorex

Aveti probleme?Veniti la noi...

Recommended Posts

Imagine IPB

Pentru ca suntem o comunitate cat de cat unita(sper eu) vreau sa ne apropiem mai mult.

Toti suntem oameni si toti avem probleme.

Eu impreuna cu ceilalti utilizatori o sa incercam sa va ajutam.

Daca aveti absolut orice fel de problema si vreti sa o rezolvati dar nu aveti o solutie,noi incercam sa o rezolvam.

Probabil unii o sa considere acest topic inutil dar eu sper sa rezolv ceva.

De multe ori mi s`a intamplat sa am o problema si sa nu pe nimeni cu care sa impartasesc problema asa ca as fi vrut sa apelez la prietenii "virtuali".

GATA CU VORBA.

Scurt:Daca aveti o problema de orice fel,spuneti aici si va rezolvam.

Mersi.

:hug:

Link to comment
Share on other sites

secta virtualilor =)) am am o problema, VOI SUNTETI ACEA PROBLEMA. auzi prieteni virtuali care te ajuta =))

Nu ma pot sterge la fund, ma ajutati voi ?

edit: daca ai avut o problema si nu ai avut cui sa i-o impartasesti, inseamna ca nu ai parinti, rude, prieteni apropiati. Esti PC ADDICT. Adica in lumea asta esti un nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Damn man...

Prin orice fel de probleme,ma refeream la probleme cat de cat importante.

Nu cred ca esti suparat acu ca nu ai tu manusile alea.

Decat sa va bateti joc de inca un topic,mai bine va duceti in baie si va violati mana.

Lucky shot...Pune 2-3 poze cum a zis Linky si vedem noi cum facem.O intreb si eu pe soramea cum sa rezolvi(se pricepe :| )

Link to comment
Share on other sites

Omule.Nu te`am jignit pe tine,ca sa ma jignesti pe mine.

Nu sunt PC Addict.

Poate ca eu nu am parinti.Poate ca am prieteni plecati cu care nu pot sa vorbesc in momentul ala.

Daca una din alea de mai sus ar fi adevarate te`as fi injurat in toate felurile.

Dar ma ajutat soarta(ca sa nu zic Dumnezeu) sa am parinti,prieteni,rude si persoane importante in viata care pot sa ma ajute.

Dar poate unii nu au toate astea si incearca sa se limiteze la viata virtuala unde pot sa zica si sa faca ce vor.

Rog un admin sa faca ceva cu toti "baietasii"astia care fac spam.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

din semnatura ta mi-am dat seama cum esti.

Am fost:

Un copil care facea spam.

Un Alex Toma.

Un conducator a breslei LinkMania din Katsuro.

Un jucator de SAMP

Un user normal Linkmania.

Un jucator de fotbal.

Un jucator de basktet.

Un luptator de Aikido.

Un innotator.

Am ramas:

Un Alex Toma.

...si atat.

Nu am avut niciodata:

Un rank inalt in ceva(orice).

Sansa de a ma exprima.

Bani multi.

Am invatat sa:

fiu eu insumi.

Pai mai baiatule te inteleg ca nu esti bagat in seama si acum vrei sa te faci afirmat, dar nu prin asemenea posturi. Pentru a primi ceva trebuie sa muncesti. Nu vei avea bani, rank, si sansa de a te exprima daca nu dai ceva in schimb. ( ma refer sa muncesti )

Fii tu insuti in lumea ta virtuala.

edit: tu schimbi semnaturile ca statusul la messenger ? =))

Link to comment
Share on other sites

Numai vreau sa continui cearta asta aici.Daca mai ai ceva de spus spune pe Pm.

Am vrut sa fac un topic frumos in care sa discutam ca oamenii...dar nu se poate.

@uLise - Chiar asa?Ai ajuns sa faci spam d`asta de prost gust?

Schimb semnaturile cand imi e mie lumea mai draga.Nu s`a pus inca interdictie de schimbare a semnaturii.

Link to comment
Share on other sites

CooPeRx dupa profilul tau mi-am dat seama ca nu sti sa-ti alegi un avatar.

Pe un forum e cel mai prost loc sa te dai tu mare cu viata ta reala,iti aduc aminte ca aici este un loc virtual.. lasal pe memo asa cum e el, pc addict sau ce ai mai zis si dute la femeile tale

daca nu ai nimic bun de comentat mai bine taci .

Link to comment
Share on other sites

Am facut pana. M-ai putea ajuta cu un petec ? :( Te rog frumos, platesc eu taxa de curierat :(. NOT! =))

Acum ceva serios, azi eram cu bicicleta, saream, si aveam mana intr-o pozitie foarte naspa, la un soc mai puternic, s-a "sclintit". Ma doare cand incerc sa o misc mai mult. Ce sa-i fac ? M-am dat cu unguent, degeaba. S-o tai jos ? :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Am facut pana. M-ai putea ajuta cu un petec ? :( Te rog frumos, platesc eu taxa de curierat :(. NOT! =))

Acum ceva serios, azi eram cu bicicleta, saream, si aveam mana intr-o pozitie foarte naspa, la un soc mai puternic, s-a "sclintit". Ma doare cand incerc sa o misc mai mult. Ce sa-i fac ? M-am dat cu unguent, degeaba. S-o tai jos ? :banghead:

Nu se mai taie demult lol , acum se incinereaza.

Link to comment
Share on other sites

hmm sincer nu stiu ce sa fac cu acest topic..daca sa-l las deschis sau sa-l inchid acum ..dupa avalansa asta de posturi pline de intelepciune :)

mai bine-l inchid pana nu ma apuc sa va ridic warn-ul la toit..am o problema..sunt dependent de butonasele astea rosii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...