Jump to content
blk

Mafia 4 - Inscrieri

Recommended Posts

stiu si eu ce dive mai avem pe-aici? :-?? oricum acum nu-mi mai sta aiurea ca l-am mai ajustat eu :D

Din cate stiu eu nu avem dive pe aici :D ...e doar fernando de la caransebes si gagicasa , in rest totul e ok :D ....Hai pune poza aia , daca comenteaza careva ceva rau ii da lance ban :dance:

Link to comment
Share on other sites

Mai trebuie sa trimita Deza si Denyi.

Nu ma cunosti si radu, nu mai am mailurile voastre iar pe mess v-am dat ignore (pentru mass). Trimiteti PM cu mail-ul vostru daca vreti sa participati.

Link to comment
Share on other sites

Mai trebuie sa trimita Deza si Denyi.

Nu ma cunosti si radu, nu mai am mailurile voastre iar pe mess v-am dat ignore (pentru mass). Trimiteti PM cu mail-ul vostru daca vreti sa participati.

Acum ti-am trimis si eu PM.

Scuze,am fost plecat. ;/

Link to comment
Share on other sites

am terminat de citit Mafia 3..!am zis sa am ceva cunostinte inainte sa ma aventurez!tinand cont ca la mine va fii prima editie..!insa nu mi-a placut ce am citit!doar certuri si off-topic!!am mai observat ca cei care se fac remarcati primii,vor si pica primii..!s-a infiripat proasta idee cu psihologia inversa cum ca cel care acuza e si cumva vinovatul!!total gresit!!dovada si maniera categorica in care au castigat mafiotii!

sper sa fiu prezent la deschidere!;)

Link to comment
Share on other sites

deza

nu ma cunosti

rene

rapture

denyi

irnk

radu

wanksta

Astept PM si de la voi.

Cu ce ? aa .. mai jos ... e clar =))

Mai trebuie sa trimita Deza si Denyi.

Nu ma cunosti si radu, nu mai am mailurile voastre iar pe mess v-am dat ignore (pentru mass). Trimiteti PM cu mail-ul vostru daca vreti sa participati.

Ce mass ? /:) Crazy ?

anyway, iti dau Pm acuma.

Link to comment
Share on other sites

Mai trebuie sa trimita Deza si Denyi.

Nu ma cunosti si radu, nu mai am mailurile voastre iar pe mess v-am dat ignore (pentru mass). Trimiteti PM cu mail-ul vostru daca vreti sa participati.

un singur mass am dat pe anu' asta, si acela fiindca chiar aveam nevoie.. si lumea imi da ignore :)) trist..

Link to comment
Share on other sites

Man, cand sunt la serviciu si vorbesc cu sefu si ii zic ca muncesc si imi sar ferestre de messenger in fata, nu sunt fericit.

Chiar si acasa sau sa fi dormit si tot asta ar fi fost raspunsul. Mass NU SE DA LA PERSOANE IRELEVANTE. Daca dati 1 / an, faceti grup de mass si grup de no mass.

Destul cu lectiile de messenger aici. Inscrierile s-au terminat, topicul asta poate fi inchis.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...