Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tsu_Xing

Suspendurile

Recommended Posts

Cum ramane cu cei care au luat suspend vineri, sambata il mai aveau? (ex Scofield care l-am vazut la status :-" ) sau cei care au luat suspendul zilele trecute, zilele astea de "pauza" se contorizeaza sau dupa ce revine svrul se continua de unde au ramas nr de zile?

Link to comment
Share on other sites

dar in acelasi timp, daca ai incalcat regulamentul ar trb sa suporti consecintele si nu sa profiti de un bug al svrului

Ai dreptate insa cine sta sa verifice care ce si cum ... si cat ar mai avea...?

E complicat ....

Pana la urma le va expira suspendul in aceasta perioada .

Link to comment
Share on other sites

Cred ca totul o sa continue ca si cum nu s-a intamplat. Deoarece pe langa acele plangeri rezolvate "nerezolvate" (intelegeti voi aluzia) ar fi si ceva printuri pentru contor la cateva persoane si nu cred ca le introducem tocmai pentru lucrul asta, ca nu "s-au intamplat". E doar o parere, nu tineti cont de ea.

Ca sa-ti raspuns la intrebare tsu, da, sunt afectate de rollback si cred ca serverul isi va continua cursul ca si pana acum, fara sa revina cineva la vreo plangere anterioara. Tot ce s-a petrecut pe perioada rollback-ului nu se ia in considerare. Cel putin asa mi-aduc aminte din rollback-urile anterioare. >.< Nu-i o regula, luati-o ca o chestie...morala.

Link to comment
Share on other sites

Stiu, doar ca trebuie modificat cam tot ce tine de suspend, si de activat si dezactivat, si ideea e ca nu cred ca sta nimeni sa aibe grija de ele. Asa ca, raman asa cum sunt, ca de fiecare data, you know..

Link to comment
Share on other sites

Stiu, doar ca trebuie modificat cam tot ce tine de suspend, si de activat si dezactivat, si ideea e ca nu cred ca sta nimeni sa aibe grija de ele. Asa ca, raman asa cum sunt, ca de fiecare data, you know..

ma ocup eu :-"

Link to comment
Share on other sites

am dat ca exemplu, nu am o pb cu tyrexel, am o pb cu boom, care era pe tyrexel cand a facut ks ;;) Daca vrei, dau ca exemplu si pe Scofield, care a luat suspend vineri si sambata era in joc ;;) Daca vrei, il dau exemplu pe neamzzu si daca vrei ma uit pe lista de suspenduri si-ti zic toate charurile care au scapat de cateva zile de suspend pt ca toata lumea a avut "suspend" datorita problemei pe care a avut-o svrul. 0_0

Link to comment
Share on other sites

Cum ramane cu cei care au luat suspend vineri, sambata il mai aveau? (ex Scofield care l-am vazut la status :-" ) sau cei care au luat suspendul zilele trecute, zilele astea de "pauza" se contorizeaza sau dupa ce revine svrul se continua de unde au ramas nr de zile?

ma omule...eu nici macar nu mai joc. cu ce te deranjeaza pe tine ca apare Scofield la status? chiar nu inteleg. nu te deranjeaza cu nimic pt ca nu e conectat, dar absolut nimic. #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

A dat exemplu, nu mai da apa la moara.

Corect.

A fost un exemplu nu o acuzatie, nu mai fiti asa rai....parca ati fi romani asa va purtati.... <_<

Listen to the wabbit , he knows better :right:

Link to comment
Share on other sites

ma omule...eu nici macar nu mai joc. cu ce te deranjeaza pe tine ca apare Scofield la status? chiar nu inteleg. nu te deranjeaza cu nimic pt ca nu e conectat, dar absolut nimic. #-o

poate pt ca am vazut cat circ a facut Miau!la plangeri 8-| si m-a cam deranjat sa-l vad la status dupa o zi de cand a luat suspend -_-

Topicul nu-si mai are rostul, am vazut cum e cu suspendurile date (disparute) si cu zilele "sterse" pt cei care deja aveau ss, iar despre acele razii din perioada cu probleme, nici nu mai zic -_-, asa ca mi-e destul de limpede ca nimic nu o sa se schimbe -> topic closed

Link to comment
Share on other sites

poate pt ca am vazut cat circ a facut Miau!la plangeri 8-| si m-a cam deranjat sa-l vad la status dupa o zi de cand a luat suspend -_-

Topicul nu-si mai are rostul, am vazut cum e cu suspendurile date (disparute) si cu zilele "sterse" pt cei care deja aveau ss, iar despre acele razii din perioada cu probleme, nici nu mai zic -_-, asa ca mi-e destul de limpede ca nimic nu o sa se schimbe -> topic closed

mai bine sa nu vb despre subiecte de genu :)

ce a sarit pe mine "bugs" :P nu vreau ardealu :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...