Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

123456

BAD^BOYS :D

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=275862

In calitate de initiator al topicului BAD^BOYS si fost GM al acestei guilde as dori daca se poate ca vdragosh sa rupa guilda deoarece actualul GM Robytza numai joaca , eu doresc sa ma reapuc .

Tu initiator la BB? Ma faci sa rad, guild-ul a fost creat in 2005 de catre t3eo, apoi preluat de varul sau pysti si tu doar ai furat numele dupa rr bd... 8-|

le: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=136621

Link to comment
Share on other sites

Tu initiator la BB? Ma faci sa rad, guild-ul a fost creat in 2005 de catre t3eo, apoi preluat de varul sau pysti si tu doar ai furat numele dupa rr bd... 8-|

el poate se referea k la refacut pe versiunea asta..oricum nu la furat doar ca cei 2 nu prea mai dau prin mu

Link to comment
Share on other sites

Tu initiator la BB? Ma faci sa rad, guild-ul a fost creat in 2005 de catre t3eo, apoi preluat de varul sau pysti si tu doar ai furat numele dupa rr bd... 8-|

le: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=136621

ma tractor calm fiule calm , am furat eu numele ? :)))))))))))))))))))))) =)))))))))))))))))) nu te baga aiurea in seama daca nu ai nici o treaba cu guilda

Link to comment
Share on other sites

da chiar tin foarte mult :)

Si tu chiar crezi ca vdragosh face asa ceva? dece nu-ti ceri si setul sau nickul ce ai avut pe 0.97? sau nu ai printurile dp 0.97 sa demonstrezi ca ai avut setul?

Scuzama ca ma bag dar te faci de ras cu cerintele tale,daca ai fost gm la B&B ar trebui sa ai mai multa mandrie si inteligenta.

Bafta :beer:

Link to comment
Share on other sites

ma tractor calm fiule calm , am furat eu numele ? :)))))))))))))))))))))) =)))))))))))))))))) nu te baga aiurea in seama daca nu ai nici o treaba cu guilda

Initial guilda era CTA ALL (cu niste asterixuri, nu mai tin minte), in care eram si eu, dupa care neintrand numai jucatori din Constanta, t3eo a decis sa creeze guilda BB.Iar acum ai venit tu sa ceri numele la guilda? Cine ti-a dat dreptul sa faci asta? Ti-a dat Teo permis sa creezi tu guilda? Nu cred.

Link to comment
Share on other sites

Initial guilda era CTA ALL (cu niste asterixuri, nu mai tin minte), in care eram si eu, dupa care neintrand numai jucatori din Constanta, t3eo a decis sa creeze guilda BB.Iar acum ai venit tu sa ceri numele la guilda? Cine ti-a dat dreptul sa faci asta? Ti-a dat Teo permis sa creezi tu guilda? Nu cred.

da ma sandel eu sunt BonitoMG si t3eo si pysti mi-au lasat pe mine GM la guilda multumit?

Link to comment
Share on other sites

Initial guilda era CTA ALL (cu niste asterixuri, nu mai tin minte), in care eram si eu, dupa care neintrand numai jucatori din Constanta, t3eo a decis sa creeze guilda BB.Iar acum ai venit tu sa ceri numele la guilda? Cine ti-a dat dreptul sa faci asta? Ti-a dat Teo permis sa creezi tu guilda? Nu cred.

Hai ma, ti-a luat tactu' guilda? 8-| Nu cred.

daca teo si pisty nu mai joaca pe s1 si el vrea sa refaca BB ce problema ai tu?:\

Link to comment
Share on other sites

Hai ma, ti-a luat tactu' guilda? 8-| Nu cred.

daca teo si pisty nu mai joaca pe s1 si el vrea sa refaca BB ce problema ai tu?:\

Controleaza-ti cuvintele ca n-ai fost in generala cu mine sa-ti permiti sa vorbesti asa. Probabil ca acel character sa fie unul al lui t3eo sau pysti.

Problema mea, ca membru din acea guilda este ca nu vreau ca un copil imatur sa fie gm, altceva? Hai ca deja o dam in S.F.-uri, daca aceasta guilda va fi sparta, ca fost membru al guildei Addicted pe 97d vreau ca si guilda Addicted de pe S1 sa fie sparta, sa o pot reface.

Link to comment
Share on other sites

Controleaza-ti cuvintele ca n-ai fost in generala cu mine sa-ti permiti sa vorbesti asa. Probabil ca acel character sa fie unul al lui t3eo sau pysti.

Problema mea, ca membru din acea guilda este ca nu vreau ca un copil imatur sa fie gm, altceva? Hai ca deja o dam in S.F.-uri, daca aceasta guilda va fi sparta, ca fost membru al guildei Addicted pe 97d vreau ca si guilda Addicted de pe S1 sa fie sparta, sa o pot reface.

Robytza nu este nici caracterul lui t3eo si nici a lui pysti , gm la BAD^BOYS am fost si pe 97d , si pe S1 , atata timp cat Robytza numia joaca de cateva luni , eu vreau sa ma reapuc si vreau sa refac guilda multumit ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Hecatomix

E bine sa ma intorc pe linkmania dupa 3 ani de absenta sa vad ca pe forumul Mu-ului tot aceleasi lucruri se discuta.

Aceleasi scandaluri legate de guilde, de nume, de ban-uri, de hack-uri si limbaj. Oameni cresc dar nu se maturizeaza.

Ce legatura are numele unei guilde. E asa de important numele incat sa va certati? Mandria nu face bine in cele mai multe cazuri. O guilda e facuta din oameni nu din nume si rank-uri si alte magari pe care si le imagineaza lumea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...