Jump to content
Dragos20

Si-a scos virginitatea la vanzare ca sa-si ajute mama grav bolnava!

Recommended Posts

Guest Xspeed

pai de ce? toate isi pierd virginitatea la un moment dat, doar ca 95% o fac moca :)

da macar nu sti tu ca parinte cand si cum

sa fie ceva stabilit....e ca prostitutia

Link to comment

da macar nu sti tu ca parinte cand si cum

sa fie ceva stabilit....e ca prostitutia

nu stii cand si cum, dar stii ca se va intampla la un moment dat si banuiesti imediat dupa ce se intampla.

faza cu stabilitul n-am inteles-o. nu toate stabilesc? sau li se intampla in somn? :))

Link to comment
Guest Xspeed

nu stii cand si cum, dar stii ca se va intampla la un moment dat si banuiesti imediat dupa ce se intampla.

faza cu stabilitul n-am inteles-o. nu toate stabilesc? sau li se intampla in somn? :))

destul de spontan...

in nici un caz nu e stabilita ziua si ora sau cum vad fetele astea c au ele de vandut

Link to comment

nu stii cand si cum, dar stii ca se va intampla la un moment dat si banuiesti imediat dupa ce se intampla.

faza cu stabilitul n-am inteles-o. nu toate stabilesc? sau li se intampla in somn? :))

sper sa nu am fata =))

cat despre stabilit.. hmm.. de obicei se intampla.. spontan.... :P

Link to comment

sper sa nu am fata =))

cat despre stabilit.. hmm.. de obicei se intampla.. spontan.... :P

Stati putin ca nu am inteles ...

Cum spontan ?!

Mergi pe stradata si te apuca criza de sex; intri intr-o toaleta publica si te ** cu primu pe care-l vezi?

Mai ales la virgine - trebuie sa fie ceva chimie intre ele si respectivul - nu chiar asa cu oricine de prima data ... (asta daca nu e pe bani, desi ma mir care ar fi prostul sa plateasca pt o virgina ...)

Link to comment
Guest Xspeed

Stati putin ca nu am inteles ...

Cum spontan ?!

Mergi pe stradata si te apuca criza de sex; intri intr-o toaleta publica si te ** cu primu pe care-l vezi?

Mai ales la virgine - trebuie sa fie ceva chimie intre ele si respectivul - nu chiar asa cu oricine de prima data ... (asta daca nu e pe bani, desi ma mir care ar fi prostul sa plateasca pt o virgina ...)

gen

iesi la un suc sau w/e

apoi ajungi la ea sau la tine acasa, gen...pt un film

si acolo se intampla "spontanu" care nu era stabilit :))

termenu asta chiar imi aduca in minte idea de:

* mergand pe strada*

"acu sunt virgina....zp zp...acu nu mai sunt" =))

Link to comment

si ala batut in cap sa ofere 2 mil ptr o femeie cu banii aia isi cumpara vreo 2-3 iepurasi playboy=)))

that's it. nici nu-mi pot imagina ce batut in cap ar putea face o asemenea oferta pe meduza aia. sa fim seriosi, tipa nu e chiar fotomodel. se gasesc fete mult mai destepte si de zeci de ori mai frumoase pe bani mult mai putini, oricat de batran, prost sau urat ai fi.

Link to comment

that's it. nici nu-mi pot imagina ce batut in cap ar putea face o asemenea oferta pe meduza aia. sa fim seriosi, tipa nu e chiar fotomodel. se gasesc fete mult mai destepte si de zeci de ori mai frumoase pe bani mult mai putini, oricat de batran, prost sau urat ai fi.

Probabil a vrut s-o ajute cu bani, iar in schimb sa devina sotia/amanta lui or smth like that. :D

Link to comment

Stati putin ca nu am inteles ...

Cum spontan ?!

Mergi pe stradata si te apuca criza de sex; intri intr-o toaleta publica si te ** cu primu pe care-l vezi?

intri intr-o toaleta si Imagine IPB

OT: nu inteleg de ce prostitutia este ilegala in majoritatea statelor dar vanzarea virginitatii nu, e cam acelasi lucru

Link to comment

si ala batut in cap sa ofere 2 mil ptr o femeie cu banii aia isi cumpara vreo 2-3 iepurasi playboy=)))

cat despre stire protv ul se plictiseste..

poate omul a vrut sa o ajute ... si vroia mai mult de o noapte ....oricum cine stie ce a vazut la ea sa ii ofere asa suma impresionanta .... #-o

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...