Jump to content
Dragos20

Si-a scos virginitatea la vanzare ca sa-si ajute mama grav bolnava!

Recommended Posts

Virginitatea scoasa la licitatie incepe sa devina o moda. Daca ce acum cateva luni o tanara romanca a acceptat o oferta de 15.000 de euro pentru prima ei noapte alaturi de un barbat, acum face acest lucru o tanara din Valencia.

Evelyn spune ca s-a chinuit fara succes sa faca rost de 15.000 de euro, adica atat cat costa tratamentul pentru mama ei, suferinda de Alzheimer. Asa ca a decis, in cele din urma, sa puna la bataie o noapte pasionala, prima din viata ei, alaturi de barbatul care plateste cel mai mult.

In schimbul celor 15.000 de euro, femeia a spus ca este dispusa sa prezinte si un certificat medical care confirma ca e virgina. La scurt timp dupa ce a postat anuntul pe internet, a aparut si o oferta halucinanta: cineva i-a oferit 2,3 milioane de euro. Surpriza insa, tanara a dat cu piciorul banilor. Motivul: barbatul si-a dorit mai mult decat o noapte.

Femeia nu si-a pierdut insa speranta si este convinsa ca, intr-un fel sau altul, va reusi sa ii asigure mamei sale o batranete fara griji.

Ideea ei a ajuns pana in America de Sud. Guvernul din Ecuador, tara de origine a tinerei, s-a hotarat sa o ajute, dar cu o conditie: sa anuleze licitatia.

Video

Sursa:ProTv

Link to comment

Nu inteleg de ce ar trebuii luata ca o gluma, mi se pare o decizie destul de greu de luat, nu cred ca oricine dintre voi s-ar fi oferit pentru asa ceva. Multe prefera sa piarda virginitatea cu cineva pe care l-au intalnit intr-un club sau mai stiu eu pe unde, macar din asta fata a incercat sa-si ajute mama.

Link to comment

lol ce panarama

Un gen bun pentru maicasa dar :))

PS:Chiloti ala e netu tau sau poza este facuta la sto? I mean wtf

Paranama? Gandesti putin? Nu cred. Daca era panarama o gaseai pe D2 - o panarama nu mai e virgina la 28 de ani.

ce nu face omu pentru bani!!!

Din nou intreb, tu gandesti? Banii aia or ajuns cumva in buzunarul ei?...sper sa nu treci printr-o asemenea situatie, doar cand treci printr-o situatie asemanatoare o sa iti schimbi parerea - pana atunci, 'vorba multa, saracia omului.'

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...