Jump to content
AleXandrUC

"Draga mea,in seara asta ce scrie pe Luna?"

Recommended Posts

"Proiecţia umbrelor în spaţiu, o nouă tehnologie lansată în Statele Unite ale Americii, permite afişarea de reclame în afara spaţiului terestru, prin crearea de logouri sau simboluri comerciale pe suprafaţa Lunii, care să fie vizibile de pe Pământ!"

Si uite cum o seara romantica sub un clar de Luna se transforma intr-o campanie publicitara la Nike,Adidas si alte minunatii!!dupa ce am vandut-o bucata cu bucata macar sa desenam ceva nu?!

sursa:

http://http://www.mediafax.ro/life-inedit/...ml?4728;4666387

Link to comment
Guest stefteo21

Ce rupti... cum sa faci ma asta serios acuma ... off nu se mai saturaaa de banii...

De ce am eu un feeling ca daca or sa reuseasca sa faca asa ceva, pe luna o sa scrie : "Drink Coca Cola ? "

Link to comment

Ce sar romanii parlitzi ca arsi ca n-au bani sa-si cumpere reclama ^_^

Nu vad cu ce va deranjeaza pe voi.. cineva construieste un laser care duce pana pe luna sa faca reclama. In loc sa ziceti "da ba, om detept ala de s-a gandit.. face un ban si nu distruge mediul" sariti ca arsi de parca vezi-doamne ce crima teribila a facut :lol:.

Va fi fain cand vrei si tu cu gagica sa ai parte de o plimbare romantica pe malul lacului sub clar de luna si vezi un pedobear pe luna :lol:

Link to comment

Si totusi cine le va da dreptul sa puna reclame pe Luna? sau Luna nu este a omenirii?

Nu, lol. Atata timp cat nu-i viata, cine sa-i interzica omului s-o ocupe? Daca omul doreste sa cucereasca universul, cine ii interzice? Extraterestrii? Powerpuff girls?

Link to comment

pe mine m-ar deranja..!imi dai o reclama comerciala cu forta! la tv schimb canalul!Luna e frumoasa asa cum e!plus ca intr-o zii cu Luna plina ai si ceva luminozitate!daca imi pune dungile alea 3 de la Adidas nu ti-ar creea o stare de nervi?o sa ai o Luna in trening!:)categoric ca unii vor dorii altii nu..dar de ce sa ma obligi pe mine sa o vad si eu/??da-mi o alternativa sa pot schimba 'canalul'..!:)

P.s.-nu vor sa o faca cu lasere ci cu niste robotei ce capteaza umbrele!cu lasere fara lasere tot e aiurea!ar fii amuzant odata dar in fiecare noapte? :|

Link to comment
Guest stefteo21

Ce sar romanii parlitzi ca arsi ca n-au bani sa-si cumpere reclama ^_^

Nu vad cu ce va deranjeaza pe voi.. cineva construieste un laser care duce pana pe luna sa faca reclama. In loc sa ziceti "da ba, om detept ala de s-a gandit.. face un ban si nu distruge mediul" sariti ca arsi de parca vezi-doamne ce crima teribila a facut :lol:.

In primul rand nu e vorba de nici un laser, daca citeai atent stirea intelegeai ;)(cred) si cum am zis e o prostie.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...