Jump to content
mortallx

Ghost

Recommended Posts

Guest SeaGate

Au fost date si la televiziuni uitate pe youtube scrie demon exorcize sau cam asa.

Exorcizarile sunt facute de preoti nu un singur preot mai multi cand intra demoni/draci/fantome in oameni.

Uitate pe youtube la "the real Exorcise of Mitchel" sau ceva de genu....

Nu am dormit 2 nopti.... :( :((

Link to comment
Share on other sites

Guest SeaGate

Deci frate cand i vezi fata deformata si cand auzi ce sunete demonice scuate si cuvinte rostite invers tis e face parul maciuca.

DOAMNE FERESTE... :| :| :| :|

Link to comment
Share on other sites

Daca chiar nu credeti ducetiva seara cu telefonul prin cimitir si filmati cu effectul acela de se vad doar temperaturile.Si imi aduceti mie video-ul si va zic eu daca ati depistat sau nu o fantoma.

tu esti vreun clarvazator?:))

si eu pot vedea fantome si in nori...imaginatia omului e mare

Link to comment
Share on other sites

Guest ghost26

si mie mi se intampla , in fiecare noapte de pe la ora 23:30 asa pana pe la 00:30 se tot stinge si aprinde becul de pe hol :crybaby: se intrerupe asa nu se stinge de tot

Link to comment
Share on other sites

si mie mi se intampla , in fiecare noapte de pe la ora 23:30 asa pana pe la 00:30 se tot stinge si aprinde becul de pe hol :crybaby: se intrerupe asa nu se stinge de tot

si mie mi se intampla asa la baie

de azi dimineata(nu ii singura data se intampla de multi ori)

eu mam gandit sa schimb becul...dar nush poate ii vreo fantoma:))

Buna idee, schimbati becurile...

Link to comment
Share on other sites

si mie mi se intampla asa la baie

de azi dimineata(nu ii singura data se intampla de multi ori)

eu mam gandit sa schimb becul...dar nush poate ii vreo fantoma:))

Iara incepi cu spamul.

PS:am zis sa filmezi cu telefon deoarece este un effect de vezi temperaturile omul il vezi rosu cu portocaliu,verde cu portocaliu pereti/cladiri....,spirite blue/white.

Si inca cv dc nu prea se duce nimeni noapte in cimitir?

De frica...frica dc?

Link to comment
Share on other sites

Iara incepi cu spamul.

PS:am zis sa filmezi cu telefon deoarece este un effect de vezi temperaturile omul il vezi rosu cu portocaliu,verde cu portocaliu pereti/cladiri....,spirite blue/white.

Spirite blue / white, zici tu? Vezi in culorile alea ce e rece, nu trebuie neaparat sa fie un spirit... Jeez, grow up

EDIT: Ce sa caut noaptea intr-un cimitir?

Link to comment
Share on other sites

Pai sa ne filmezi si noua.Te duci?

M-ai gasit pe mine de prost sa ma duc, nu? Uite iti dau motiv pentru care nu ma duc. In cimitrele din oras isi fac veacul multi oameni ai strazii, nu vreau sa am de-a face cu ei, mai ales noaptea. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Esti hilar .

De ce nu te duci tu sa filmezi acolo daca esti asa de pasinat de fantome ? Apoi vii aici si ne arati si noua fantoma .

Pai nu am duc eu deoarece eu mai cred in fantome el nu crede delok asa ca daca vrea sa se convinga sa dea o tura pe acolo si sa-mi dea video-ul cu telefonul.(hai nu crezi in astea mai zis dar...)

In exorcizari crezi acu?

Link to comment
Share on other sites

Pai nu am duc eu deoarece eu mai cred in fantome el nu crede delok asa ca daca vrea sa se convinga sa dea o tura pe acolo si sa-mi dea video-ul cu telefonul.(hai nu crezi in astea mai zis dar...)

In exorcizari crezi acu?

Am o intrebare - de ce spiritele ar salaslui printr-un cimitir. Din ce stiam eu, fantomele raman in locurile unde au murit... Sufletul nu se ridica la cer cand esti bagat in groapa. FAIL?

Link to comment
Share on other sites

Iara incepi cu spamul.

PS:am zis sa filmezi cu telefon deoarece este un effect de vezi temperaturile omul il vezi rosu cu portocaliu,verde cu portocaliu pereti/cladiri....,spirite blue/white.

Si inca cv dc nu prea se duce nimeni noapte in cimitir?

De frica...frica dc?

sincer nu faceam spam...

ai de mine dar ce telefon/aparat ai de poate face chesti deastea?

alea is camere speciale si costa mult daca imi dai am sa ma duc eu

hmmm..oare cum se numea aparatul ala :-?

Link to comment
Share on other sites

R_Superstar vad ca te bazezi numai pe stiinta, stiinta s-a inselat de nenumarate ori, se poate insela si in privinta fantomelor.

Este adevarat ca s-a inselat de nenumarate ori. Pana la urma, cercetarile sunt facute de oameni -> oamenii nu sunt perfecti -> pot face cu usurinta greseli.

Chiar daca ma bazez pe stiinta sau pe paranormal / spiritism -> sunt tot domenii ale oamenilor, oricum ar fi, tot se greseste (cand spun paranormal ma refer doar la actiunile oamenilor de a explica ce se intampla in aceste situatii).

Si ma bazez pe stiinta deoarece aceasta incearca sa explice logic tot ceea ce se intampla (mie imi plac explicatiile rationale). Sunt destule minti luminate in acest domeniu, asa ca nu ma tem sa "ma las in mana lor" cand vine vorba de diferite subiecte ce pot fi abordate in doua moduri.

Link to comment
Share on other sites

stiinta a zis ca a facut o masina a timpului si ca au trimis 3 agenti de la fbi . Asta am citit pe un site anume nu mai stiu cum se numea.

Cica unu disparea...

Si asta a fost real inca odata stiinta reuseste sa rupa tot misterul. fail

Link to comment
Share on other sites

stiinta a zis ca a facut o masina a timpului si ca au trimis 3 agenti de la fbi . Asta am citit pe un site anume nu mai stiu cum se numea.

Cica unu disparea...

Si asta a fost real inca odata stiinta reuseste sa rupa tot misterul. fail

E prima oara cand aud de asa ceva... Show me the site or it didn't happen :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...