Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bunny

GM\mod pentru o zi

Recommended Posts

As da din nou blocked account lui gexy intr-o zi

Dar fara faze de genul "i-as da suspend lui x" sau mai stiu eu ce

Fraaaate tu nu stii sa citesti sau doar in lipsa de ocupatie? Si cativa de pe aici. Scrie omu clar fara "i-as da suspend lui x" si voi fix asa faceti.

Daca as fi GM pentru o zi , asi face cat de multe eventuri asi putea. Sunt foarte amuzanti anumiti playeri , mai ales la eventuri :P .

Daca as fi mod pentru o zi , asi incerca sa RASPUND \ SOLUTIONEZ sugestiile playerilor.

Link to comment
Share on other sites

Ca mod: As suspenda permanent orice caracter al lui Pixu,boomey si Garone care au reusit sa distruga in cateva zile o munca de cateva luni :).

Ca GM:I-as propune lui Vdragosh sa scoata pentru o zi mobii de pe toate hartile ,iar acea zi sa fie dedicata doar eventurilor(modele avem destule).

Link to comment
Share on other sites

Guest LowGmaN666

eu le-as da exile la toti admini sa nu mai faca razii din 10 in 10 minute :comp1:

Link to comment
Share on other sites

Ca GM:I-as propune lui Vdragosh sa scoata pentru o zi mobii de pe toate hartile ,iar acea zi sa fie dedicata doar eventurilor(modele avem destule).

buna idee, o saptamana chiar, nu o zi. :D Sau o zi pe saptamana, muhahhaha, ce tare ar fi. :D

Link to comment
Share on other sites

eu le-as da exile la toti admini sa nu mai faca razii din 10 in 10 minute :comp1:

Probabil tocmai de aceea nu ai admin.

buna idee, o saptamana chiar, nu o zi. :D Sau o zi pe saptamana, muhahhaha, ce tare ar fi. :D

Nici chiar o zi pe saptamana, ar fii frumos daca s-ar face o data pe luna acest lucru timp de 6-12 ore. ;;)

Link to comment
Share on other sites

Ca mod: As suspenda permanent orice caracter al lui Pixu,boomey si Garone care au reusit sa distruga in cateva zile o munca de cateva luni :).

Ca GM:I-as propune lui Vdragosh sa scoata pentru o zi mobii de pe toate hartile ,iar acea zi sa fie dedicata doar eventurilor(modele avem destule).

gresesti. vdragosh ne-a distrus noua munca de cateva luni doar intr-o singura zi prin implementarea scriptului antidupe :)

@tu te-ai trezit sa comentezi? ai uitat cand erati 5 duperi in noria (cu party bineinteles) si ati umplut ecranul de excelente picate din boks? ai uitat de guilda Romania in care se aflau numa charuri de duperi si bineinteles te numarai si tu printre ei? hai sa nu ne cacam pe noi :)

@ar fi cazul sa treceti peste. deja deveniti penibili cand va vad ca va plangeti atata pentru niste lucruri pe care chiar voi le numiti "virtuale" dar care spre surprinderea mea va afecteaza atat de mult viata reala.

pff.. si mai spuneti de noi ca traim in mu :)

extraordinar.. ce crima am comis..

@@sorry bnyx da nu m-am putut abtine

Link to comment
Share on other sites

as incerca sa fac aceasta lume un loc mai bun, mai frumos si mai placut....as ajuta pe cei saraci, as hrani cainii comunitari, as salva ursii panda de la extinctie, as planta sute de copaci pt a asigura copiilor nostri o lume fara poluare si inca ceva, imi doresc pacea mondiala!....stati asa ca mi se sopteste ca nu suntem la concursul miss univers :o

bine atunci daca as fi mod/gm...hmm dar nu vreau sa fiu asa ceva #-o la ce ma ajuta...mod/gm sux! ;)

totusi daca m-ar obliga cineva si mi-ar da si bani sa fiu mod/gm...as da banuri si suspenduri doar pt ca nu-mi place fata lor sau nick-ul lor...aa si filtru ip, ban si suspend lu lance pt toate conturile blocate de el :)))

si as face spam la greu :>

p.s chiar mi se pare nasol sa fii mod/gm!!...parerea mea ;)

Link to comment
Share on other sites

Ca mod: As suspenda permanent orice caracter al lui Pixu,boomey si Garone care au reusit sa distruga in cateva zile o munca de cateva luni :).

Ca GM:I-as propune lui Vdragosh sa scoata pentru o zi mobii de pe toate hartile ,iar acea zi sa fie dedicata doar eventurilor(modele avem destule).

+event guild wars toata ziua

as incerca sa fac aceasta lume un loc mai bun, mai frumos si mai placut....as ajuta pe cei saraci, as hrani cainii comunitari, as salva ursii panda de la extinctie, as planta sute de copaci pt a asigura copiilor nostri o lume fara poluare si inca ceva, imi doresc pacea mondiala!....stati asa ca mi se sopteste ca nu suntem la concursul miss univers :o

bine atunci daca as fi mod/gm...hmm dar nu vreau sa fiu asa ceva #-o la ce ma ajuta...mod/gm sux! ;)

totusi daca m-ar obliga cineva si mi-ar da si bani sa fiu mod/gm...as da banuri si suspenduri doar pt ca nu-mi place fata lor sau nick-ul lor...aa si filtru ip, ban si suspend lu lance pt toate conturile blocate de el :)))

si as face spam la greu :>

p.s chiar mi se pare nasol sa fii mod/gm!!...parerea mea ;)

care-i.diferenta.dintre.un.ban.si.un.suspend?

Link to comment
Share on other sites

gresesti. vdragosh ne-a distrus noua munca de cateva luni doar intr-o singura zi prin implementarea scriptului antidupe :)

@tu te-ai trezit sa comentezi? ai uitat cand erati 5 duperi in noria (cu party bineinteles) si ati umplut ecranul de excelente picate din boks? ai uitat de guilda Romania in care se aflau numa charuri de duperi si bineinteles te numarai si tu printre ei? hai sa nu ne cacam pe noi :)

@ar fi cazul sa treceti peste. deja deveniti penibili cand va vad ca va plangeti atata pentru niste lucruri pe care chiar voi le numiti "virtuale" dar care spre surprinderea mea va afecteaza atat de mult viata reala.

pff.. si mai spuneti de noi ca traim in mu :)

extraordinar.. ce crima am comis..

@@sorry bnyx da nu m-am putut abtine

Cand eram in party de 5 insi in noria sau cand faceam parte din guilda Romania?,macar de auzeam de guildul Romania #-o

Tu macar crezi ce ai scris mai sus?,de unde ai mai scos si astea?

@Intrebarea este Daca ati fi GM/mod pentru o zi,ci nu Administratori

Link to comment
Share on other sites

@@sorry bnyx da nu m-am putut abtine

Neah, np, cred ca si eu as fi reactionat si postat cam la fel daca cineva mi-ar fi zis chestii de genu. N-am uitat cum sa fii user, stai linistit. :lol:

Link to comment
Share on other sites

As incerca sa vad ce se vede de pe partea cealalta fiindca de pe partea asta, a jucatorilor, cu siguranta se vede in proportie de 60% altfel :). La sfarsit as gasi o cale de mijloc (comunicarea / interactionarea cu ceilalti playeri), daca e posibil lucrul asta.

Link to comment
Share on other sites

As incerca sa vad ce se vede de pe partea cealalta fiindca de pe partea asta, a jucatorilor, cu siguranta se vede in proportie de 60% altfel :). La sfarsit as gasi o cale de mijloc (comunicarea / interactionarea cu ceilalti playeri), daca e posibil lucrul asta.

Am incercat eu, nu-i posibil. Odata ce ai banner-ul cu asistent sub avatar si incerci sa gasesti o cale de mijloc, te vad cu alti ochi, "ce ma ti-ai luat si tu admin si ai fitze?" comeeee onnnnnnn. 8-|

Link to comment
Share on other sites

Am incercat eu, nu-i posibil. Odata ce ai banner-ul cu asistent sub avatar si incerci sa gasesti o cale de mijloc, te vad cu alti ochi, "ce ma ti-ai luat si tu admin si ai fitze?" comeeee onnnnnnn. 8-|

Screw them, then :-??. Daca s-ar face chiar totul dupa constitutie ar trebui ca tara asta sa fie mai rea ca o jungla. In toate tarile, nu numai in a noastra. De obicei, cine are puterea are si putere executiva. Daca nu ii convine cuiva asta nu inseamna ca nu e bine.

Link to comment
Share on other sites

cred ca mi-as petrece timpul la sectiunea plangeri/banati,pana as rezolva toate plangerile si reevaluarile dupa care as intra sa fac razie cam 1/8 ore,ca sa imi las amprenta

PS: dar eu nu as fi bun pe postul de GM/moderator ca as contoriza si GM-i prinsi afk!! :)

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Cred ca in primul rand as ajuta elfi pe agility, as incerca sa-i ajut cu niste sageti undeva mai aproape, in fiecare town, lot, ahh, da, si un stash in lot, mi se pare deplasat putin sa merg atata drum sa pun un item si sa-l iau, nu e greu, dar merita si lotul un stash iar elfi pe agility, merita macar in ultimele 3 kalime cate un pgl doar pentru nevoia lor, ar castiga mult timp si nu ar mai fi diferenta atat de mare, un sm, un bk, de la 2,3 rr in sus no mana need, no more healing potion, oricum merg saraci elfi la exp cu inventarul, storeul plin, as echilibra putin dezavantajul elfului pe agility, si nu m-as gandi la faptul ca asa e creat elful atata timp cat as avea posibilitatea sa schimb ceva in bine.

Cat despre regulament, n-as mai da voie adminilor, implicit mie pentru o zi sa fie playeri, de ce? influente, influente, influente..prieteni, amici, un deget, doua degete, rugaminti, lucru care e firesc ca se intampla atata timp cat se leaga prietenii, e greu sa fi impartial, degeaba, nu poti, si va inteleg de multe ori, de aia cred ca singura solutie ar fi non implicarea directa atatea ore cu playeri.

Hmm..ar mai fi multe de spus, cred ca as fi putin mai severa cu afk mode, chiar daca traficul ar scadea vizibil, cum mi-a spus unul dintre admini, si bine a zis: " Mu nu este un program de a tine pc`ul deschis, este un joc online, joc, jocurile sunt ca sa ne jucam, nu sa-l lasam sa joace singur". 100% true:)

Gata, prea mult strica :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...