Jump to content
keeekeeess

Sa schimbam clima

Recommended Posts

hmmm ar trebui sa vb cu astia de la meteo sa dea dreaq si ei caldura asta mai mica...mai pe pa 30 31 de grade...ca sa mor de n prajesc oua pe Hdd si de placa video ce sa mai zic ca saraca se prelinge pe placa de baza

Link to comment
Share on other sites

de ce taman pe 20 iulie 2006?de ce nu mai devreme?

daca citeai mai bine fix atunci pamantul este unde trebuie pentru ca sar numai cei din europa si asia, daca ar sarii si cei din australia sau america de nord s-ar anula efectul. se poate sarii si peste un an dar ei probabil s-au gandit ca se inscried estula lumea pana in 2006

Link to comment
Share on other sites

Eu tocmai intors din Europa de Vest pot sa va zis ca pe acolo a fost mereu innorat, m-a plouat vreo 2-3 ore in total in 10 zile, dar soare nu prea am vazut, mai mult nori. Racoare si bine, tocmai bun sa umbli in tricou fara sa-ti fie frig sau cald. Cum treci insa in Ungaria si spre Romania, zici ca e desert aici.

Link to comment
Share on other sites

Daca imi amintesc eu bine ,chestia cu saritul am vazut-o in desene cand eram mai mic biggrin.gif ,numai k trebuia sa sape in loc sa sara k sa modifice orbita ... BangHead.gif

si ce ? in desene animate no functionat ? ba da..asa ca ii reala faza biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

mie mi s-a topit si ultimul cubulet de gheata din frigider, care e ferit de soare, sta departe de aragaz si altele, wtf man, sa le f'' masinile lor ca distrug stratull de ozon si ne parlmi pe vara ce treece, voi nu ati observat ca ninge din ce in ce mai putin la campie si este din ce in ce mai cald, inundatiile de unde creedeti ca vin, din ploi, si ploile de unde vine?? din vaporii de apa din aeer, ...vaporiii de unde vine..caldura evapora apa din lacuri, balti, mari, chair si din pamanta haha gg lume asa va vreau sa ne autodistrugem , daca nu gasim solutie la gazele de esapament ajungem curcani la cuptor..!! biggrin.gif

Ati vazut filmul The Core....chiar daca nu e posibil asa ceva ..cred...arata caracterul boilor americani care ar risca iau decizii pt oameni..oricum uitati-va la faza cand microundele gasesc o spartura in stratul de ozon...interresant nu???

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...