Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

el3

un admin?

Recommended Posts

vreau si eu un link la ce a spus alex

6. Modalitate preluare spot

Pentru a prelua un spot ii trebuie sa intrebati explicit "afk+nume destinatar" toate caracterele aflate pe spot / in tarc, la distanta de 5 minute. Acestea sunt obligate sa raspunda in acest interval de timp. Intrebarea trebuie repetata in acest interval de minim 3 ori per caracter. Trebuie sa faceti poze cu intrebarile si minim o poza cu F4 pe tot ecranul. Daca in interval de 5 minute nu se dovedeste ca minim 1 caracter de pe spot este on, acestia au prierdut spotul.

Nu se accepta raspunsuri efectuate prin utilizarea functiei "macro" sau boti. Daca raspunsul este acelasi pentru orice intrebare, si repetat de minim 7 ori, la fel, s-a pierdut spotul dupa trecerea celor 5 minute.

Preluarea este incorect facuta daca in timpul ei, cel care preia face ks.

ca eu am gasit doar asta..

11. Regula AFK

Orice jucator poate sa stea intr-un spot atata timp cat este LANGA CALCULATOR!

Daca cineva ii face printscreenuri in intervalul de 5 minute (in care interval respectivul nu zice nimic, personajul in AFK) inseamna ca respectivul a pierdut spot-ul!

Mentiune: trebuie sa intrebi personajul daca e afk + nume destinatar (si sa se vada in screen-shoturi) . Poate nu are chef sa te bage in seama (sa initieze o discutie)

Este obligatorie o poza cu F4 pe tot ecranul care sa dovedeasca ca nu a spus nimic in aceasta perioada.

IMPORTANT: IN CAZUL IN CARE AVETI PARTY PE UN SPOT ANUME SI DUMNEAVOASTRA PARASITI ACEL SPOT PENTRU A VA PROCURA MANA,POTION HEALT SAU PENTRU ALTE MOTIVE PIERDETI AUTOMAT ORICE DREPT ASUPRA ACELUI SPOT. DACA IN TIMPUL IN CARE DUMNEAVOASTRA SUTNETI PLECAT DE PE SPOT SI VINE UN PLAYER SI INCEPE PRELUAREA NU MAI AVETI DREPTUL DE A INTRERUPE PRELUAREA. IN ACEST CAZ DOAR CEI CE AU FOST PE SPOT IN MOMENTUL SOSIRI LUI AU VOIE DE A INTRERUPE ACEASTA PRELUARE RASPUNZADU-I.

Nu exista obligatia de a ataca monstrii pe propriul spot.

si nu inchideti :)

Link to comment
Share on other sites

trebuie neaparat sa fie scris modalitate preluare orice spot ca sa intelegi si tu asta? sau faptul ca ai luat ss pe wizz te provoaca sa dai dovada si de mai multa penibilitate. si ca sa inteleaga si "capsorul" tau:

este acelasi lucru exprimat in 2 contexte diferite, doar ca:

- Regula 11 se refera la 1 player, fiind o regula generala :Orice jucator poate sa stea intr-un spot atata timp cat este LANGA CALCULATOR!

Daca cineva ii face printscreenuri in intervalul de 5 minute .....

- Regula 6 se refera la un party, fiind mai explicita pentru un nr mai mare de playeri pe acelasi spot : Pentru a prelua un spot trebuie sa ii intrebati explicit "afk+nume destinatar" toate caracterele aflate pe spot ...

Suficient de clar sau ai nevoie si de un desen?

Link to comment
Share on other sites

Guest elenush

trebuie neaparat sa fie scris modalitate preluare orice spot ca sa intelegi si tu asta? sau faptul ca ai luat ss pe wizz te provoaca sa dai dovada si de mai multa penibilitate. si ca sa inteleaga si "capsorul" tau:

este acelasi lucru exprimat in 2 contexte diferite, doar ca:

- Regula 11 se refera la 1 player, fiind o regula generala :Orice jucator poate sa stea intr-un spot atata timp cat este LANGA CALCULATOR!

Daca cineva ii face printscreenuri in intervalul de 5 minute .....

- Regula 6 se refera la un party, fiind mai explicita pentru un nr mai mare de playeri pe acelasi spot : Pentru a prelua un spot trebuie sa ii intrebati explicit "afk+nume destinatar" toate caracterele aflate pe spot ...

Suficient de clar sau ai nevoie si de un desen?

ba bagami`as pla in mortii matii.. cand am luat eu ss pt preluare gresita ma copil facut de curva de pe centura?

fututi prostia lu mata si cu cine te`a facut..

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=297528

la asta m`am referit copil betiv.. degenerat si incult ce esti

el s`a apucat acuma.. si la prima vedere nu are de unde sa stie care cum ce..cum se aplica..dak e generala sau etc.. uite cum a zis cel de mai sus.. lancelot a zis ca se scoate din context cuvantu arena pt discutiile care au aparut..

ai prins si tu niste kkturi din zbor si vii aici sa arunci cu jigniri ca esti tu mare pla de bascula.. ce mm matii te face sa crezi ca nu stiu sa fac o preluare?

Link to comment
Share on other sites

Guest elenushh

ce intelegi tu prin penibil? ca`ti arat ca prostia zace in tine? :)

limbaj de mahala inteleg unde ai vazut in postu meu.. da` incultura? oO

nu cred ca mai am ce discuta cu tne.. ca altceva decat penibil si sa`ti fac un desen n`am auzit ceva normal din gura ta.. dak ai inteles ca eu m`am referit la aia care nu joaca de mult si vad doar niste reguli scrise si le iau ca atare..atunci ai putin gram de inteligenta cum te dai ca ai..desi ma indoiesc..

app.. vezi titlul ? crezi ca asa de plictiseala l`am pus? dak voiam un raspuns de la un ratat ca tine.. scriam ' ma poate ajuta cineva va rog?' da` nu e cazu.. ce am vrut eu a fost nu sa invat eu cum sa fac o preluare ci sa ma lamuresc cum isi dau seama aia mici de cum se face o preluare corect..

Link to comment
Share on other sites

ba bagami`as pla in mortii matii.. cand am luat eu ss pt preluare gresita ma copil facut de curva de pe centura?

fututi prostia lu mata si cu cine te`a facut..

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=297528

la asta m`am referit copil betiv.. degenerat si incult ce esti

el s`a apucat acuma.. si la prima vedere nu are de unde sa stie care cum ce..cum se aplica..dak e generala sau etc.. uite cum a zis cel de mai sus.. lancelot a zis ca se scoate din context cuvantu arena pt discutiile care au aparut..

ai prins si tu niste kkturi din zbor si vii aici sa arunci cu jigniri ca esti tu mare pla de bascula.. ce mm matii te face sa crezi ca nu stiu sa fac o preluare?

VassMan se refera la asta cred :) ...ti se pare un limbaj ok ? #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...