Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

brd

Clicker

Recommended Posts

Am incercat pana acum vreo 10 versiuni diferite de clickere si nu imi merge nici una. poate sa ma sfatuiasca cineva cum si ce sa fac?Am windows vista. sa fie asta o problema?

Link to comment
Share on other sites

da

incearca "run as administrator"

si vezi in cat timp iti dispar caracterele si itemele :P daca are un cliker keyloger :> :))

:=))

vdragosh de ce nu pui un cliker sa poata toata lumea sal ia fara sa mai exziste probleme de keylogere

Link to comment
Share on other sites

parca am mai raspuns la intrebarea asta :)

da stiu chear eu propusesem sa pui un cliker insa nai fost de acord ,insa dupa cum vezi este ceva necesar.

mai ales daca un jucator nou cere cliker pe postul jocului o sa primeasca cu keyloger fara sa stie cei ala si asa o sa apara probleme tot timpul.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

da

incearca "run as administrator"

si vezi in cat timp iti dispar caracterele si itemele :P daca are un cliker keyloger :> :))

in fine se descurca ei :>

oricum ca sa mearga clikeru pe vista trebe sa dai clik dreapta si "run as administrator"si va merge

parca am scris si eu asta :blink:
Link to comment
Share on other sites

am incercat si run as administrator si run program in compatibility mode with windows xp sp2..si tot nu merge..

e cam naspa fara clicker..mai ales acum cand sunt mic..paralizez :))

alte idei mai aveti?

Link to comment
Share on other sites

am rezolvat merge inainte sa activez win mode. daca mai are cineva probleme sa imi trimiteti un pm sa ii dau clickerul meu.multumesc pt efortul depus baieti :)

zbye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...