Jump to content
c1ocan

Are interzis sa se imbete pana in 2016 !

Recommended Posts

Britanicul David Peers, în vârstă de 45 de ani, are interdicţie să se îmbete în viitorii şapte ani pe teritoriul Angliei şi Ţării Galilor.

Autorităţile au luat această măsură împotriva sa, deoarece a produs grave tulburări la beţie. Peers, care nu are nici o ocupaţie, nu are de asemenea, voie să facă nici un fel de abuzuri, să intre în localuri şi chiar să fie surprins cu sticle de băutură deschise în mână până în anul 2016.

Interdicţiile, care i-au fost impuse deoarece este declarat un caz antisocial, îi vor face pe locuitorii din Redhill, Surrey, să respire uşuraţi, a spus poliţistul Doug Stott.

În ciuda eforturilor depuse de oamenii legii, beţivul nu şi-a schimbat comportamentul până acum. Îi agresa adesea verbal şi fizic pe cei din jur. O dată a fost surprins în timp ce urina pe geamul unui magazin.

[Click!]

Link to comment

se muta in alta tara la asta nu va`ti gandit ... :tiphat:

ca sa te muti in alta tara iti trebuie bani sa iti cumperi o locuinta si sa duci un trai decent... ori un betiv ordinar care nu munceste nu cred ca isi permite. La asta nu te-ai gandit :D

Link to comment

ca sa te muti in alta tara iti trebuie bani sa iti cumperi o locuinta si sa duci un trai decent... ori un betiv ordinar care nu munceste nu cred ca isi permite. La asta nu te-ai gandit :D

de unde stii ca nu are banii ?

app banuiesc ca daca era un betiv al strazii il intrernal la ceva azil :tiphat: parerea mea

Link to comment

crezi ca se intampla numai la ei?eu am luat ban pe un site browsergame pana in 2098 :D sick world oare o sa mai traiesc pana in 2098? :-?

whaha si eu am luat ban la counter permanent, uare o sa traiesc pt totdeauna cat tine ban`u :crazy: ?

si tu esti ....prooooooooooooooooooooaspat.

ontopic: o sa se atinga el nu va faceti griji :))

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...