Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

shb

Lahap

Recommended Posts

Am auzit ca s-a scos optiunea de a impacheta jwls deoarece multi au inceput sa faca dupe, stateam si ma gandeam daca s-ar putea reintroduce, dar cu maxim la mix 10 jwls/zi/ip, nu stiu daca se poate face asa ceva, dar incercarea moarte n-are vorba aia. Nu cred ca s-ar mai dupa la 10jwls/zi, mai repede aduni din box si de la mobi...

Link to comment
Share on other sites

Nu se poate. Dar ar fi ceva care s-ar putea face mai simplu. Luati din top100 fiecare server de MU, verificati care are lehap si server low xp, cititi putin la ei pe forum si vedeti daca au rezolvat problema cu lehap(sunt vreo 5-6 servere care au rezolvat problema). Le trimiteti un mail prin care explicati ca aveti un server de MU privat si vreti sa rezolvati problema cu lehap, le dati versiunea si cereti ajutor, daca va ajuta veniti cu solutia daca nu, treceti la urmatorul :)

Link to comment
Share on other sites

Am auzit ca s-a scos optiunea de a impacheta jwls deoarece multi au inceput sa faca dupe, stateam si ma gandeam daca s-ar putea reintroduce, dar cu maxim la mix 10 jwls/zi/ip, nu stiu daca se poate face asa ceva, dar incercarea moarte n-are vorba aia. Nu cred ca s-ar mai dupa la 10jwls/zi, mai repede aduni din box si de la mobi...

este nevoie de pachetele de 30 de jwls. detinatorii castelului au nevoie de ele pentru mix-ul itemelor de 380.

Link to comment
Share on other sites

Si totusi ar trebui sa vedem cum sa reparam lephap-ul...dar cum? :banghead::banghead:

daca postezi doar de dragul de a face un +1 nu o mai fa. ti-a zis forbidden mai sus cum se face. READ!

Nu se poate. Dar ar fi ceva care s-ar putea face mai simplu. Luati din top100 fiecare server de MU, verificati care are lehap si server low xp, cititi putin la ei pe forum si vedeti daca au rezolvat problema cu lehap(sunt vreo 5-6 servere care au rezolvat problema). Le trimiteti un mail prin care explicati ca aveti un server de MU privat si vreti sa rezolvati problema cu lehap, le dati versiunea si cereti ajutor, daca va ajuta veniti cu solutia daca nu, treceti la urmatorul :)

Link to comment
Share on other sites

daca postezi doar de dragul de a face un +1 nu o mai fa. ti-a zis forbidden mai sus cum se face. READ!

Ti se pare ca ma doare de acel +1? mie sincer nu, altfel faceam cum face bandit. Am citit ceea ce a spus el si sincer iti spun, crezi ca dupa ce s-au chinuit atata aia o sa ne ajute gratis? cred ca nu avea sens sa spun toate astea pentru ca NIMIC nu este gratis si se intelegea.

Si in plus ceea ce a scris el este doar o idee, alte idei nu exista? eu zic ca mai exista destule idei.

Link to comment
Share on other sites

daca postezi doar de dragul de a face un +1 nu o mai fa. ti-a zis forbidden mai sus cum se face. READ!

dar tu ce faci? sau esti vre-un global moderator in disguise :-?

@O sugestie buna a fost cea cu mutarea lehap-ului pe server 2 si disable trade function.

Link to comment
Share on other sites

Nu se poate. Dar ar fi ceva care s-ar putea face mai simplu. Luati din top100 fiecare server de MU, verificati care are lehap si server low xp, cititi putin la ei pe forum si vedeti daca au rezolvat problema cu lehap(sunt vreo 5-6 servere care au rezolvat problema). Le trimiteti un mail prin care explicati ca aveti un server de MU privat si vreti sa rezolvati problema cu lehap, le dati versiunea si cereti ajutor, daca va ajuta veniti cu solutia daca nu, treceti la urmatorul :)

Nu te supara, dar sincer sa fiu nu ai dreptate...adica staff'ul nu se ocupa de server si sa se ocupe playerii...ma gandesc ca vrei sa faci un sondaj sa vezi care-i mai disperat de joc sa va gaseasca voua solutii :P :-j asta a fost buna..

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

daca postezi doar de dragul de a face un +1 nu o mai fa. ti-a zis forbidden mai sus cum se face. READ!

Se baga si el ca supozitorul si-si da aere de vedeta =))

@On topic, aceeasi pb cu j aveam si noi cand trb sa facem itemele de 380, ajunsesem cam pe gol :) Ceea ce e urat pt ca nu putem sa profitam de o optiune a jocului din cauza unor indivizi care au facut dupe. Suferim din cauza unor nubi -_-

Link to comment
Share on other sites

Se baga si el ca supozitorul si-si da aere de vedeta =))

@On topic, aceeasi pb cu j aveam si noi cand trb sa facem itemele de 380, ajunsesem cam pe gol :) Ceea ce e urat pt ca nu putem sa profitam de o optiune a jocului din cauza unor indivizi care au facut dupe. Suferim din cauza unor nubi -_-

termina-te cu atacurile astea si nu fi neam prost. daca nu ti-am mai dat replici la injectiile care le arunci am facut-o la insistentele unora din guild, nu ca ai fi tu de lasat in pace. incearca sa faci acelasi lucru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...