Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 2 (croaziera groazei :)) )

Recommended Posts

si asta e motiv? tu stii din prima pe cine sa votezi fiindca stii care sunt mafiotii, faza cu tacerea lui e vrajeala ;)

Mie mi se pare destul de dubios durango. Hai sa iti explic din nou de ce:

- a venit in ultimele momente si l-a votat pe thade (a fost prima lui interactiune pe vas)

- a dat un vot inutil "de ochii soacrei" impotriva lui radu

- nu a raspuns la nicio intrebare pana acum cand a fost intrebat de cei de pe vapor

Daca tie asta nu ti se pare activitate dubioasa atunci nu mai stiu ce sa-ti zic.

Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare destul de dubios durango. Hai sa iti explic din nou de ce:

- a venit in ultimele momente si l-a votat pe thade (a fost prima lui interactiune pe vas)

- a dat un vot inutil "de ochii soacrei" impotriva lui radu

- nu a raspuns la nicio intrebare pana acum cand a fost intrebat de cei de pe vapor

Daca tie asta nu ti se pare activitate dubioasa atunci nu mai stiu ce sa-ti zic.

faptul ca a votat la fel ca restul lumii il face dubios? pe radu l-a votat cand s-a aflat ca e mafie. nu poti spune ca a fost "de ochii soacrei" doar fiindca l-a votat dupa ce se stransesera deja voturile necesare.

din nou, astea nu sunt dovezi concrete. sunt doar prezumtii. adevarul gol-golut se afla numai prin investigatii. doar vorbe-n vant ca sa distragi atentia de la nu ma cunosti ;)

Link to comment
Share on other sites

daca lucian a zis clar ca nu ma cunosti e mafiot, wtf are u waiting for ?

flori? ca in cazul cu thade ? acum stim sigur care e adevarul, please ppl, wake up, done be blind !

nu te ruga de ei ca te rogi de mafioti, n-o sa-l voteze in veci :D

tre sa intre si aia care au mai ramas cinstiti, sa vada ce se intampla si sa voteze

daca se intampla sa scap noaptea asta, blk, you're next. sper doar sa bagati la cap pe cei care au incercat sa-l protejeze pe nu ma cunosti in caz ca intru in nefiinta la noapte :D

KILL ME MAFIA ;)

Link to comment
Share on other sites

daca se intampla sa scap noaptea asta, blk, you're next. sper doar sa bagati la cap pe cei care au incercat sa-l protejeze pe nu ma cunosti in caz ca intru in nefiinta la noapte :D

Din 6 politisti crezi ca ai fi singurul sau primul?

Go ahead, nu mi-e frica de acuzele tale dubioase.

Link to comment
Share on other sites

voi ma votati pe mine aiurea ....

blk si nu ma cunosti incearca sa distraga atentia asuptea mea ca si radu care a incercat ceva dar era prea traziu...

eu cred ca acestia 2 sunt mafioti...

pana acum nu l-am vazut pe blk sa-l investigheze pe nu ma cunosti...care este destul de supect in ochii celorlanti

sa spuneti ca nu postez nimic si tac din gura...

Link to comment
Share on other sites

Oameni buni, treziti-va, daca ma investigat Lucian si a spus ca detin o arma, asta nu inseamna neaparatat ca sunt mafiot. Faceti aceiasi greseala ca in cazul lui liquid si thdd.

am zis ca esti mafiot. citesti printre randuri tu.

Link to comment
Share on other sites

Ziua 6!

Un alt cadavru se găseşte pe puntea vasului: moare wanksta, poliţist!

Mafioţii au şi un mesaj pentru comunitatea rămasă în viaţă; cu sânge, stă scris: "ni l-ati luat pe radu, pt asta veti muri toti"

Linşare instantă 5 voturi

Linşare la termen 4 voturi

Ziua ţine până vineri seara!

Trăiesc:

1.celmaislabaN

2.Lucian

3.crazy kid

4.

5.

6.the_first

7.

8.andix

9.

10.

11.

12. blk

13. dear painter

14.

15.

16. durango

17. wootie

18.

Au murit:

Pitikko poliţist

liquid love poliţist

lancelot poliţist

thade poliţist

irnk doctor

radu mafiot

equilibrum politist

nu mă cunoşti mafiot

wanksta poliţist

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca nu esti incompetent? Cu siguranta nu esti primul care ma investigheaza.

dar sunt sigur ca sunt primul care are dovezi concrete.

la liquid mi-a iesit ca are o arma. la fel si lui thade, care era comptetent. la nu ma cunosti am avut dreptate. incontestabil.

+ca sunt suparat ca l-ati omorat pe wanksta :D

Link to comment
Share on other sites

A fi incompetent nu inseamna sa gresesti mereu.

Ceea ce zici tu nu e nimic concret. E o investigatie care poate fi gresita. La celelalte ai fi putut sa ai noroc.

ar mai fi o investigatie pe care nu am voie sa o reproduc aici. din pacate pentru tine, mi-ai confirmat-o ca fiind adevarata pe paginile anterioare.

blk era cel care incerca oarecum sa-l protejeze pe nu ma cunosti si sa imi distruga mie credibilitatea (continua si acum). tre sa scapam de mafia asta, nu credeti?

Link to comment
Share on other sites

ciudat luciane , aseara te`am vazut iesin din camera lui wanksta :-? ...Oare de ce imi esti asa de suspect?Prima data votezi un politist ,dar retragi votul exact cand stiai ca nu mai conteaza , apoi il votezi pe nu ma cunosti , spunand ca l`ai investigat pe el si ar trebui sa te credem ...well , let me tell something to you buddy , YOU AIN'T A COP .

Te demaschezi in fata mafiotilor si nu mori ? neaahhh

astea fiind spuse , si investigand toate replicile lui lucian din ultima vreme

votez lucian , daca esti om bun , fuck it ....mi`ai dat motive sa te votez ...

Link to comment
Share on other sites

Eu doar am zis ca e posibil sa fi incometent. Lucru care se poate intampla in continuare.

Daca vroiam sa-ti distrug credibilitatea te-as fi numit mafiot si as fi incercat sa-i fac pe ceilalti sa te execute, nu crezi?

Mai ales cu istoria ta de a iesi la baute cu mafiotii.. as fi avut pe ce piste sa merg.

Link to comment
Share on other sites

ciudat luciane , aseara te`am vazut iesin din camera lui wanksta :-? ...Oare de ce imi esti asa de suspect?Prima data votezi un politist ,dar retragi votul exact cand stiai ca nu mai conteaza , apoi il votezi pe nu ma cunosti , spunand ca l`ai investigat pe el si ar trebui sa te credem ...well , let me tell something to you buddy , YOU AIN'T A COP .

Te demaschezi in fata mafiotilor si nu mori ? neaahhh

astea fiind spuse , si investigand toate replicile lui lucian din ultima vreme

votez lucian , daca esti om bun , fuck it ....mi`ai dat motive sa te votez ...

haha, va indemn sa votati un mafiot, practic vi-l inmanez pe tava si eu sunt suspect :))

you're next my friend

ps: stiu de ce n-am fost omorat si va sfatuiesc sa n-o faceti, veti fi dezamagiti :>

dar totusi...I DARE YOU TO KILL ME HAHA :D

Eu doar am zis ca e posibil sa fi incometent. Lucru care se poate intampla in continuare.

Daca vroiam sa-ti distrug credibilitatea te-as fi numit mafiot si as fi incercat sa-i fac pe ceilalti sa te execute, nu crezi?

Mai ales cu istoria ta de a iesi la baute cu mafiotii.. as fi avut pe ce piste sa merg.

daca vroiai sa-mi distrugi credibilitatea, ma faceai incompetent chiar si dupa ce s-a dovedit de 2 ori contrariul. oups, chiar asta faci. am demascat un mafiot si inca n-ai incredere in mine? e si normal, asa iti cere rolul :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...