Jump to content
vdragosh

O să murim toţi de la gripa porcină.

Recommended Posts

:rofl2: :coffee:

SI eu am fost la peste... si am gasit o sticla cu un mesaj in ea... si in mesaj era scris ca saptamana viitoare o sa ma duc iar la peste si o sa prind un somn de 2 ore... pardon 2 kile, si cand o sa il operez voi descoperi ca avea in burta 1 purec care s-a speriat cand a vazut lumina nopti si a sarit in sus si a dat cu capul in tavan si a facut o gaura prin care se vedea cerul instelat si printre stele era un nor din care a cazut un fulger in pomul din curtea gradini de care era legata capra vecinului care a fost cu mine la peste si a vazut si el acelasi mesai ca si mine adica maine sau nush cand vom muri.

Made by ME :readthis:

Link to comment

a uitat sa precizeze despre CUTREMURUL care va lovi Romania :crybaby:

@mirida ... daca ne luam dupa toate cate is ... tre sa ne mutam toti intr`un sanatoriu de oameni nebuni "in camere alba si cu camasi de forta pe noi" si sa nu stiu nimic ...

asta e farmecul vietii nu stii cand parasesti lumea asta ... :tiphat:

Link to comment

deci o sa murim acuma in 2009 de aceasta gripa si nu in 2012 cand a fost prezis sfarsitul lumii ? eu nu mai stiu ce sa cred, dupa parerea mea sfarsitul lumii a venit deja si noi il traim la maxim.

cu riscul de a lua warn.. eu zic.. OH MY GOD si atat

Link to comment

Cum zicea si Mitza mai insus ... toti suntem datori cu o moarte ...,findca daca cel de sus vrea sa murim, murim cu toti cand vrea el :| ori ce poate murii ori cand ne este scris .... . Si imi place Textul postat de domul vDragosh a fost chear interesant si amuzant :tiphat:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...