Jump to content
Coolio

Ce parere avetzi despre Americanii .......

Recommended Posts

Treaba e simpla....razboiul a inceput cand americanii au intrat peste ei cu gandul ca au arme chimice...si???? au descoperit altceva...PETROL...e normal sa nu mai plece....pe Saddam l-au prins......ca au vrut...pe Ben lAden??????/o s a sune ciudat dar eu cred ca sunt "tovarasi" ......nu aveau cum s a nu-l prinda....totul se face cum vor americanii,ei vor distruge lumea.Cam atat...atentat in Romania??? Hmmm automat va fi in Bucuresti......sunt convins ca vom fi atacati dar nu cred ca asa curand......V-am lasat si PACE VOUA.

Link to comment
Share on other sites

Curand, foarte curand si noi vom fi lovitzi d teroristi........

Intrebarea e de ce ?

Pt. nu avem dreptul sa ne bagam in treburile altora, in Islam.

Dupa urmatoarele tinte , noi vom urma:

-Londra, Belgia , Danemarka........ pana la Romania si Romania au anuntat k va fi cel mai serios.(sa stiti k au dreptate)

Din cauza Americanilor au murit si vor murii atatia oameni!

Are cea mai mare dreptate baiatul asta, ce cauta America in Irak, nu era treaba ei, stiu ca erau oamenii cotropiti dar se baga in toate rahaturile si mai cer si aliati, tony blair s-a aliat, si ce a suferit el?? nu , londonezii au murit nu el, in alte tari la fel, teroristii au anuntat ca este doar inceputul atentatelor...asa ca baricadati-va biggrin.gif Romania ce cauta sa-l ajute pe Tufis ala, descreieratul ala, care da cu bombe ca sa creeze cratere in pamant, de placere!!

Poporul american este cel mai ingamfat popor de pe planeta, cand au intrebat aia despre Romania odata, unu a rasp : ce e asta, o salata cumva??sincer, asa a zis jurr!!ei se gandesc numai la ei, si la nevoile lor, credeti ca bush s-a dus in irka sa-i salveze pe aia, mor ai lui de foame si el se duce sa dea in altii, nu prea cred, e ceva la mijloc, petrolul(aurul negru) banii iau mintrea omului...rau am facut ca ne-am aliat cu america, ca nu ne atacau pe noi ca n-au nimik cu noi!!asta e mor oameni pt faptele altora, asa e in viata, obisnuiti-va!!

al vostru Kebba biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

keeeekeees degeaba te iei de americani,tu deja esti unul de-al lor....numai faptul ca tu consideri ca esti prost daca nu stii engleza....stii despre ce vorbesc wink.gif

IO am invatat engleza din cart si din cartoon network si fox kids, atat ce e atat de greu??

Link to comment
Share on other sites

Chiar crezi k vom fi cea mai importanta tara din UE? mda i bet si cum ai ajuns la cocluzia asta filosofica? blink.gif

Abia k ii convingem sa ne primeasca si pe noi si deja ne credem mari si tari!

violent5.gif

glumea , nu iti trebuie mult creier sa iti dai seama ...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...