Jump to content
Coolio

Ce parere avetzi despre Americanii .......

Recommended Posts

Curand, foarte curand si noi vom fi lovitzi d teroristi........

Intrebarea e de ce ?

Pt. nu avem dreptul sa ne bagam in treburile altora, in Islam.

Dupa urmatoarele tinte , noi vom urma:

-Londra, Belgia , Danemarka........ pana la Romania si Romania au anuntat k va fi cel mai serios.(sa stiti k au dreptate)

Din cauza Americanilor au murit si vor murii atatia oameni!

Link to comment
Share on other sites

Eu n-am nimic impotriva poporului american care sunt o adunatura de prosti (vb foarte serios). Poate au o mentalitate mai avansata decat la romani si isi lasa fetele sa stea pana mai tarziu prin oras biggrin.gif . Ce am eu impotriva lor ii sistemul de guvernamant. Cum merge treaba ?

Hopa nu mai avem petrol si astia maresc pretu pt ca suntem in razboi cu talibanii. Hai sa atacam iraq ca are 'arme chimice'. Cum l-au prins pe Saddam hai rapid sa-l executam(nu cumva sa ne facem de cacaoo ca i-am atacat pt petrol). Bine ca s-a bagat ONU. Cum ii programul ala .. hrana pentru petrol .. de ce nu-i hrana pt reconstructia iraq-ului ?

Ma rog cred ca ati vazut toti Fahreinheit 911 .. poate se stia de atentatu de la WTC, da Bush avea doar nevoie de un motiv sa-i atace pe talibani. Si daca tot is ei pe acolo poate se mai baga o tura pe la vietnam.

Da, ma astept la atentate teroriste in Romania, dar nu cred ca o sa fie in oras la mine. Cel mult in bucuresti. Acolo este metrou si mor mai multi oameni. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Stati mah linistiti k nu urmam noi asa de curand.... pt ce sa faca mah astia atentat la noi in tara? Nu cu noi au mah ce au noi abia avem 900 de soldati in Irak! Anglia e pricipalu aliat al SUA si e normal ce se intampla la ei!

Btw.... Romania a avut mai mereu relatii bune cu lumea araba inca dp timpu lu' Ceausescu! Nici azi nu ne-am recuperat datoriile pe care le are Iraku fata de noi !

Nu suntem mah noi si asa destul de loviti de soarta atentate ne mai trebuie! Cel putin inca vreo cativa ani io zic sa stam linistiti!

Si faza cu americanii nu am avut incotro a trebuit sa ne bagam si noi pt ei....k de ne mai baga si noua o vb buna la UE americanii si englezii!

In rest perfect de acord cu voi americanii sunt un popor de idioti! Asta e !

P.S. in Vietnam si Coreea de N nu cred sa se bage k e prea aproape China si nu vor sa aiba si cu ei vreun conflict!

Link to comment
Share on other sites

Sunt sigur ca vor ataca Romania, probabil cea mai importanta tara din Uniunea Europeana, atat din punct de vedere economic cat si militar. Intreaga lume va ramane indurerata la lucrurile ce se vor petrece cu siguranta in tara noastra.

Link to comment
Share on other sites

Sunt sigur ca vor ataca Romania, probabil cea mai importanta tara din Uniunea Europeana, atat din punct de vedere economic cat si militar. Intreaga lume va ramane indurerata la lucrurile ce se vor petrece cu siguranta in tara noastra.

Chiar crezi k vom fi cea mai importanta tara din UE? mda i bet si cum ai ajuns la cocluzia asta filosofica? blink.gif

Abia k ii convingem sa ne primeasca si pe noi si deja ne credem mari si tari!

violent5.gif

Link to comment
Share on other sites

Americanii, nishte ratatzi, dar care au o mentalitate buna, shi o constitutzie veche de 300 de ani, shi care totushi e inca mai buna decat a noastra.

I don't care about those xxxxxxxxx

shi btw: dc vi se pare voua k americanii au cashtigat razboiul din Vietnam (aaaa, prea multe filme...ete ca nu e asha, americanii avand mai mari pierderi decat vietnamezii, shi tot nu au facut nimik. Idem cu talibanii.....talibani tot exista, dar soldatzi americani mor in fiecare zi, PT K NU AU CUM SA DETINA CONTROLUL. Numai k mass-media ii ridica in slavi, shi filmele gen Rambo unde 1 om omoara o armata intreaga....intrebarea este: credetzi in bull-shit-urile alea ???

Open u'r eyes people...wake up...

Shi revenind la Romania....care tot timpul se baga k musca in xxxxx. Suntem nishte "lingai" de cand ne shtim....ce sa facem....

Inca din al II-lea razb. mond. suntem tot asha....nici macar nu shtim de partea cui sa luptam....daramite acum....ne aliem cu SUA k sa intram in UE ??? (pai ce legatura are SUA cu UE ???)

Mnoah, cam atat...

PS: ne meritam soarta !!!

Link to comment
Share on other sites

Nu am zis ca i-a batut pe vietnamezi..am zis ca poate mai trec o tura pe la ei sa se razbune..stiu ca americanii au declarat 'pace' .. nu de alta, dar vietnamezii nu aveau cum sa ajunga la ei pe pamant (numai daca vasleau pana in america de N).

De bombat probabil o sa fim de teroristi din moment ce pupam in fund tot NATO si cum suntem singura tara care garanteaza imunitate soldatilor americani..se vede de la o posta ca mai avem putin si donam jumatate din romania sa-si faca NATO baza

Link to comment
Share on other sites

Pai da....nu shi asha suntem lovitzi de soarta...

Mai primim ceva bombe chimice, biologice....asha numa, k vreo 50-60 de ani sa nu mai creasca nici buruienile la noi....

Shi cum suntem aproape 23 de milioane prin tara, ce conteaza 5 milioane in minus ???

Pai logic, ne apara NATO....da ne apara la vreo 2-3 saptamani dupa ce vom fi atacatzi...

Oricum, dak vom fi atacatzi, sper sa fie un MIC semnal de alarma, un semnal prin care sa ieshim din imbeciliatea noastra grasa, shi sa ne dam seama k noi ajutam, dar nu sunetm ajutatzi cu nimik...poate ceva bombe ?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

4 iulie a fost una din putinele zile in care m-am uitat la TV. si ce credeti ca am vazut?

romanii sarbatoreau ziua recunostintei! blink.gifsign12.gif si nici macar nu stiau ce sarbatoresc! sign12.gif

chiar in halu asta am ajuns?

Link to comment
Share on other sites

4 iulie a fost una din putinele zile in care m-am uitat la TV. si ce credeti ca am vazut?

romanii sarbatoreau ziua recunostintei! blink.gifsign12.gif si nici macar nu stiau ce sarbatoresc! sign12.gif

chiar in halu asta am ajuns?

De 4 iulie nu se sarbat ziua recunostiintei....si am vazut si io k pusesera astia la TV steagu SUA in coltzu ecranului k de sa fim si noi alaturi de ei! violent1.gif

Totusi a ajuns 4 iulie mai mediatizat k 1 dec al nostru! A ajuns romanu sa stie mai degraba ce se serb pe 4 iulie decat pe 1 dec!

mad.gif

Mah or fi ei americanii un popor de inculti si prosti da stiu sa-si faca imagine buna in lume si sa se promoveze!

violent5.gif

Link to comment
Share on other sites

Curand, foarte curand si noi vom fi lovitzi d teroristi........

Intrebarea e de ce ?

Pt. nu avem dreptul sa ne bagam in treburile altora, in Islam.

Dupa urmatoarele tinte , noi vom urma:

-Londra, Belgia , Danemarka........  pana la Romania si Romania au anuntat k va fi cel mai serios.(sa stiti k au dreptate)

Din cauza Americanilor au murit si vor murii atatia oameni!

esti evreu sau crestin? angry9.gif

Link to comment
Share on other sites

Recent s-a efectuat un sondaj pe plan mondial. Intrebarea a fost:

"Va rugam sa ne spuneti opinia dumneavoastra in legatura cu lipsa de alimente din restul lumii."

Sondajul a fost un esec total:

In Africa nu stiau ce inseamna 'alimente'.

In Europa de Vest nu stiau ce inseamna 'lipsa'.

In Europa de Est nu stiau ce inseamna 'opinie'.

In America de Sud nu stiau ce inseamna 'va rugam',

iar in S.U.A. nu stiau ce inseamna 'restul lumii'

Link to comment
Share on other sites

Poporul american nu prea ma intereseaza cum e, ca nu stau acolo. Cat despre politica lor... nu stiu, banuiesc ca daca Romania ar fi un stat la fel de mare, de puternic militar si economic, si eu as vrea sa ne bagam peste tot si sa intoarcem lucrurile in favoarea noastra.

Mare atentie tuturor care mai posteaza pe aici. Va amintesc ca regulamentul forumului interzice discriminari sau alte cuvinte jignitoare. Chiar daca sunt adresate unui intreg popor sau etnii, care nu au treaba cu noi, nu inseamna ca nu vor fi sanctionate.

Link to comment
Share on other sites

Deci am voie sa zic ca romanii is corupti si ca-mi urasc tara, dar nu am voie sa zic ca americanii is bagaciosi si ca le urasc statele(in afara de texas) ? biggrin.gif

era un episod la south park cu hate crime unde eric a aruncat cu o piatra intr-un afro-armerican(na ca nu zic negru) si s-a dus la inchisoare pentru ca ala era negru. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

keeeekeees degeaba te iei de americani,tu deja esti unul de-al lor....numai faptul ca tu consideri ca esti prost daca nu stii engleza....stii despre ce vorbesc wink.gif

hehehe biggrin.gif poi iti trebuie doar 8 clase(sau chiar 4) si oleaca de filme cu rambo ca sa intelegi ce scrie pe site..daca nu .. chiar ca esti prost..plus de asta era o regula stupida pe lx. ca nu am voie in alta limba

PS: limba mea de pe site este engleza(UK) nu americana cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Nici macar 4!Totusi,chestia cu prostu....

Problema e ca ne lovim la tot pasu de americani!Nu ei se impun,noi ii acceptam,le luam din obiceiuri,expresii(o gramada!!!) o sa mai avem putin si o sa ne punem si nume americanesti...

Link to comment
Share on other sites

ma enerveaza ca am inceput sa srabatorim si hallowenul acuma..maine poimaine ne facem ca votam presedintele lor sau suntem suparati ca nush cine nu a iesit prim-ministru la americani

pana si ziua indragostitilor tot de la americani ii luata..la noi ii doar sf valentin care nu era iubaretz

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...