Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

The^DiamondZ

[Sugestie] 3d Camera on mu Linkmania

Recommended Posts

mie nu imi place ideea,e doar parerea mea..pt ca e cam naspa cateodata sa ti se schimbe camera si sa nu o mai reglezi ..sau kinda...orikm dupa mine contra

Pai poti sa o reglezi cum vrei tu.` Daca vrei nu o activezi ` :). Era doar o idee`.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

si asa este lag :) , plus ar trebui modificat regulamentu , oricum nu e nush ce :)

Link to comment
Share on other sites

Din ciclul: "Tara arde si baba se piaptana" :rofl2:

Omu nu stiu ce sa zic ... ideea in sine nu e rea , dar niste unii care este nu-s in stare sa faca modificari vitale pentru server , crezi ca ar sta pentru camere 3D ? Jucam pe Linkmania si asta ne ocupa tot timpu :>

Link to comment
Share on other sites

Ideea e buna, am jucat si eu cu camera 3D si mi s-a parut fain.

Se poate sa revii la pozitionarea standard prin apasarea unei singure taste.

E folositoare la preluari, mai ales cand dai de un grup de afkisti care nu mai dau din coate, pt. ca efectiv nu-i poti prelua corect fara sa omori mobii si atunci se poate interpreta ca ai facut ks in timpul preluarii sau mai rau, in caz ca dai de vanatori, chiar poti fi postat direct de ks :).

Camera asta 3D ar fi utila...parerea mea si nu e obligatoriu s-o folosesti.

Link to comment
Share on other sites

Din ciclul: "Tara arde si baba se piaptana" :rofl2:

Omu nu stiu ce sa zic ... ideea in sine nu e rea , dar niste unii care este nu-s in stare sa faca modificari vitale pentru server , crezi ca ar sta pentru camere 3D ? Jucam pe Linkmania si asta ne ocupa tot timpu :>

Tare asta`. =))

Ideea e buna, am jucat si eu cu camera 3D si mi s-a parut fain.

Se poate sa revii la pozitionarea standard prin apasarea unei singure taste.

E folositoare la preluari, mai ales cand dai de un grup de afkisti care nu mai dau din coate, pt. ca efectiv nu-i poti prelua corect fara sa omori mobii si atunci se poate interpreta ca ai facut ks in timpul preluarii sau mai rau, in caz ca dai de vanatori, chiar poti fi postat direct de ks :).

Camera asta 3D ar fi utila...parerea mea si nu e obligatoriu s-o folosesti.

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...