Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gabetzu

sugestie stupida :))

Recommended Posts

propun sa scada dropul la jwl...adik stau pe spot 1ora 2 si culeg 15 20jwl :-j

si din invazile ale de White Wizard in loc de inele sa pice soul

altfel sar face si invazile ale si ar scadea pretul la iteme

astept pareri pro si contra :) :beer:

Link to comment
Share on other sites

drop la goblin :o da oricum dc sa mai scada rata dupa faza cu rena deabia mai am jwls acum dak nu mai cade pe jos o sa dau kundum staff+13 lk edr cu 30 jwls ca sa imi fac si eu o armura +13 dak pot sau 2 iteme +9 cine stie ca ramanem fara jwls iara la white wizard e normal sa cada ringu ala las` ca e folositor si ala

Link to comment
Share on other sites

Daca te-ai saturat de bine , nu te obliga nimeni sa stai aduni jwls. Nu toti au posibilitatea sa faca rost de jwls decat la un party pe spot.

Bine ai subliniat... sugestie stupida ... Mai abtineti-va fratilor ca o dati in penibil -_-

Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte bune drop-urile asa cum sunt.. si la fel de bine ca s-a scos bless din rena , ii creste valoarea si scad preturile odata cu asta.

Hai sa nu exageram, de cand s-a scos functia bless = rena la Skeletron in Devias, e criza de bless pe server.

Macar daca tot nu mai avem ce face cu rena, se putea reduce dropul de rena din box of heaven si mari cel de bless din acealasi boxuri si astfel am fi fost toti mai castigati.

Eu unul am facut o aproximatie, si anume ca pana imi pica un bless , am sansa sa gasesc 3-4 soul, dar chestia asta nu ne avantajeaza deloc atata timp cat rata de succes nu e 100 % nici macar la itemele cu lk ridicate pana la +9 si ma zgariu pe ochi in momentul in care culeg tot ce prind de pe jos timp de cateva ore, ca sa fac 20 de jwls si se duc in 2 minute pa apa sambetei daca pica itemul respectiv cu lk de 2 ori de la +8 la +0.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...