Jump to content
Random Hero

Sfarsit de an

Recommended Posts

8,90 media pe anul ăsta, slăbuţă faţă de ce eram eu obişnuit în generală... acuma trec clasa a X a, lejer. Aşteptăm bobocii >:)

A da, vara asta am plănuit să mă duc la Liberty Parade, Sun Waves şi tot ce o să fie de clubbin şi altele. Can't wait \m/ ! Cât despre absenţe am avut puţine :( .. 30 cam aşa, dar nah, sunt la cel mai bun Liceu din Constanţa.

Link to comment
Share on other sites

Am luat mentiune :D De absente nu stiu cate am , media nici atat cum multe dintre medii sunt incheiate doar asa ... Exceptand profesorii de la disciplinele la care la la bac pe ceilalti rar i-am vazut semestrul asta ... asa e a 12a , ma rog cel putin la noi unde in medie eram vreo 7 8 insi la ore

Link to comment
Share on other sites

Eu termin a 4-a si ma cam tem de profesori(a se vedea topicul "Profesori"),dar din cate am inteles nu trebuie sa fiu speriat,ci sa ma distrez. Intr-un fel am asteptat vacanta,pt. ca scap de olimpiade etc.(sa stau linistit ca am si in a 5 a destule),si intr-un fel nu(despartirea de invatatoare).

olimpiade la clasa a 4 a :? la ce ?

am terminat a 7 a cu 9,56 :D

Link to comment
Share on other sites

ce fericire pe voi ca s-a mai dus un an de scoala :))

sincer, eu nu ma prea bucur ca trece liceul :)... oricum nici la mine nu e gata... ca si m3xy si Silent mai am si eu 2 saptamani de practica, ma duc sa jefuiesc Bila sau vad eu, poate un kaufland :))

si la anu incepe calvaru, cica :)

o sa dau si eu bacu :))

Link to comment
Share on other sites

Am terminat clasa a 12-a ;;) [ fac 13 ]

Ma bucur ca am terminat,ca nu ma mai deplasez la scoala...cand ne duceam..faceam 1 ora sau 2 si plecam cu masinile :)) deci..viata buna la scoala..la anu :-s nu se mai poate

@Slow..cred ca Mircea e cel mai bun [ nu ovidius ] :)) Si nu cred ca e el acolo

Link to comment
Share on other sites

100-200 de abesente,si voi ziceti ca aveti diriginta buna ? ... eu cred ca aveti buzunaru gros,fiti seriosi . Diriginta cand motiveaza acele absente trebuie sa-i aprobe directoarea si din cate stiu eu ...se discuta si la consiliu profesorilor... oricum ... bravo voua :) !

Eu am avut 50 - dar 42 motivate pt ca 2 sapt nu am fost la scoala,am fost internat :) .

Tocmai ce am terminat clasa a 9-a si nu ma simt prea bine,deja ma plictisesc acasa,la liceul la care merg eu aici in Vaslui iti e mai mare dragul sa mergi la ore :)) . De abia ast clasa a X-a :) .

Link to comment
Share on other sites

100-200 de abesente,si voi ziceti ca aveti diriginta buna ? ... eu cred ca aveti buzunaru gros,fiti seriosi . Diriginta cand motiveaza acele absente trebuie sa-i aprobe directoarea si din cate stiu eu ...se discuta si la consiliu profesorilor... oricum ... bravo voua :) !

Eu am avut 50 - dar 42 motivate pt ca 2 sapt nu am fost la scoala,am fost internat :) .

Tocmai ce am terminat clasa a 9-a si nu ma simt prea bine,deja ma plictisesc acasa,la liceul la care merg eu aici in Vaslui iti e mai mare dragul sa mergi la ore :)) . De abia ast clasa a X-a :) .

Am 90 de absente pe semestrul 1 si niciuna motivata, intradevar nu am fost incheiat la purtare.

Acuma semestrul 2 am 80 si nimeni nu a comentat nimic, nu am dat niciun ban la nimeni din scoala si nici nu o sa dau vreodata decat daca e vorba de ceva taxe.

Nu e chiar cum crezi tu, cu comisii, cu directoare si chestii de genu.

Link to comment
Share on other sites

am terminat si eu a 8 :>

cu 8.80

cea mai buna medie de pana acuma :wub:

nu prea am avut absente

plecam numa de la ultimele ore

unde profi nu prea puneau absente(uitau)

o sa-mi fie dor de colegi

dar cand ma gandesc ca am scapat din puscaria aia

imi trece...

@pana trece vacanta o sa umblu teleleu

Link to comment
Share on other sites

@ionutz

Acuma sincer nu stau să mă cert cu fiecare ce liceu e cel mai bun, dar la Ovidius cred eu că se face destulă carte. :tiphat:

@cRs: nu cred ca Traian e cel mai bun sincer..

Mi se rupe,sincer..nu ma intereseaza de alte licee..sunt la liceul care sunt si vreau sa il termin...chiar nu ma intereseaza de altele..

Si app..am zis Mircea ca stiu ca acolo se invata carte multa.. au avut un proiect,au castigat o excursie la NASA...am niste prieteni acolo si mi-au povestit care e treaba :P

Link to comment
Share on other sites

Pot sa zic ca am incheiat anul scolar destul de bine . Pe primul semestrul 100 de absente - media 10 , semestrul al 2-lea 140 , tot media 10 :x . (media la purtare , fara motivari) Eu abia am asteptat vacanta asta , ca ma dorea capul de du-te ,vino . Nici sa fumez linistit o tigara in baie nu puteam ca ma trimitea toti profesorii sa le duc referate de la colegi , sa le adun niste fonduri , etc ...

Link to comment
Share on other sites

Eu termin a 4-a si ma cam tem de profesori(a se vedea topicul "Profesori"),dar din cate am inteles nu trebuie sa fiu speriat,ci sa ma distrez. Intr-un fel am asteptat vacanta,pt. ca scap de olimpiade etc.(sa stau linistit ca am si in a 5 a destule),si intr-un fel nu(despartirea de invatatoare).

ohoho da bine invata si se lauda cineva cu olimpiada la romana de cls 4-a :))

ont: vine a 8-a ... si mai multa distractie :))

am avut media 8,83 .. cu 40 de sutimi peste unde vreau sa merg eu :) ( stiintele naturii bilingv )

Link to comment
Share on other sites

100-200 de abesente,si voi ziceti ca aveti diriginta buna ? ... eu cred ca aveti buzunaru gros,fiti seriosi . Diriginta cand motiveaza acele absente trebuie sa-i aprobe directoarea si din cate stiu eu ...se discuta si la consiliu profesorilor... oricum ... bravo voua :) !

Eu am avut 50 - dar 42 motivate pt ca 2 sapt nu am fost la scoala,am fost internat :) .

Tocmai ce am terminat clasa a 9-a si nu ma simt prea bine,deja ma plictisesc acasa,la liceul la care merg eu aici in Vaslui iti e mai mare dragul sa mergi la ore :)) . De abia ast clasa a X-a :) .

Diriga unei prietene a motivat absentele la toata clasa [adica vreo 30 elevi],tu crezi ca toti au dat bani?Eu nu prea cred.

Link to comment
Share on other sites

eu am terminat a 6-a cu media generală 9.75 (mențiunea 1) ... ce să zic, așteptam vacanța din septembrie

la olimpiada de mate nu am fost (bleah), la aia de română faza pe școală am luat 8.20 și nu m-am calificat :(

edit: 1'st on page :banana:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...