Jump to content
Random Hero

Sfarsit de an

Recommended Posts

Ei bine, astazi s-a terminat inca un an de scoala/liceu (etc)... Cat de mult ati asteptat acest moment?

Eu, unul, pot spune ca este singura vacanta pe care nu am asteptat-o... pentru ca am terminat clasa a 8-a... Si a fost un moment greu atat pentru mine cat si pentru colegi si chiar si pentru profesori... care ne aveau la inima...

So, share your opinions :)

Link to comment
Share on other sites

Ei bine, astazi s-a terminat inca un an de scoala/liceu (etc)... Cat de mult ati asteptat acest moment?

Eu, unul, pot spune ca este singura vacanta pe care nu am asteptat-o... pentru ca am terminat clasa a 8-a... Si a fost un moment greu atat pentru mine cat si pentru colegi si chiar si pentru profesori... care ne aveau la inima...

So, share your opinions :)

Si eu tot a 8 a am terminat , dar nu ma prea intereseaza ca ramanem aceeasi si in clasa a 9 a. :hello: , asa ca 3 luni de distractie :dance: :dance:

Link to comment
Share on other sites

Ei bine, astazi s-a terminat inca un an de scoala/liceu (etc)... Cat de mult ati asteptat acest moment?

Eu, unul, pot spune ca este singura vacanta pe care nu am asteptat-o... pentru ca am terminat clasa a 8-a... Si a fost un moment greu atat pentru mine cat si pentru colegi si chiar si pentru profesori... care ne aveau la inima...

So, share your opinions :)

In sfarsit s-a terminat :>

Mutat de la Discutii Generale, la Comunitatea LM

Link to comment
Share on other sites

Eu termin a 4-a si ma cam tem de profesori(a se vedea topicul "Profesori"),dar din cate am inteles nu trebuie sa fiu speriat,ci sa ma distrez. Intr-un fel am asteptat vacanta,pt. ca scap de olimpiade etc.(sa stau linistit ca am si in a 5 a destule),si intr-un fel nu(despartirea de invatatoare).

Link to comment
Share on other sites

Ei bine, astazi s-a terminat inca un an de scoala/liceu (etc)... Cat de mult ati asteptat acest moment?

Eu, unul, pot spune ca este singura vacanta pe care nu am asteptat-o... pentru ca am terminat clasa a 8-a... Si a fost un moment greu atat pentru mine cat si pentru colegi si chiar si pentru profesori... care ne aveau la inima...

So, share your opinions :)

eu am terminat a11a..hmm..ce pot sa zic..ziua de azi mi-a lasat un gust amar in gura..din cauza tratari cu indiferenta..a "dirigintei" cica.. in rest..de uni colegi si uni profesori imi va fi dor..dar mult prea putini :) astept cu "nerabdare"clasa a12a :)

Link to comment
Share on other sites

S-a terminat,s-a terminat...NOT!

Mai am 2 saptamani de practica,practica-mi-as...

@eleo,195?Si n-ai zburat? :blink:

nope,prea buna diriginta :D

cred ca jumate din rude de la strabunica pana la mine mi-a fost bolnav

si sunt al 3-lea din clasa la absente

Link to comment
Share on other sites

nope,prea buna diriginta :D

cred ca jumate din rude de la strabunica pana la mine mi-a fost bolnav

si sunt al 3-lea din clasa la absente

195 ? :rofl1: . Si eu care ma c**** pe mine sa n-am 10 , ca ma trezesc cu 9 la purtare :( .

On : Sincer , nici nu simt ca este vacanta . Deja azi debitam ca luni iarasi scoala , rutina #-o . Oricum , vacanta asta o sa aiba multe beneficii , pentru mine cel putin :D , dar sunt sigur ca si pentru multe alte persoane ;) .

Link to comment
Share on other sites

Guest Xspeed

tocmai am relizat ca astept nimic

la facultate practic nu se termina anu

inca e sesiune

si urmeaza proiecte de vara

apoi ceva restante si incep iar

Link to comment
Share on other sites

Am terminat si eu clasa a 8-a,dupa colegi..nu prea imi pare rau,decat dupa unul sau doi...dupa profi...nu prea...asteptam de mult vacanta,in sfarsit a venit...

Noua diriga ne-a scazut la 15

Link to comment
Share on other sites

Am terminat clasa a 8-a.. primul semestru 64 absente, al doilea 122... :D va inchipuiti voi cum am trecut printr-a 8-a :)

Media 10 la purtare.. din 122 absente, 117 motivate :D media 9.18 (premiu II)

Link to comment
Share on other sites

S-a terminat,s-a terminat...NOT!

Mai am 2 saptamani de practica,practica-mi-as...

@eleo,195?Si n-ai zburat? :blink:

la fel si-aici, 2 sapt de practica x(

De abia asteptam vacanta, a venit .. ma plictisesc. Asa intre colegi, scoala, trezit devreme, stat tarziu .. era altceva, mai scapai de monotonie.

9.30 aici :> si absente, vreo 12 pe primul sem. (pana la 9 motivate) si 7 pe al doilea, nu va temeti, nu sunt tocilar si nu stau la scoala ci a fost un orar destul de usor si primele/ultimele ore puteam lipsi fara absent

Link to comment
Share on other sites

Guest Xspeed

ameninta

termen folosit in exces in liceu

eu am avut cam 100-140 / an in liceu

si nu cred ca am scazut sub 10 la purtare

oricum....cui ii pasa

parca daca dadeai la politie conteaza

eh oricum se intra cu pile

Link to comment
Share on other sites

^ aprob mayhem .

Ca sfarsit de an, profa de bio ne a facut cadou la majoritatea cate un 4, a fost un an infernal, multe belele, o sa vina unu si mai greu , dar nu pot decat sa zambesc. Cea mai usoara zi a fost ieri, right ?:D

vine a 12a, majorate, permis, bac, admitere, stres etc :D

Link to comment
Share on other sites

Am terminat clasa a 8-a.. primul semestru 64 absente, al doilea 122... :D va inchipuiti voi cum am trecut printr-a 8-a :)

Media 10 la purtare.. din 122 absente, 117 motivate :D media 9.18 (premiu II)

Media 10 la purtare din 9 absente :))

In clasa la mine am ajuns sa iau mentiune la 9,88 (sorry :tiphat: )

Link to comment
Share on other sites

am terminat si eu a11-a, defapt inca nu am terminat ca "cica" mai am 2 sapt. de practica.

media in jur de 9,30

in jur de 100 de absente, media 10 la purtare(pana ieri, cand nu m-am dus la scoala deloc si ne-a luat dirigu tare ca ne scade la 7 media.... om vedea ce-a fi)

media in jur de 9,30

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...