Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wolfuletz

Desfasurare CS

Recommended Posts

Propunerea mea ar fi urmatoarea si sunt curios sa aflu si parerea celorlalti:

In momentul de fata Castle Siege se desfasoara in fiecare Sambata intre orele 20:00-22:00, iar eu as propune ca desfasurarea acestui event sa se schimbe Duminica intre orele : 18:00 - 20:00 sau sa ramana aceeasi ora.

Acum sa argumentez si de ce am facut aceasta propunere:

1. E sezonul "nuntilor" , multa lume sambata trebuie sa mearga la nunti si nu pot participa

2. Sambata seara e ocazie buna sa iesi cu prietenii la o berica, un pahar de vorba alea alea :)

3. Am observat ca sunt si persoane care lucreaza sambata pana tarziu.

4. Daca s-ar schimba data pentru Duminica cei credinciosi ar avea timp sa mearga si la biserica sa se roage poate le cresc rata de success la castel =))

Asa ca o concluzie, de cand ma stiu eu cea mai plictisitoare zi este Duminica (n-ai nimic de facut), sambata e ziua cand ai chef sa te rupi in gura cu bautura ^^

Link to comment
Share on other sites

Contra.

1. Daca tot esti la nunta, fura si tu mireasa si fugi cu ea la un club de net si stati la CS :rofl2:

2. Dupa ora 22 ai timp sa bei cat vrei pana pe la 4-5 dimineatza cand se inchid barurile/discotecile.

3. Cu lucru, ata ete, doar nu in fiecare sambata ajunge la ora 22 acasa.

4. Diminica merge un gratar, un strand...

Sambata ora 20 e OK

Link to comment
Share on other sites

Contra.

1. Daca tot esti la nunta, fura si tu mireasa si fugi cu ea la un club de net si stati la CS :rofl2:

2. Dupa ora 22 ai timp sa bei cat vrei pana pe la 4-5 dimineatza cand se inchid barurile/discotecile.

3. Cu lucru, ata ete, doar nu in fiecare sambata ajunge la ora 22 acasa.

4. Diminica merge un gratar, un strand...

Sambata ora 20 e OK

De acord cu tine LiNU :) ......

@Contra

Link to comment
Share on other sites

eu l-as pune marti intre 3 si 5 sau miercuri intre 4 si 6 dimineata :))

e relativa chestia cu ziua, cateodata ai timp sambata, altadata n-ai, duminica la fel... depinde de fiecare

sincer dupa parerea mea sau un orar general pe care-l vad eu per ansamblu parca e mai liber duminica :) dar asta depinde de fiecare

Link to comment
Share on other sites

Contra.

1. Daca tot esti la nunta, fura si tu mireasa si fugi cu ea la un club de net si stati la CS :rofl2:

2. Dupa ora 22 ai timp sa bei cat vrei pana pe la 4-5 dimineatza cand se inchid barurile/discotecile.

3. Cu lucru, ata ete, doar nu in fiecare sambata ajunge la ora 22 acasa.

4. Diminica merge un gratar, un strand...

Sambata ora 20 e OK

asa si tot n-ai spus de ce nu esti pro

Link to comment
Share on other sites

e bine cum e. iesi de la 17 pe terasa 3 ore, revii pt cs si dupa ai timp de club daca vrei. si cu nunta e doar o aberatie; doar nu ai nunta in fiecare sambata. cand se intampla asta e, mai pierzi un cs nu e o tragedie.

Link to comment
Share on other sites

Vroiam doar sa stiu si parerea celorlalti, oricum cu stabilirea orei si datei e o chestie relativa, cand poate unul ... nu poate celalalt. In concluzie cred ca se poate inchide topicul sau sa fie dat uitarii ^^

Link to comment
Share on other sites

Pro pentru schimbarea orei, chiar avem lucruri mai bune de facut sambata si duminica decat sa stam 2 ore seara cu ochii lipiti de monitor. In timpul saptamanii ar fi perfect seara pentru a putea participa atat cei cu scoala cat si cei cu servici.

Link to comment
Share on other sites

Propunerea mea ar fi urmatoarea si sunt curios sa aflu si parerea celorlalti:

In momentul de fata Castle Siege se desfasoara in fiecare Sambata intre orele 20:00-22:00, iar eu as propune ca desfasurarea acestui event sa se schimbe Duminica intre orele : 18:00 - 20:00 sau sa ramana aceeasi ora.

Acum sa argumentez si de ce am facut aceasta propunere:

1. E sezonul "nuntilor" , multa lume sambata trebuie sa mearga la nunti si nu pot participa

2. Sambata seara e ocazie buna sa iesi cu prietenii la o berica, un pahar de vorba alea alea :)

3. Am observat ca sunt si persoane care lucreaza sambata pana tarziu.

4. Daca s-ar schimba data pentru Duminica cei credinciosi ar avea timp sa mearga si la biserica sa se roage poate le cresc rata de success la castel =))

Asa ca o concluzie, de cand ma stiu eu cea mai plictisitoare zi este Duminica (n-ai nimic de facut), sambata e ziua cand ai chef sa te rupi in gura cu bautura ^^

Contra.. toti au acelasi probleme

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...