Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Buna seara fanii mei

este sau nu ks la golden ?

Recommended Posts

Guest Buna seara fanii mei

de-aia am si intrebat,e cu dus si intors ,noi discutand nu am ajuns la o concluzie si de aceea cer si alte pareri sa aflam daca e sau nu ks :D

Link to comment
Share on other sites

Depinde ce poze are Lapusneanu. Nu cred ca ataca asa de hotarat daca nu era sigur de ceva. Se poate ca el, din cauza lag-ului, sa nu te fi vazut si sa aiba print cu golden singur. Sau, stateai pe langa respectivul, a dat cu skill, s-a miscat goldenul (intamplarea a fost ca golden-ul sa ajunga langa tine), ai facut print cu golden-ul...

Sunt destule situatii posibile :). Daca el nu are nici un print, e ks la golden.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blackfury

1. de unde stim ca cel care apare in poza este Lapusneanu

2. de unde reiese ca acel BK face kill steal sau macar da in golden

din poza aia tot ce pot sa zic este: goldenul este al tau iar celalalt BK este in trecere

Link to comment
Share on other sites

1. de unde stim ca cel care apare in poza este Lapusneanu

2. de unde reiese ca acel BK face kill steal sau macar da in golden

din poza aia tot ce pot sa zic este: goldenul este al tau iar celalalt BK este in trecere

Uita-te la coordonate.

Atata timp cat nu ai poza SINGUR cu goldenul nu ai cum posta, ati ajuns amndoi la golden, ca tu erai in fata lui si el in spate nu are relevanta.

Am avut si eu parte de o asemenea situatie, dar nu am postat fiindca ne-am inteles. De ce sa nu pot posta in caz ca cineva imi fura golden-ul? Nu conteaza cine ajunge prima data la golden? Daca eu sunt mai aproape de golden, inseamna ca nu e al meu? Daca sunt inca 7 char-uri pe langa mine si eu sunt cea mai aproape de golden, inseamna ca ceilalti pot da si ei si-mi pot lua bok-ul? Cam aiurea :)....

Link to comment
Share on other sites

Guest Blackfury

Atata timp cat nu ai poza SINGUR cu goldenul nu ai cum posta, ati ajuns amndoi la golden, ca tu erai in fata lui si el in spate nu are relevanta.

si atunci...?? hai sa zicem ca incep amandoi sa dea in golden. goldenul moare. si ce-l de-al doilea bk ia BoK.

ce poti sa faci in ceasta situatie? din ceea ce ai spus inseamna ca nu poti face nimic.

pai asta ar insemna o noua metoda de a fura BoK-uri. te tii de aia la invazie si te bagi si tu, si daca ai noroc mai iei si BoK. sa te posteze nu are cum pentru el nu are poza singur cu golden.

Think about it!

Link to comment
Share on other sites

Guest Buna seara fanii mei

pai asta intreb si eu,daca sunt primul la golden am dreptul asupra lui ? ignoram numele din poza,eu intreb ca fapt divers pentru ca multi dintre noi ne lovim de situatii de genul acesta si sa stim ce facem pe viitor,cum abordam situatia.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blackfury

In acest caz ia bok-ul cel mai puternic.

Clar. Sa inceapa vantoarea! :sniper:

Link to comment
Share on other sites

Guest Buna seara fanii mei

ok,am inteles parerea ta X ,am observat un caz asemanator si la plangeri rezolvat tot de tine.

Mie mi se pare ciudat ,ca desi sunt primul la golden totusi e posibil sa pierd bok-ul. e ca la fazele alea pe 0.97 cu spoturile arena, se dadea rr la server,intrai primul dar nu apucai sa faci ca venea unul din dreapta ecranului si hop,nu ai poza curata cu spotul si scandal,certuri,alea alea...

cu toate ca nu e corect fatza de cel care ajunge primul la golden,trebuie poza singur cu goldenul daca nu se aplica legea junglei. poate mai primim si alte pareri de la alti moderatori,daca nu poti da closed..

Link to comment
Share on other sites

Ajungi primul la el si ai poza singur, e al tau.

Ajungeti amandoi, cel mai bun castiga.

Eventual cand patesc asemenea faze, eu ii dau pk respectivului pentru simplu fapt ca nu poate posta, asa imi castig bok-ul. (in cazul in care chiar ajung primul la golden)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...