Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cyrus

Sugestie Razie

Recommended Posts

Propun ca atunci cand se face razie , printurile celor prinsi afk sa fie uploadate cat de curand posibil , nu peste 2-3 sapt cand isi aduce cineva aminte de ele .

Este la fel ca o plangere facuta contra unui player , printurile trebuie sa fie uploadate in termen de 7 zile.

Mi s-a zis ca printurile se pun cand este timp , dar de razii este timp ?

ex: admin X face razie arena . Player Y e afk , i se da d/c . In timp ce se verifica alt player (3min) , adminul poate uploada poza player`ului Y.

Nu o luati in nume de rau , dar am fost prins afk acum 3 sapt si deabia ieri am fost pus la contor.

Numai bine.

p.s. Cand gresesc este corect sa-mi "ispasesc" pedeapsa cand am calcat stramb, peste 1-2-3-4 luni . Asta inseamna corectitudine :)

Link to comment
Share on other sites

Asistentii posteaza aceste poze la o anumita sectiune. Dupa un moderator (cand are si el timp) incepe sa le verifice sa vada daca sunt corecte, iar daca sunt ok se pun la contor. Pozele de catre admini sunt postate cel tarziu la 2 zile (ca poate nu a avut omu timp la ora 1 sa mai puna si pozele) deci se incadreaza in timpul regulamentar.

Cum zicea cineva mai sus, daca ai revenit la pc si te-ai vazut deconectat, erai arena/icarus si ataci, automat trebuie sa te gandesti ca ai si contor.

Link to comment
Share on other sites

Pozele de catre admini sunt postate cel tarziu la 2 zile (ca poate nu a avut omu timp la ora 1 sa mai puna si pozele) deci se incadreaza in timpul regulamentar.

Dar nu se intampla asha. Eu am fost prins afk acum 3 sapt si pozele au fost puse acum 2 zile , si nu sunt singurul care este in situatia mea .

Prin urmare daca mai aveam un contor luat recent si postat in "cele 2 zile" si era postat contorul primit acum 3 sapt , eu puteam primi suspend in orice moment , si nu atunci cand am "comis-o".

Deci sa inteleg ca eu daca cine face pk pe mine pot sa tin pozele si sa il postez cand am chef . ( ash putea sa tin pozele pana aproape de cs si atunci sa il postez , cea ce nu mi se pare corect )

Link to comment
Share on other sites

Dar nu se intampla asha. Eu am fost prins afk acum 3 sapt si pozele au fost puse acum 2 zile , si nu sunt singurul care este in situatia mea .

Prin urmare daca mai aveam un contor luat recent si postat in "cele 2 zile" si era postat contorul primit acum 3 sapt , eu puteam primi suspend in orice moment , si nu atunci cand am "comis-o".

Deci sa inteleg ca eu daca cine face pk pe mine pot sa tin pozele si sa il postez cand am chef . ( ash putea sa tin pozele pana aproape de cs si atunci sa il postez , cea ce nu mi se pare corect )

Pt. plangeri este limita 7 zile. Pentru pozele la contor nu avem nici o limita, le uploadam cat de repede putem. Ca sa nu mai stai cu grija suspendului ca nu stii cand il iei te sfatuiesc sa nu mai stai afk.

Link to comment
Share on other sites

Cum pentru plangere este limita de 7 zile , mi se pare corect ca si la contor sa fie limita, sau nu suntem toti egali in "drepturi" ?

Contorul este tot o plangere , venita insa din partea adminilor , admini care la randul lor sunt niste playeri ca si noi toti.

Link to comment
Share on other sites

Cum pentru plangere este limita de 7 zile , mi se pare corect ca si la contor sa fie limita, sau nu suntem toti egali in "drepturi" ?

Contorul este tot o plangere , venita insa din partea adminilor , admini care la randul lor sunt niste playeri ca si noi toti.

Gresit, nu suntem, nu jucam cu voi la concurenta, nu vanam cu voi goldeni, nu atacam cu voi castelul. Pozele vor fi puse cat mai repede fara o anumita limita de timp.

Link to comment
Share on other sites

Gresit, nu suntem, nu jucam cu voi la concurenta, nu vanam cu voi goldeni, nu atacam cu voi castelul. Pozele vor fi puse cat mai repede fara o anumita limita de timp.

Doar tu si inca 1-2 admini , restul joaca si ei , si ei fac invazii , si ei ataca acel castel.

ex : -ija- / TyreXel / BATOSAI / [Diablo] / Lancelot / Dream - si restul .

Link to comment
Share on other sites

da da... stiu, topicul face referire la mine si am sa ma explic

am 2 pc-uri si facusem razie de pe celelat la care in mod normal nu prea stau, de acolo imi merge greu upload-u si il folosec doar pentru mu>razii cu gm-ul, cand sunt pe char-u de joc pe compul ce il folosesc in mod normal

am tot facut razi si s-au acumulat multe poze, in ultima perioada am fost incarcat neavand timp sa stau sa le caut, sa le sortez si am tot amanat, le-am pus putin mai tarziu cand am reusit sa-mi fac timp

odata ce sti ca ai fost prins trebuia sa te astepti la contor

imi cer scuze de intarziere, nu a fost cu intentie

ideea e ca le punem cand avem timp, iar pozele facute de gm nu au termen de valabilitate, nu exipira, nu se reseteaza(idem contor) ; cei drept nu exageram nici noi cu poze de acum 2 luni, a fost un caz, s-a intamplat intr-o anumita circumstanta, asta este, nu a fost voit si n-am nimic cu tine

pe cat posibil o sa incercam sa evitam situatiile de genu, dar nu tot timpul reusim din pacate

sugestie respinsa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...