Jump to content
Lancelot

joc pe forum

Recommended Posts

Propun o regula noua pentru urmatoarea editie:

- sa participe doar cei care activeaza pe forum zilnic, posteaza in mod regulat, au vechime si sunt cat de cat cunoscuti..

Sa nu vina badea Ioane din deal sa se inscrie, sa nu joaca si sa tina un loc ocupat degeaba. 35% din cei inscrisi la editia asta au murit prin neparticipare ( sa zic asa ).

Sper ca moderatorul urm. editii va tine cont de regula asta, cred ca va fii mult mai ok.

Link to comment
Share on other sites

Propun o regula noua pentru urmatoarea editie:

- sa participe doar cei care activeaza pe forum zilnic, posteaza in mod regulat, au vechime si sunt cat de cat cunoscuti..

Sa nu vina badea Ioane din deal sa se inscrie, sa nu joaca si sa tina un loc ocupat degeaba. 35% din cei inscrisi la editia asta au murit prin neparticipare ( sa zic asa ).

Sper ca moderatorul urm. editii va tine cont de regula asta, cred ca va fii mult mai ok.

sustin :)

Link to comment
Share on other sites

Luciane, bem impreuna, petrecem impreuna, mafioti amandoi SI TU MA OMORI PE MINE ? :((

pana mea, chiar mi-ar fi parut rau daca nu te nimeream mafiot sau politist :P

da' ce, acum nu putem sa bem? :D

Hai nu plange,o sa-ti vina si tie randul.

cum sa bagi dume d-astea cu mine? randul meu a venit demult ma baiatule, dovada ca am intrat de cateva ori in gala cu diferite roluri si am jucat destule editii incat sa ma intereseze mai mult cum decurge jocul decat ce rol imi pica. scuza-ma daca ti-am dat de inteles ca discutam despre persoana ta, eu mai mult ma refeream la rolul ce l-ai avut. cum sa joci cand aia cinstiti prezinta 0 interes si avem si-un popa alocat? nu mai trebuie bagat un asemenea rol, apare un dezechilibru enorm. parerea mea...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...