Jump to content
Lancelot

joc pe forum

Recommended Posts

Guest celmaislabaN^

deci ba ce facem acuma? avea 12 voturi, trebuia sa va opriti, nu sa scrieti roluri, nu sa schimbati voturi, nu sa votati pe altii ... asta se intampla cand nu este mod :|

btw, eugen, esti din clanu mafiotilor, uita-te mai bine la regulament.

Link to comment
Share on other sites

deci ba ce facem acuma? avea 12 voturi, trebuia sa va opriti, nu sa scrieti roluri, nu sa schimbati voturi, nu sa votati pe altii ... asta se intampla cand nu este mod :|

btw, eugen, esti din clanu mafiotilor, uita-te mai bine la regulament.

Eram fanatic.....

From:

catalina spiridon <celine.spiridon@gmail.com>

...

Add to Contacts

To: maxim2cai@yahoo.com

felicitări, eşti un fanatic!

eşti nebun, poţi alege să ucizi pe cineva într-o noapte, este un gest sinucigaş, muriţi împreună.

Nu eşti de partea nimănui, tu eşti doar ... nebun.

Te-ai facut de kkt slabane

Link to comment
Share on other sites

Guest celmaislabaN^

Citeste regulamentu.

MAFIOTI

Roluri principale

Roluri complementare

Fanatic/Supradozat

• Fanatic al cauzei/clanului, poate alege sa execute un atac nocturn suplimentar sinucigas, in care moare si el si victima. Iese "vinovat" la investigatii.

Link to comment
Share on other sites

Citeste regulamentu.

MAFIOTI

Roluri principale

Roluri complementare

Fanatic/Supradozat

• Fanatic al cauzei/clanului, poate alege sa execute un atac nocturn suplimentar sinucigas, in care moare si el si victima. Iese "vinovat" la investigatii.

Nu eşti de partea nimănui, tu eşti doar ... nebun.

Link to comment
Share on other sites

Guest celmaislabaN^

Eu n-am de unde sa stiu ce-ti scrie tie in mail, eu urmez un regulament ... Inseamna ca pepusha nu stie regulile, sau le bate cap in cap :-??

Link to comment
Share on other sites

Eu n-am de unde sa stiu ce-ti scrie tie in mail, eu urmez un regulament ... Inseamna ca pepusha nu stie regulile, sau le bate cap in cap :-??

Pai normal ma ca ies vinovat pentru ca mor odata cu ala de l-am ucis.Daca vroiam sa te omor, te omoram si muream si eu.Automat ieseam VINOVAT!

Oricum esti mafiot,poti sa imi spui orice acum.

Eram sigur ca nu esti mafiot.

Ma rog.... Multi au votat la aiureala aici. Pu(L)pi a votat pentru ca am folosit de prea multe ori cuvantul fuck.Iar alti 2-3 au votat pentru ca asa au votat ceilalti.Cat de prost sa fii sa nu iti dai seama de rolul meu cand faceam ca disperatu pe aici? Daca preferam sa tac, isi dadeau seama la pulivara!

Link to comment
Share on other sites

50%+1 = 13

corect, doar că am un personaj care va fi descalificat şi voiam să-l scot discret, dar nu l-am mai luat în calcul.... nu vă scapă (mai) nimic ...

deci ba ce facem acuma? avea 12 voturi, trebuia sa va opriti, nu sa scrieti roluri, nu sa schimbati voturi, nu sa votati pe altii ... asta se intampla cand nu este mod :|

btw, eugen, esti din clanu mafiotilor, uita-te mai bine la regulament.

mersi de sugestie

Eram fanatic.....

From:

catalina spiridon <celine.spiridon@gmail.com>

...

Add to Contacts

To: maxim2cai@yahoo.com

felicitări, eşti un fanatic!

eşti nebun, poţi alege să ucizi pe cineva într-o noapte, este un gest sinucigaş, muriţi împreună.

Nu eşti de partea nimănui, tu eşti doar ... nebun.

Te-ai facut de kkt slabane

încă eşti, unul solitar... că aşa am decis eu :)

Citeste regulamentu.

Eu n-am de unde sa stiu ce-ti scrie tie in mail, eu urmez un regulament ... Inseamna ca pepusha nu stie regulile, sau le bate cap in cap :-??

le bate şi ea cum poate.

-------------------------------

în altă ordine de idei, regulamentul nu e bătut în cuie, ca organizator am dreptul să schimb ce doresc şi cum doresc atâta timp cât găsesc punctul de echilibru al jocului, eugen nu avea nici o treabă cu mafia, el a fost un personaj controversat care putea schimba câte ceva dacă ajungea să ucidă şi să se sinucidă. cel puţin aşa mi-am imaginat eu lucrurile.

e un joc, nu pricep subtilităţile şi nici de ce vă tot atacaţi unul pe altul, ştiu doar că nu e ok, rolurile au fost trase la sorţi, fanatic putea fi oricare dintre voi.

eugen a jucat bine şi îl felicit pentru asta, în schimb unii dintre voi nu staţi bine la capitolul bunăvoinţă.

dacă mai sunt întrebări, vă invit...

încep şi descalificările, am să "cercetez" regulamentul (că nu-l ştiu prea bine) şi am să-l urmez întocmai cu descalificări şi tot tacâmul.

întrebare:

mai vreţi jocul ăsta sau nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest celmaislabaN^

da vrem jocul . pecat ca din cei care s-au inscris, jumate n-au postat deloc, asta ar insemna sa fie descalificati, sa ramanen vreo 10-12 ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...