Jump to content
Lancelot

joc pe forum

Recommended Posts

va anunta dupa ce se termina noaptea. linsarea la termen presupune existenta posibilitatii ca cel votat sa fie salvat de medic or smth. si rolul lui il va anunta tot atuci.

Nope. Linsarea la termen inseamna linsarea la sfarsitul zilei, inainte de inceperea noptii.

Oamenii linsati nu pot fi salvati de doctori.

Link to comment
Share on other sites

huh? nu am zis nimic de medic doar ca nu am mai scris de andi inainte sa scriu ca a venit noaptea :)) si am zis ca o sa scriu cand incepe ziua si despre el. trebuia sa compun ceva frumos

Ce naiba am zis eu de medic?Oo

PS normal ca nu te poate scapa nimeni de linsare :) nici medic nici alt rol..doar ca am zis ca o sa-l scriu pe andi mort cand incepe ziua..iar o sa avem mai multe victime.

Link to comment
Share on other sites

Lance, motivul pentru care se anunta moartea inainte de inceperea noptii este pentru ca mafia sa isi poata face planurile calumea. Una este daca andix era un vigilante, politist, medic, psihopat etc.

Trebuie sa anunti inainte ca oamenii sa trimita tzinte ca sa stie. De exemplu medicii trebuie sa stie acum pe cine sa apere iar daca anuntai ce era andi puteau sa-si faca planurile corespunzator.

Link to comment
Share on other sites

mda ma gandisem ca e un pic mai interesant asa

:D

Oarecum ma indoiesc ca influenta prea mult desfasurarea jocului aceasta informatie..la cat de haotic se joaca :)

oricum postez acum ce si cum..adica editez my last post there

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?a...00#entry4076031

PS cei care au vrut sa afle ce era andi m-au intrebat de aeara..de la anuntarea noptii..si le-am zis :) cam majoritatea celor interesati direct..stiu deja ce rol avea andi

Link to comment
Share on other sites

ai fost linsat <_< bucati din tine au fost atarnate de copaci si garduri. n-as zice ca ai murit tocmai ca un erou

at least i've done smth good , asta daca cetatenii or sa`si dea seama de spusele mele ...desi ma indoiesc .. :glare:

I still think that i've died like a hero ....fugarit de 10 insi care aruncau cu pietre dupa mine...si culmea !!...M`am impiedicat de moneda lui Lucian .

@equi razi tu razi...dar si cand o sa`mi vina mie randul :>

Link to comment
Share on other sites

at least i've done smth good , asta daca cetatenii or sa`si dea seama de spusele mele ...desi ma indoiesc .. :glare:

I still think that i've died like a hero ....fugarit de 10 insi care aruncau cu pietre dupa mine...si culmea !!...M`am impiedicat de moneda lui Lucian .

@equi razi tu razi...dar si cand o sa`mi vina mie randul :>

da tot nu primesti warn down >:) :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...