Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

boomeey

Discutii despre LoT

Recommended Posts

As dori ca discutia asta sa se poarte NUMAI intre moderatori/admins si actualii detinatori ai castelului. restul reply-urilor daca se poate sa fie pedepsite cu warn up. As ruga membrii aliantei ce detine castelul sa nu dea curs certurilor si intepaturilor venite din afara. merci

Asa.. in legatura cu raziile facute in Land of trial:

Regulamentul este ambiguu cu privire la harta LoT. toti afirma ca este o harta ca oricare alta, dar de fapt este o harta cu regim special, avand in vedere ca pe ea au acces numai detinatorii castelului. este o harta castigata datorita faptului ca am stat ON pe celelalte harti si am crescut nu? mi s-ar parea normal sa pot sa stau afk pe ea atata timp cat am muncit ca sa o pot obtine.

so..?

Link to comment
Share on other sites

Asa cum in lot au acces doar cei care detin castelul, e o idee :right:. Orice guild, isi poate crea o alianta tare si poate cu putin mai mult noroc vor lua si ei lotul.

In concluzie, aceasta harta e castigata, s-a muncit ptr ea, chiar daca, eu unul nu stau sa cresc acolo deoarece e experienta mica (4-5k daca ataci singur) si (2-3k in party) nu-s deacord cu raziile in acea zona. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

sa nu mai zicem ca ... cum orice alianta care ar avea castelul ar avea regula sa nu se dea ancieturi in afara aliantei .. si din pura intamplare .. vine adminu x la razie pica ancient si ia itemul ... si in felul asta cei care fac regulile le incalca pe altele. Si sa nu imi ziceti ca .. un admin nu sar incumeta la un ancient .. ca asa e romanu daca vede 1 leu pe jos se arunca dupa el

Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere sunt absolut normale raziile in LoT.

Da e o harta speciala,ati castigat'o,dar presupun ca acel special se refera la itemele ancient,la posibilitatea crearii itemelor de lvl 380,ci nu la un afk prelungit. ;/

Galor nu cred ca adminii stau acum pe gm's sa culeaga anciente.Si daca ar fii asa,nu crezi ca atunci cand va fi prins va ramane fara gm?Crezi ca isi asuma careva risul?

PS:Imi asum riscul warn-ului.

PPS:Nu e un atac,doar o parere boom :)

@Hai ca nu vreau sa ma bag prea mult.Tocmai ca viata nu e roz si vor ramane fara gm. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere sunt absolut normale raziile in LoT.

Da e o harta speciala,ati castigat'o,dar presupun ca acel special se refera la itemele ancient,la posibilitatea crearii itemelor de lvl 380,ci nu la un afk prelungit. ;/

Galor nu cred ca adminii stau acum pe gm's sa culeaga anciente.Si daca ar fii asa,nu crezi ca atunci cand va fi prins va ramane fara gm?Crezi ca isi asuma careva risul?

PS:Imi asum riscul warn-ului.

PPS:Nu e un atac,doar o parere boom :)

deza cu tot respectu dar viata nu e roz :) plus ca nu scrie nici unde ca nu are voie sa adune ancienturi ce i-ar opri sa nu adune ?

Link to comment
Share on other sites

Guest sTaLLonE

Faptul ca detintei castelul si doar voi puteti accesa harta LOT nu va scapa de razii. Raziile sunt facute peste tot si fara impuneri.

Aici iti dau dreptate,e si normal ca admini sa faca razii in lot, atata timp cat numa HONEY detin si vor detine castelul, celelalte aliante precum HHunterZ, creat de Lance, nu credeti ca ar fi putin invidiosi?! :> asa ca ce au propus.. hai sa le facem si la bunii aia razii in lot ca doar noa .. nu si-au cumparat ei harta #-o am dreptate ?

Link to comment
Share on other sites

Aici iti dau dreptate,e si normal ca admini sa faca razii in lot, atata timp cat numa HONEY detin si vor detine castelul, celelalte aliante precum HHunterZ, creat de Lance, nu credeti ca ar fi putin invidiosi?! :> asa ca ce au propus.. hai sa le facem si la bunii aia razii in lot ca doar noa .. nu si-au cumparat ei harta #-o am dreptate ?

Vorbesti mult si prost

Link to comment
Share on other sites

Aici iti dau dreptate,e si normal ca admini sa faca razii in lot, atata timp cat numa HONEY detin si vor detine castelul, celelalte aliante precum HHunterZ, creat de Lance, nu credeti ca ar fi putin invidiosi?! :> asa ca ce au propus.. hai sa le facem si la bunii aia razii in lot ca doar noa .. nu si-au cumparat ei harta #-o am dreptate ?

Da ai dreptate... tine cont ca poate se schimba soarta, atunci ce faceti ? Modificati regulamentul pentru HH pentru ca este creat de Lance asa cum precizai ?

Iti convine sa vin la tine acasa sa intru peste tine si sa iti fac eu regulile. LoT este casa celor care detin castelul.

Link to comment
Share on other sites

Da ai dreptate... tine cont ca poate se schimba soarta, atunci ce faceti ? Modificati regulamentul pentru HH pentru ca este creat de Lance asa cum precizai ?

Iti convine sa vin la tine acasa sa intru peste tine si sa iti fac eu regulile. LoT este casa celor care detin castelul.

Harta LOT apartine serverului LinkMania, serverul LinkMania are niste reguli, vrei sa joci te supui lor, nu iti convin poti merge in alta parte, simplu.

Tu daca nu incetezi cu atacurile astea ne suparam si s-ar putea sa iti faci cate un username pe fiecare zi, deja incep sa ma satur de atacurile voastre. Sper ca am fost foarte clar. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Harta LOT apartine serverului LinkMania, serverul LinkMania are niste reguli, vrei sa joci te supui lor, nu iti convin poti merge in alta parte, simplu.

Tu daca nu incetezi cu atacurile astea ne suparam si s-ar putea sa iti faci cate un username pe fiecare zi, deja incep sa ma satur de atacurile voastre. Sper ca am fost foarte clar. Multumesc.

Mda... ma asteptam de la raspunsul asta din partea ta, chiar foarte buna reclama sa mentii jucatorii pe server. De asta multi jucatori buni au parasit LinkMania

n-ai cu cine vb...

Link to comment
Share on other sites

lasati atacurile deoparte, fara acuzatii si insinuari.

xtest pentru a obtine harta aia am stat ON, si cand spun on ma refer ON. mult mai mult decat au stat altii care au mai multe rr-uri ca noi; de asta mi s-ar parea corect sa pot lasa afk in lot. ca sa nu mai spun ca in lot de obicei se creste doar cu party, iar xp-ul in party este foarte scazut - echivalentul tarkan1 cu party cu charuri de lvl 350>.

@cei care nu sunt de acord sa se poata creste afk in lot probabil ca au impresia ca este un xp de ordinul zecilor de mii cand dai singur :) va spun eu: xp-ul cand dai singur in lot este de la 6 la 8k maxim iar cu party de la 1,2 pana la 3k maxim (asta in cazul in care toate charurile sunt peste 350)

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

lasati atacurile deoparte, fara acuzatii si insinuari.

xtest pentru a obtine harta aia am stat ON, si cand spun on ma refer ON. mult mai mult decat au stat altii care au mai multe rr-uri ca noi; de asta mi s-ar parea corect sa pot lasa afk in lot. ca sa nu mai spun ca in lot de obicei se creste doar cu party, iar xp-ul in party este foarte scazut - echivalentul tarkan1 cu party cu charuri de lvl 350>.

@cei care nu sunt de acord sa se poata creste afk in lot probabil ca au impresia ca este un xp de ordinul zecilor de mii cand dai singur :) va spun eu: xp-ul cand dai singur in lot este de la 6 la 8k maxim iar cu party de la 1,2 pana la 3k maxim (asta in cazul in care toate charurile sunt peste 350)

-cad iteme ancient , sunt spoturi , acces doar pentru detinatorii castelului , e destul de speciala fara afk.

Link to comment
Share on other sites

Aici iti dau dreptate,e si normal ca admini sa faca razii in lot, atata timp cat numa HONEY detin si vor detine castelul, celelalte aliante precum HHunterZ, creat de Lance, nu credeti ca ar fi putin invidiosi?! :> asa ca ce au propus.. hai sa le facem si la bunii aia razii in lot ca doar noa .. nu si-au cumparat ei harta #-o am dreptate ?

Da ai dreptate... tine cont ca poate se schimba soarta, atunci ce faceti ? Modificati regulamentul pentru HH pentru ca este creat de Lance asa cum precizai ?

Iti convine sa vin la tine acasa sa intru peste tine si sa iti fac eu regulile. LoT este casa celor care detin castelul.

Sincer eu unul m-am saturat de aberatiile voastre ..daca mai vad asa ceva pe forum voi avea grija sa nu mai postati pe aici prea cruand (asa ca idee HH nu e creeat de niciun Lance..de altfel nici nu stiu cine e Lance..nick-ul meu il vedeti clar si are ceva mai multe litere) .Adica voi deschideti un topic in care .cica va sustineti cauza..dar de fapt nu faceti decat sa continuati cu atacurile la adresa adminilor?Oo

Aceasta atitudine nu v-a adus nimica bun pana acum..si cu siguranta va va dauna in continuare.

Cat despre jucatorii aia buni pe care-i tot pomeniti voi..stati linistiti ca mai mult ii alunga cei cu dupe si cu atitudine de smecherasi decat noi :cool2:

Topic inchis.Daca vreunul din colegii mei va vrea sa adauge ceva o poate face si asa.

Ps la razii in LoT eu nici nu am fost :) iar daca o sa merg stati calm ca nu stau sa va pandesc voua super-extra-mega itemele smechere..si nici nu fur zeni de pe jos

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...