Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

neamzzu'MG

Propun sa se faca un topic cu voturi

Recommended Posts

#Sincer nu sunt de acord cu filtru pe clasa, e posibil sa fie un duper din aceasi retea cu mine , da filtru pe clasa, daca se intampla sa prind si eu ip din clasa respectiva

#Cel mai bine e sa asteptam pana se gaseste o solutie , speram sa se gaseasca

Link to comment
Share on other sites

sau sa se scaneze zilnic,

daca dureaza scanatu

- copy DB pe alt calculator -> scaneaza acolo

- daca tot se face backup -> scaneaza backup

Intr-un fel sau altul problema asta trebuie rezolvata. Azi de dimineata pana dupa-masa se cumpara SignOfLord la greu - a ajuns pretu la 4 jwls pe 1 sign - si personajele care cereau erau mereu aceleasi - WTF!?

#Cel mai bine e sa asteptam pana se gaseste o solutie , speram sa se gaseasca

Ce solutie? asa cum au fost prinsi primii pot fi prinsi si urmatorii!

Link to comment
Share on other sites

#si inca se cumpara sign :) , si culmea ca se posteaza pe global de pe char secundare :| , daca sa zicem ca x vinde sign lui y , si y ii da jwl dupate , exista sansa ca si x sa ia suspend?

Link to comment
Share on other sites

Guest LowGmaN666

#si inca se cumpara sign :) , si culmea ca se posteaza pe global de pe char secundare :| , daca sa zicem ca x vinde sign lui y , si y ii da jwl dupate , exista sansa ca si x sa ia suspend?

Multumestei lui pixu ca a umplut serverul de jwl dupate si altora.

#eu is contra sugestiei tale.

Link to comment
Share on other sites

Multumestei lui pixu ca a umplut serverul de jwl dupate si altora.

#eu is contra sugestiei tale.

#oarecum nu este el vinovat , ca vdragos a zis ca nu se poate face DUPE , iar pixu a facut :| , era datoria lui dragos sa se intereseze daca exista metode de dupe

Link to comment
Share on other sites

Guest LowGmaN666

#oarecum nu este el vinovat , ca vdragos a zis ca nu se poate face DUPE , iar pixu a facut :| , era datoria lui dragos sa se intereseze daca exista metode de dupe

ba da pixu ii de vina ca el a dat la toata linkmania programul a dat la unu...ala a dat la altu si tot asa #-o

Link to comment
Share on other sites

#oarecum nu este el vinovat , ca vdragos a zis ca nu se poate face DUPE , iar pixu a facut :| , era datoria lui dragos sa se intereseze daca exista metode de dupe

Exista doar 24 de ore int-o zi, si doar 7 zile intr-o saptamana, dragosh e un singur dev. Era responsabilitatea jucatorilor (beta-testeri) sa raporteze eventualele defecte in perioada de beta - dar iata ca nu au facut-o si la ce am ajuns - am devenit toti beta-testeri. Se fac modificari (care trebuiau facute pe beta) care dezavantajeaza pe cei care se apuca mai tarziu => scandal, agitatie etc.

in mesajul anterior am uitat sa specific ca sunt IMPOTRIVA - am net de la RDS si primesc alt IP de fiecare data cand intru - nu imi convine sa iau ban pe clasa doar pt ca vecinu din celalalt capat al orasului face dupe - sau sa voteze altii din alte orase blocarea clasei de IP la care apartin.

Link to comment
Share on other sites

ba da pixu ii de vina ca el a dat la toata linkmania programul a dat la unu...ala a dat la altu si tot asa #-o

programul se gaseste pe net si daca esti handicapat il poti folosi..scrie acolo tot..deci pixu a cautat nu a facut el cine stie ce.vdragos e unu..vad ca incearca sa faca cva cat va reusi nu stiu..chiar ar fi un serv perfect daca am scapa de dupe

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...