Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Damian

Intrebare Lehap

Recommended Posts

Guest Kamikaze

pe global parca era o vreme cand doar gm's puteau impacheta / despacheta jwls si faceau ei asta pentru playeri la anumite ore :-?

Link to comment
Share on other sites

Deocamdata stau si fara iteme de 380 :D oricum garrone nu mai poate face :bananadance2:

TyreXel nu se poate ca Dragos sa seteze sa pice itemele 380 din Bok +5 cu o rata mai mica dar sa pice ^^ sau kundumi din kalima 6.7 , in caz de nu se mai pot face in castel.

Link to comment
Share on other sites

I-auzi ma:)) Sa pice din bok+5.Tu te auzi ce spui?

mai nubule ca sa faci item de 380 in castel iti trb 30 JWL OF GUARDIAN 30 BLEES si 30 SOUL daca nu este lahap cu ce faci tu aia 30 BLESS si SOUL? stiu tu vrei sa pice din bok +1 #-o

Link to comment
Share on other sites

mai nubule ca sa faci item de 380 in castel iti trb 30 JWL OF GUARDIAN 30 BLEES si 30 SOUL daca nu este lahap cu ce faci tu aia 30 BLESS si SOUL? stiu tu vrei sa pice din bok +1 #-o

Pai ma but:

1)Itemele de 380 sunt pentru cei ce detin castelul nu pentru toata lumea.

2)30b+30s+30jog+2 miliarde zen = un amarat golden+5?eu nu cred

P.S. Sa se mute lehap in crywolf si sa se dezactiveze functia "trade"

Link to comment
Share on other sites

pe global parca era o vreme cand doar gm's puteau impacheta / despacheta jwls si faceau ei asta pentru playeri la anumite ore :-?

ideea lu Kamikaze mi se pare cea mai plauzibila...cu o mica modificare...gm`ii doar sa impacheteze jwl (fara sa le mai despacheteze...) si doar pentru alianta care detine castelul.... este posibil acest lucru pentru ca nimeni nu face iteme de level 380 pe banda si aproape in fiecare zi intra un gm in joc

PS: se poate pune in exil Lahap... oricum nu foloseste la nimic

Link to comment
Share on other sites

#Sincer , mai bine ati pune lephap in castel , alianta care il detine are acest privilegiu

si oare cine a umplut servaru de dupe ? :))

pana se gaseste o solutie stam fara , sau daca e dispus un admin sa intre zilnic si sa ne dea jwl impachetate :))

Link to comment
Share on other sites

pe global parca era o vreme cand doar gm's puteau impacheta / despacheta jwls si faceau ei asta pentru playeri la anumite ore :-?

Ar fi o idee...daca intr-adevar vrea cineva si are resursele necesare pentru a face iteme de 380 nu cred ca ar fi o problema sa il ajute un gm.

fara pachete de jew o sa fie f greu sa joci pe un cont intra max 600 jew , ce facem tinem conturi pt jew si trade?

Si pe 97 tot asa greu era ? Nu mai bagati faza ca nu aveti unde le tine.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...