Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CrazyD3M0N

Salut!

Recommended Posts

N-am mai jucat de mult timp MU...de 4-5 ani mai exact...

M-am lasat de wow si vreau sa ma reapuc de mu si vreau sa stiu si eu cum e MU Linkmania :D

Am mai jucat si inainte pe MU Linkmania dar asta a fost acum mult timp, iar atunci a fost destul de bn...mai bn decat in celelalte sv oricum...deci...cum e MU acum cu S1 si astea? Cel mai mult vreau sa stiu: cum sunt playerii? :-?? Pe celalate sv am gasit numai copii de 8-9 ani :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Depinde ce fel de guilda iti gasesti, copii, flameri certuri si incercari de hack sunt pe orice server, daca iti place jocul te poti apuca linistit in timp iti vei gasi o guilda de treaba. Inca mai sunt cateva pe server.

Link to comment
Share on other sites

Depinde ce fel de guilda iti gasesti, copii, flameri certuri si incercari de hack sunt pe orice server, daca iti place jocul te poti apuca linistit in timp iti vei gasi o guilda de treaba. Inca mai sunt cateva pe server.

mai sunt, mai sunt ..

Link to comment
Share on other sites

Guest LowGmaN666

si analfabeti cu sutele...nu/i asa vDumnezeu?

vad ca ii stii pe toti :)) cred ca te numeri si u printre ei :))

Link to comment
Share on other sites

Salut Crazy!

Anw sa iti raspund si eu:Deci ca server e ok... mai are cateva bug-uri care trebuie reparate dar in rest e ok...Singurul lucru ce lasa de dorit pe linkmania la ora actuala este incompetenta unor oameni care sunt inaintati in varsta dar au mintea scurta...

Deci pe scurt: Daca esti genu de persoana care nu baga in seama tot nubu, then go on. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest alexandra

vad ca ii stii pe toti :)) cred ca te numeri si u printre ei :))

mata :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest LowGmaN666

mata :crazy:

opa tocmai am dat peste un cocalar :)) scz pitzipoanca...la cat te duce mintea numa de mama te stii lua =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...