Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

dvL

O intrebare

Recommended Posts

Am observat pe la banati ca multi au caractere blocate .

Intrebare este urmatoarea : Daca am facut trade , si am primit jwl dupate exista posibilitatea sa ni se blocheze acc ? suntem multi in situatia asta :)

Link to comment
Share on other sites

deza ce zici u e o prostie..daca eu am un print cu trade cum iti dai u seama din imagine ca alea is jwl dupate..mai ales ca ele circula pe serv..asa eu am avut vreo 1 k jwl lenjer ..ma`i ales ca am schimbat vreo 4 seturi

niciodata nam avut mai mult de 200 dar cate mia`u trecut prin inventar..

Link to comment
Share on other sites

deza ce zici u e o prostie..daca eu am un print cu trade cum iti dai u seama din imagine ca alea is jwl dupate..mai ales ca ele circula pe serv..asa eu am avut vreo 1 k jwl lenjer ..ma`i ales ca am schimbat vreo 4 seturi

niciodata nam avut mai mult de 200 dar cate mia`u trecut prin inventar..

Bine,prostia mea e de fapt si sugestia adminilor.Fa tu cum stii,eu cum stiu si vedem care are dreptate.

Link to comment
Share on other sites

Am observat pe la banati ca multi au caractere blocate .

Intrebare este urmatoarea : Daca am facut trade , si am primit jwl dupate exista posibilitatea sa ni se blocheze acc ? suntem multi in situatia asta :)

Normal nu ar trebui sa primesti ban,cum zicea xavi jumate din serv ar lua ban,cand se face scan cred ca apare numai contul care a facut dupele cum a fost si pe 0.97,acolo la fiecare scan disparea cate o rara :hair:

Link to comment
Share on other sites

Am observat pe la banati ca multi au caractere blocate .

Intrebare este urmatoarea : Daca am facut trade , si am primit jwl dupate exista posibilitatea sa ni se blocheze acc ? suntem multi in situatia asta :)

Atat timp cat nu ai facut tu dupe, nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...