Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Damian

o intrebare de asemenea

Recommended Posts

Guest Sadi022002

Nu cred ca are rost sa te pui cu ei , nu de alta , dar sa nu iei urma lui garrone :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

din senin esti pupin-honey?

eu sunt eu.

cum am luat si eu suspend pt pk la razie cea ce nu este scris in regulament, coportamentul lui asta fata de admin nu il vad unul dezamagitor.

ia si reinoiti regulamentul sau stafful.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Adevarul este ca se cere cam mult la razii: un "sal" si uneori nici macar atat, un space si enter.

Din cate am vazut eu nici macar nu vb cu tine oick , plus ca u ai guilda Admins nu HH cum precizeaza el, dar ma rog asa ati considerat voi ca e bine asa o fi :bananadance2: noi nu avem dreptul la replici , voi le stiti pe toate , si toate le stiti perfect :-j

Link to comment
Share on other sites

Atat de greu sa fie de inteles? Avand in vedere ca eram doar eu acolo si el spune razie hh. Acelasi lucru daca ar aparea dream pe spot la gunit si el ar spune: mda razie hony, iar ati ramas fara spoturi?

Chiar nu este nevoie ca gm'ii si playeri sa fie cei mai buni prieteni, cand e razie e suficient un semn sa se vada ca esti on, fara texte, pretexte, sau cum spunea keny, caterinca.

Link to comment
Share on other sites

Cum am mai zis si aici.

A fi admin = mai rau ca o femeie, glumind cu un GM, zicandu-ti parerea despre el gata il bagam la atitudine

Ma scuzati dar unii dintre voi admini inca traiti in era comunista si trebe sa va slavin, sa ne inchinam unui GM cand vine si intreaba de "x AFK".

oick a gresit, trebe sa`l iertam ca este GM...

Din cauza acestor Admini au plecat multi de pe 97, altii s-au lasat de MU

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Atat de greu sa fie de inteles? Avand in vedere ca eram doar eu acolo si el spune razie hh. Acelasi lucru daca ar aparea dream pe spot la gunit si el ar spune: mda razie hony, iar ati ramas fara spoturi?

Chiar nu este nevoie ca gm'ii si playeri sa fie cei mai buni prieteni, cand e razie e suficient un semn sa se vada ca esti on, fara texte, pretexte, sau cum spunea keny, caterinca.

Din prima poza se vede clar ca vb cu Asrai , in cea de-a 2-a chiar si u recunosti ca a plecat acea persoana cu care vb kenny, tie ti s-a adresat doar cu faptu ca te trimitea oras daca nu aveai guilda aia.Faptul e consumat nu mai are rost sa discutam, parerea mea nu a-ti procedat corect :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

eu sunt eu.

cum am luat si eu suspend pt pk la razie cea ce nu este scris in regulament, coportamentul lui asta fata de admin nu il vad unul dezamagitor.

ia si reinoiti regulamentul sau stafful.

Suspendul ti l-ai pe merit atata timp cand nu apreciati munca pe care o depune un admin veti suporta si consecintele.

Daca nu faceam nici unu dintre noi razie va plangeati ca babele pe forum ca nu aveti spoturi unde sa dati

Acum ca facem razii tot nu-i bine,cum o da omul cu voi tot nemultimiti sunteti

kEENyyy isi merita la fel suspendul cand face afirmatii fara dovezi de genu 'faceti razie ca nu aveti spoturi'

Link to comment
Share on other sites

Mai mult de atitudine gm a fost acuzare la adresa Gm-lui fara dovezi,care se pedepseste mult mai grav.

Cand stii ca faci o actiune non-profit si din spot in spot dai de un asa specimen iti spun eu ca trebuie sa iei o masura,daca nu posteaza se invata si a doua oara o sa fie iar luat peste picior,asa poate invata lumea sa-i pretuiasca!

Link to comment
Share on other sites

Mai mult de atitudine gm a fost acuzare la adresa Gm-lui fara dovezi,care se pedepseste mult mai grav.

Cand stii ca faci o actiune non-profit si din spot in spot dai de un asa specimen iti spun eu ca trebuie sa iei o masura,daca nu posteaza se invata si a doua oara o sa fie iar luat peste picior,asa poate invata lumea sa-i pretuiasca!

Twist nu e vb de pretuire , e vorba de bunul simt care din pacate lipseste cu desavarsire pe link. Multi ``jucatori`` de pe link aseamana adminii cu niste persoane care vor sa le faca rau...daca si`a luat ss de la respectivul gata nu il mai suporta si mai au un pic si se duc a doua zi la biserica pentru a pune un acatist...

Link to comment
Share on other sites

Twist nu e vb de pretuire , e vorba de bunul simt care din pacate lipseste cu desavarsire pe link. Multi ``jucatori`` de pe link aseamana adminii cu niste persoane care vor sa le faca rau...daca si`a luat ss de la respectivul gata nu il mai suporta si mai au un pic si se duc a doua zi la biserica pentru a pune un acatist...

vb in vant .. si acuze aduse aiurea .. !

Link to comment
Share on other sites

' date='May 30 2009, 21:43' post='3878959']

vb in vant .. si acuze aduse aiurea .. !

Acuze aduce cui ? Te simti ?

Eu am spus ce am gandit si nu cred ca am gresit cu nimik....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...